90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 518
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 112
Добро утро! Най-после след 10 дневно задържане след водния, днес кантара се размърда надолу newsm44  Ще я стигна 5-цата , няма начин!
Днес белтъци- О-яйца и салата, В- телешко в гювеч.
Лек ден!

# 691
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Имам тиквени семки/сурови/ какво ще кажете за тях?Предполагам ,че може.

Може, да.

# 692
  • Мнения: 1 629
Добро утро Simple Smile Аз от 2-3 дена съм между 63/62 и не пада на долу, ама да не върви на горе е важното  Mr. Green Днес съм на:

з- кафе
о- ориз на пара със зеленчуци на пара
сл- грейпфрут
в- или ориз или картоф на пара отново.

# 693
  • Мнения: 1 717
Добро утро!Макар че започнах накриво с кантара.Имам + 700, които ще гледам да изчистя тия два дни.Не съм яла много, но явно яхниите вече не ми понасят и се лепят.Ще го преживея.

Дайче, закуската е много важна, така че не стой само на кафе.

# 694
  • Мнения: 758
Здравейте и от мен!
Аз не съм се отказала, просто два дена не мога да стигна до комютъра, а вчера след като го направих на два пъти присах и нещо се сриваше, та накраая се отказах.
С извинение, ако е досадно, но да споделя вчерашния си въглехидратен режим
З -  чаша купешки сок (нямах от какво да спретна домашен)
О - супа от тиквички с фиде и филийка хляб
В - макарони със захар

Предполагам, че споделянето на менюто е с цел корекция, така че ако нещо греша моля да ме коригирате.
Днес съм на плодове, пих кафе, но  още не съм огладняла, ама за по-късно имам банани под ръка, а за обяд - ще са череши за вечеря ще видим, може и да взема един ананс или помело - много ме засищат.
Имам и още едни въпрос, мога ли да ям сурови зеленчуци (домати, краставици, зеле и т.н.) в плодовия ден?
А с водатат нямам проблем, по принцип пия поне 2 л на ден, а сега още повече, особено ако усетя че ми стърже Simple Smile

Май се поулях, ама нали съм нова, да не сгреша нещо Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 717
Маги, можеш неовкусени.
 Simple Smile

# 696
  • Мнения: 959
добро утро и от мен, аз днес съм на любимият ми ден - въглехидрати  Simple Smile
за обяд съм си приготвила кроасан с крем ванилия и бейкроус със сол
Вечеря - още незнам, но със сигурност ще включва шоколад

# 697
  • Мнения: 0
Леле... пак колко сте изписали....

МагиА - купешки сок не може. Има зафар, Е-а, подсладители - един малък химически ад. Като нямаш с какво да си правиш фреш яж плодове.

Хари...  пий повече вода и яхниите няма да ти се лепят >.>

Аз да се похваля - вчера успях да не премина 1200калории! Simple Smile Чакам 00 да ме повика и после ще се премеря, за да е точно, но като се премирих слел като станах и пих вода си бях задържала 68.9  Grinning


За хората с проблемното посещение на 00 - пийте кафе сутрин на гладно, дори преди да сте пили вода - черно, силно, после плод - ягоди или кайсия, и ще забравите за проблемите с вц-то. За първи път в живота си нямам проблеми от както правя така, докато преди не ходех по 3-4 та дори 5 дни.

# 698
  • Мнения: 39
Добро утро и от мен. Най-накрая се добрах до мечтаната ябълка за закуска и сега сядам  да се отчета и аз. Та тази сутрин кантара се закова точно на 70.

И равносметката е следната

Начало на 18.05.2010        Първи цикъл 17.06.2010 Резултат
Кг                73                          70                                  - 3 кг.
талия          81                          76                                  - 5 см.
Ханш          100                         96                                  - 4 см.
Корем/паласки 96                     90                                 - 6 см.
Бедро           59                         57                                  - 2 см.
Прасец         40                         38                                  - 2 см.

Като начало според мен не е зле. И като се има впредвид, че имах доста прегрешенийца.
Щеше ми се на бедрата да са повече см., но.... и това дано да стане.
Хайде лек и прохладен ден на всички.

# 699
  • Мнения: 0
Браво, Фейчке!  Hug

# 700
  • Мнения: 112
largefairy , браво за резултатите! newsm10

# 701
  • Мнения: 18
zdr.az sam na rejima ot 25.04. po4ti kraq na vtori cikal,svalila sam 6 kg. i mnogo sam pregre6avala,oba4e dietata e strahotna i lesna,uspeh na vsi4ki,az se nadqvam o6te 4 kg.da svalq,ama trqbva da sam striktna i da ne piq biri4ka Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 629
Хари-бо - нямам плодчета, които да мога да хапна, все са твърди а на мен ми се клатят зъбите Mr. Green  Ориза ми става един гаден ...  Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 39
Мерси  на всички  smile3525, но наистина подкрепата е голяма работа. Нямаше да се справя без вас.

# 704
  • Мнения: 1 717
Дайче, наборе, наборе!Какви са тия клатещи се зъби? Thinking

largefairy , трябва да се борим заедно срещу общия враг-вафлите и пастите. WinkБраво за резултата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт