90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 492
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 629
Здравейте на всички Simple Smile Тази сутрин като се прмерих и хопаааа -2кг. След вчерашния въглехидратен ден направо не мога да повярвам., пък и вчера само коремни преси правих, не скачах като маймуна  и не се изпотих хич. Днес ми е плодов ден, но тъй като може и зеленчук мисля да хапна салата на обяд, защото после ще седя 3 часа на стол с отворена уста за долни брекети и не искам да ми каркори корема Mr. Green

така:
з-кафе и чаена чаша портокалов сок (видях я на масата и не се сдържах, обожавам портокали Blush)
о- 2 домата
18ч- ябълка
20ч-грейпфрут

# 61
  • Мнения: 959
добро утро и от мен, днес съм на белтък
З - 6бр.кайсии
О - зелена салата с 3 варени яйца
В - зелена салата с кисело мляко

# 62
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!

Днес плодове, бях си приготвила 1 кг нектарини и мислех с тях да мина. От 10-те обаче 3 заминаха за закуска, та ще я видим каква ще стане до края на деня.  Mr. Green

Успешно плуване на Пепи и ако има и други гмуркащи се, също!  Hug

На всички бързо и бавно свалящи честито, аз се надявам утре да местя линийката.  Wink

Приятен отслабващ ден!  Hug

# 63
  • Мнения: 175
Добро утро момичета Simple Smile
вадете голямата сопа и ме почвайте
вчера бях на рожден ден, всичко беше ок, месенца, салатки
и баш накрая се изложих с тортаааа  Close
така ме е яд на себе си
имам + днеска, не съм ходила до вц няколко дни и чакам МЦ и вчерашната торта сигурно си е от значение
чуствам се около 500 килограмова
хайде оплаках ви се Simple Smile
днес съм на варива, ще видя какво ще има в стола ама сигурно някъв ориз или картофи ще хапна и салатка
Лек и отслабваш ден на всички  Hug

Щом си рекла  fight
Хаха, майтап бе Уили. Няма страшно. Мисля, че всеки от нас е сгрешавал понякога. Но да не се случва често.
И аз да благодаря на Жани за темата. Трудоемко е. И да се похваля със следващия минус след плодовия. Много ми е кеф като се заредят дните след него. И след въглехидратния свалям най-много.

# 64
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте момичета,
вчера бях на въглехидрати, но май съм прекалила и кантара ми е замръзнал.
Вчера ядох:
закуска - банан
обяд - 2 филии с масло и шарена сол
вечерта - филия с масло и шарена сол + цял черен шоколад  Embarassed
Шоколада ми е много!!!  Banghead

# 65
  • Мнения: 1 629
Искам да кажа за химиите: аз започнах преди месец да пия Зарсена, но от тях нямаше никакъв ефект и имам още малко хапчета, които да допия. Иначе пия жен шен и Л-карнитин преди тренировка, защото жен шена спомага да се гори мазнина като енергия и в съчетание с Л-карнитин има по-голям ефект. И правя или 40 мин кардио тренировка или 30 мин скачане на въже. Имам и обръч, но не мога да го въртя още Mr. Green

# 66
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен и честита ни кръгла цифра.
Хари, текнаха ми слюнките като ти видях почерпката  newsm53
Аз нещо олабих дисциплината, имам нужда от набиване на канчето. Вчера бях на варива, но вечерта бяхме на гости  newsm43 и заедно със салатката и картофките мушнах и 1 шишче. Спокойно можех да го пропусна, но лакомията не ми прости този път.
Закуската за днес - череши, обяд - макарони с дом. сос и гъби, а ще вечерям режимна торта, но пък ще е след 21.00 - майка ми е рожденичка, а аз съм на курс и ще мога да я видя чак късно вечерта. Ади, нека боят започне сега  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 11
Добро утро!
Хари, благодарско за кафето bouquet
Днес закуската беше .......череши и кафе  естествено  Party
О - кроасан или спагети с домат сос  newsm78 .. или и двете  Joy
В - ще си взема един геврек и ще си доям един сладолед

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 204
Здравейте момичета,
вчера бях на въглехидрати, но май съм прекалила и кантара ми е замръзнал.
Вчера ядох:
закуска - банан
обяд - 2 филии с масло и шарена сол
вечерта - филия с масло и шарена сол + цял черен шоколад  Embarassed
Шоколада ми е много!!!  Banghead

Да ме поправи някой ако греша ,но маслото не е ли от мляко newsm78демек не става за въглехидратен.
Dai4eto -аз миналата години бях започнала да пия Зарсена и адски много ме болеше корема а ефект никакъв и я спрях.
Моя приятелка също я пиеше и не излизаше от тоалетната а на мен ми подейства спичащо CryЯвно при всеки е различно.

