Подарявам морско свинче, гр. София

  • 3 690
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 259
Подарявам морско свинче с пълно оборудване, което включва 2 клетки, купички, поилки, витамини, суха храна около 1,5 кг.,... всичко, което имам Sad
Налага ми се да се разделим с него и му търся грижовни нови стопани. Свикнало си е самичко и не е подходящо да съжителства в обща клетка с друго. Повече подробности ще пиша на заинтересувалите се. Можете да ми пишете на лични.
Важно е да кажа, че става въпрос за гр. София.

# 1
  • Мнения: 73
Свинчето женско или мъжко е?

# 2
  • Мнения: 1 259
Женско, чисто бяла розетка с червени очички!

# 3
  • Мнения: 1 259
Все още търсим нов дом! Weary

# 4
# 5
  • Мнения: 186
Poli, свинчето ти е красавица. Моето е подобно, но има малко пъстро на главичката и е с по-дълга козина.
Успех с търсенето!
Ако не се появи желаещ да я приеме, пиши, може и да измислим вариант да я вземем в Търново. Не съм говорила с половинката, но той ми позволява да си гледам животинчета. Само не ми се мисли как ще организирам транспортирането. Но все си мисля, че ще се появи желаещ. Та тя е прекрасна!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 259
Aми аз я подстригвам, много бързо и расте козинката и започва да се заплита отзад.
Наистина е проблем с транспорта... иначе е пътувала на далечни разстояния, около 6 часа и то лятото.
Дано да се появи някой желаещ!
Чакаме ви!

# 7
  • Мнения: 119
Poli pisah ti na li4na...dano nie sme dobrite stopani na tazi belosnejna krasavica...6te se radvam da e taka...  bouquet

# 8
  • Мнения: 186
Poli, гледам ,че темата е в застой. Надявам се причината да е, че сте намерили нови стопани на свинчето. Виждам, че са се появили желаещи, знаех си, нямаше начин да не я хареса някой.  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 259
Teмата вече не е актуална... имах няколко запитвания, за което благодаря, но както се казва "първия печели". Пожелавам на другите скоро да се сдобият с най-невероятния домашен любимец!

Общи условия

Активация на акаунт