90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 532
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 224
ina.gg внимавай че в тези сосове слагат захар. Аз поне а и други момичета си ги хапваме във въглехидратен Peace
Момичета много ми е изморено последната седмица. Нямам сила нищо да правя - чувствам се скапана. Дали е от режима - имам чувство че от свалянето на килограмите newsm78

Хари писали сме по едно и също време  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте момичета.... многооо писане сте му ударили,не мога да смогна да чета  Crazy Crazy
Днес въглехидратен та се чудя пак какво да ям....

Закуската е банан с кафенце
Обяда и вечерята са ми многоооо мътни  newsm78

Не съм се теглила ,мисля да го направя след плодовия... дано да има -

# 77
  • Мнения: 498
ЕЕЕ ми що не свиркате по-рано))))  Whistling

Не съм сложила много, но ще го ям днес на обяд, няма да го хвърля, но принципно си купувам лютеница за диабетици и доматено пюре, в което няма захар)))) така че да не се лишавам Mr. Green

То от толкова диети, човек вече си има няколко на ум кики  chef

# 78
  • Мнения: 1 718
ina.gg внимавай че в тези сосове слагат захар. Аз поне а и други момичета си ги хапваме във въглехидратен Peace
Момичета много ми е изморено последната седмица. Нямам сила нищо да правя - чувствам се скапана. Дали е от режима - имам чувство че от свалянето на килограмите newsm78

Хари писали сме по едно и също време  Hug

И ти ли мислиш като мен, B1? hahaha

# 79
  • Мнения: 1 629
Dai4eto -аз миналата години бях започнала да пия Зарсена и адски много ме болеше корема а ефект никакъв и я спрях.
Моя приятелка също я пиеше и не излизаше от тоалетната а на мен ми подейства спичащо CryЯвно при всеки е различно.
  Ами аз нито в тоалетната се застоях нито нещо ми се случи хем стриктно спазвах . Преди това пих чайове ама и от тях нямаше ефект. Само диета и здрави тренировки.

# 80
  • Мнения: 39
Аз пък да се оплача,като съм зациклила с -2 кг. и толкова. Няма мърдане ни нагоре ни надолу.Надявам се след водния да се промени резултата с - но ще видим.

# 81
  • Мнения: 3 453
  Хари, няма ли да се видим по морето с тебе бре? Hug

 За зациклянето и аз съм в отбора.Днес 11ти ден от втори цикъл и си влача -500гр и тва е.Сега ми намаля циклопа и пак се подух/преди да ми дойде се подувам, спадам за ден два и накрая пак подуване, аман!/ днес и вода доста източвам.Сега ще се налея че умирам от жажда.Дано след морето падна до 59, там няма да нося кантара Mr. Green

 Днес и мързел предморски не ми се готви.Имам кроасани 2бр и сладолед..май това ще ям през деня.Още не съм гладна, но пък съм много жадна.

# 82
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Кашарел - утре да не изпиеш морето? Весело и спокойно изкарване, мацко.
Pepi_r - успех с плуването. Как няма да се вълнуваш, като знаеш че скоро ни напускаш.
На всички много  Hug   и да успявате да държите лакомията в клетка и поне с един катинар.
Днес белтъчен - З-купа череши, О-направих си омлетче със сиренце+краставична салата, които ме чакат на втория етаж, В-пекано пиле+салата зеле. След малко отивам при кутиите с обяда, че сигурно са много самотни   Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 239
Дават адски жеги за събота и неделя  Twisted Evil Twisted Evil страхотно време да се отиде на плаж... то срамота да съм на морето и до сега веднъж да не съм се отишла  Crazy Crazy но утреееее,утре е ще е великият ден  Laughing Laughing дайте някакви идеи за въглехидратния ми ден ,че ме е  страх да ям  Blush

# 84
  • Мнения: 3 453
  сънитаня, благодаря Hug

Дисислава87, страх лозе пази.Недей бря, недей хапвай днес. Laughing

# 85
  • Мнения: 86
Здравейте, момичета,  Hug
Няколко дни не съм влизала и много четене ме чака. Честита нова темичка.
Днес съм бобови. Забелязах, че доста свалям след плодов, което е супер.
За днес менюто:
З - череши + кафе
О - картофена супа+ салата с домати и краставици+филийка хляб
В - гювеч с картофи, тиквички, лук + черешки
Ще гледам водата днес да е повечко. И без това времето е горещо.
Минуси на всички  Peace

# 86
  • Мнения: 0
Изтри ми поста!!! Mr. GreenТа, отначало:
Днес ми е въглехидратен, з-киви, о-питка със зеленчуци на барбекю,в- сладолед УРА Laughing
Нануче, направо ме разби с той боб! И аз имам язва и гастрит и като хапна малко боб, цяла седмица съм като болна. За метаболизма, миналата седмица си купих лактофлор с фибри. Твърди се, че оправял чревната флора - това е лактобацил, който уж ще ми помогне и на перисталтиката. Някой да е пил?
Largefairy, и аз съм се застопорила на -2 кг и няма мърдане! Предполагам, че е от предстоящето МЦ, или бедничкото ми телце се съпротивлява на поредното гаврене с него Mr. Green
Хари бо, какви са тези коктейли от сутринта - може и да са плодови, ама аз си ги представям като маргарити, мохито, дайкирита, космополитън.........
Дайче, как издържаш да скачаш на въже 30 мин #Crazy
Смехорана, и аз съм луда по шоколада

# 87
  • Мнения: 1
КРИСКА - Как череши след вечеря?Или аз бъркам

# 88
  • София
  • Мнения: 239

Кашарел  май май,ще пропусна яденето  Laughing Laughing Laughing

# 89
  • Мнения: 3 453

Кашарел   май май,ще пропусна яденето  Laughing Laughing Laughing

 И утре и в другиден ако можеш пропусни ooooh! Ти на какъв режим си?

Общи условия

Активация на акаунт