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Hug Аз съм на диетата от около 20 дни и резултата е - 4 кг  Simple Smile Много съм доволна.. дано продължавам така и занапред. Диетката е чудесна ! Успех на всички !

# 70
  • Мнения: 1 711
Здравейте момичета,
вчера бях на въглехидрати, но май съм прекалила и кантара ми е замръзнал.
Вчера ядох:
закуска - банан
обяд - 2 филии с масло и шарена сол
вечерта - филия с масло и шарена сол + цял черен шоколад  Embarassed
Шоколада ми е много!!!  Banghead

Да ме поправи някой ако греша ,но маслото не е ли от мляко newsm78демек не става за въглехидратен.
Dai4eto -аз миналата години бях започнала да пия Зарсена и адски много ме болеше корема а ефект никакъв и я спрях.
Моя приятелка също я пиеше и не излизаше от тоалетната а на мен ми подейства спичащо CryЯвно при всеки е различно.

Градска, под масло се разбира маргарин предполагам. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 5 693
Успех на водните днес - Пепи и ако има и други Hug
Благодаря ти Мартинче  Hug. blaithy  и на теб благодаря  Hug. Успех и от мен ако има и други водни момичета. Ще плуваме заедно  Wink
Днес ми е последен воден ден. Вълнувам се - незнам защо  Embarassed

# 72
  • Мнения: 498
Е не мога да насмогна от снощи досега да ви изчета)))
Честита юбилейна темичка!

Вчера нали ми беше 1-ви белтъчен, но на вечеря някак си не ми дойде отвътре да хапна на половина това което на обяд, даже ми беше и малко Embarassed Но главата продължава 3-ти ден да ме боли... Cry

Днес съм на бобови и варива:

З: 1 банан
О: ориз, ама доста + задушени зеленчуци и гъебн сос на Дерони с домати.
С.З: ако не издържа пак един банан
В: подозирам че ще е същото като обяда + още нещо))))  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте момичета,
вчера бях на въглехидрати, но май съм прекалила и кантара ми е замръзнал.
Вчера ядох:
закуска - банан
обяд - 2 филии с масло и шарена сол
вечерта - филия с масло и шарена сол + цял черен шоколад  Embarassed
Шоколада ми е много!!!  Banghead

Да ме поправи някой ако греша ,но маслото не е ли от мляко newsm78демек не става за въглехидратен.
Dai4eto -аз миналата години бях започнала да пия Зарсена и адски много ме болеше корема а ефект никакъв и я спрях.
Моя приятелка също я пиеше и не излизаше от тоалетната а на мен ми подейства спичащо CryЯвно при всеки е различно.

Градска, под масло се разбира маргарин предполагам. Mr. Green

 Banghead Много съм куха!!! Направо си ядох масло без да се замисля и за секунда,  че е млечен продукт ... То трябва да се чете и да се внимава, ама няма кой ... Вече знам защо кантара не ме хареса сутринта. Благодаря, момичета, за просветлението, защото май щях да продължа да си ям филиики с масло и да си мисля, че съм на диета! Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 711
Е не мога да насмогна от снощи досега да ви изчета)))
Честита юбилейна темичка!

Вчера нали ми беше 1-ви белтъчен, но на вечеря някак си не ми дойде отвътре да хапна на половина това което на обяд, даже ми беше и малко Embarassed Но главата продължава 3-ти ден да ме боли... Cry

Днес съм на бобови и варива:

З: 1 банан
О: ориз, ама доста + задушени зеленчуци и гъебн сос на Дерони с домати.
С.З: ако не издържа пак един банан
В: подозирам че ще е същото като обяда + още нещо))))  Mr. Green

Ина, с риск да съм досадна, искам да кажа, че в доматените сосове има захар.Ако искаш да си стриктна, не трябва да го ядеш. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт