Има ли някой, който да си е правил операция на гърдите?

  • 8 011
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 243
Десика, благодаря ти за изчерпателния отговор. Само че като ти разглеждам снимките, си мисля, че е било напразно да се подлагаш на тая процедура. Ти имаш нежно лице с фини черти и устни тип "Анджелина Джоли" може и да развалят това фино излъчване. Така че не съжалявай, че не е станало.


Аз искам корекция на вертикалните бръчки край носа, ама не мога да се реша. Страх ме е, приятелките ми ме разубеждават, че няма да сои естествено и все едно съм отекла, според мъжа ми не си струва да се подлагам на корекция с толкова кратковременни резултати. Само че ако несе харесам, поне ще мине за половин година, а и от по-трайни процедури ептен ме е страх. Чудя се да не би проблемът да е само в главата ми, ама като се гледам в огледалото, все едно големия каньон виждам, не бръчки. И като свалям кг, стават още по изразени. Ох, ще мисля още newsm78

# 61
  • Germany
  • Мнения: 2 012
Ще се включа в темата, но само като фен на въпросното предаване по Дискавъри Simple Smile И аз го гледам редовно, интересно ми...Гледах за вкарването на имплантантите през пъпа, правиха го на един, явно известен в щатите модел. Тя беше доста плоска и искаше размер 34С, но от агенцията и настояваха за чашка Б, защото не било подходящо моделите да имат голям бюст Wink Даваха част от самата операция...сгънаха имплантанта и го поставиха в една тръба и така го напъхваха, незнам дали при всички пластики е така, но тази моделка имаше ужасни болки след това, а може би беше и от това, че от съвсем малък бюст мина на С. А нещото което ме изненада в това предаване е бутокса - не съм сигурна дали така се пише - там май го имат за нещо супер обикновено, гледах едно 18 годишно момиче, което искаше подобна инжекция...Дълъг стана поста ми, незнам дали ще ви е интересен, а сигурно сте го гледали това, но аз да споделя просто Sunglasses

# 62
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз много искам да ме ги приберат и мъжа ми ми е обещал пари за това,но ме е шубелллама много........... Embarassed

# 63
  • Мнения: 857
Незнам дали на гърдите бих си направилаоперация,ама на носа искам.Не си го харесвам.Не е кой знае какво ама  Crossing ArmsЯ дайте малко инфо за силикона в устните

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
ДжейЛо, почакай поне до 18 години, да видиш кое как е...През тийн-годините почти всяко момиче не харесва поред почти всяка част от себе си. Изчакай до 18-19, тогава прецени дали още искаш такива промени. Лицето и фигурата ти ще се изменят доста дотогава, вярваш или не - фини, недоловими в момента промени, които като цяло страшно променят облика ти.

# 65
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ботокс!

И аз съм фен номер 1 на всички мед. предавания. Пон'делник вечер от 22.00ч. съм се залепила за ТВ-то и не мож ме помръднеш Wink
Обаче пък тези пластики нещо ми втръснаха и сега чакам с нетърпение нещо по-кърваво  Twisted Evil

ДжеЛо - като понатрупаш бузки, няма да ти е такъв носа  Party

# 66
  • Мнения: 1 951
Аz пък тук по немските телевиzии все zасичам раzни предавания zа недостатъчно квалифицирани или псевдо доктори и много ме е Шубе.
Аz zасега нямам нужда, но мъж ми отсега се тревожи да не ми увиснат гърдите след кърменето. А дори не съм бременна.

Общи условия

Активация на акаунт