Има ли някой, който да си е правил операция на гърдите?

  • 8 006
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
Еееее, айде кажете за "Лиерак"!!! Има ли ефект и какъв точно? Нямам търпение да разбера има ли мацки, които со го пробвали  /и са доволни!!!/. С подходящ сутиен ми изглеждат супер, ама нали е по-важно как е на голо, в къщи... с мъжът ми... Чакам!

# 16
  • Мнения: 181
Аз имам намерение да си повдигна бюста и мога да ви повторя това което казаха и на мен: операцията ,превръзки и антибиотици около 5000лв. Разреза се прави на рамото и кожата се изтегля нагоре, но как става това и аз не можах да си обясня newsm78

# 17
  • Мнения: 5 539
http://www.family-bg.com/catalog/prX_989.htm
Toва ли е серумът на Лиерак?

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хм, а как точно се оформя бюста тогава? Става дума за операция без импланти, нали? Ако са разнокалибрени гърдите, както е често срещано, какво се прави? Я разкажи повече Simple Smile
По това предаване по Дискавъри вече няколко пъти гледам как слагат импланти през пъпа (за да нямат белези циците), включително вчера мацката така й ги сложиха.

# 19
  • Мнения: 181
Да ,става дума за операция за повдигане, без имплантанти, но как точно става ще разбера евентуално след нова година, като събера парите Grinning

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
51 лева струва

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, точно това е серума. Аз съм много доволна от него. Взех си го преди 3 седмици, имам за още 3 много е икономичен, попива бързо , което за мен е важно, защото не обичам много да се търкам с кремове

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз имам намерение да си повдигна бюста и мога да ви повторя това което казаха и на мен: операцията ,превръзки и антибиотици около 5000лв. Разреза се прави на рамото и кожата се изтегля нагоре, но как става това и аз не можах да си обясня newsm78
белезите след повдигане са все едно са ти павили аутопсия. Много мъже се отвращават от жените си само от разреза. Той изчезва чак след година

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
белезите след повдигане са все едно са ти павили аутопсия. Много мъже се отвращават от жените си само от разреза. Той изчезва чак след година
Що, Дейана, нали на рамото е за тази цел? А ако е с импланти, нали пак има белези? Поне тези, които съм виждала на снимки и филми, имат. Иначе за импланти научих от Тв, че трябват 3-6 месеца, докато се намести импланта, няколко седмици, за да спадне отокът, а кога заздравяват белезите напълно - не знам.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз гърдите си ги харесвам , мажа се и гимнастика правя, но корема ме дразни. Преди да родя Ади си направих една липосукция на корема, сега ще изчакам да видя какво ще е мположението след 3 месеца, ако не се харесам пак ще повотря процедурата

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Вече има и процедура, чрез която се вкарват през корема, но струва към 10 000 лв.

За имплантантите- предпочитам по-малки размери, от тези капковидните.
Я разкажи Simple Smile Знам, че знаеш, а на мен ми се иска такова инфо, не да ровя по сайтове. За процедурата през корема гледах по ТВ, гадна и болезнена, но без белези (казаха), само малко на пъпа, на гърдите - тц.
Какво значи капковидни? Какви други има (не става дума за обем). А за операции без импланти знаеш ли нещо повече?

# 26
  • Мнения: 6 155
А за операции без импланти знаеш ли нещо повече?

Бу, хвърли едно очЕ на тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42667.msg795180#msg795180

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Биби, чела съм го това, но се надявах на нещо повече като инфо. Понеже не виждам защо при такова моделиране без импланти да има такива потресаващи резултати, а с импланти - по-добри...

Слънчева, не знам, на Тв баш силиконови си показват как вкарват, ако не се лъже нетренираното ми очо...ББ не гледам.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а физиологичния разтвор не се ли абсорбира след време от организма?

# 29
  • Мнения: 6 155
Биби, чела съм го това, но се надявах на нещо повече като инфо. Понеже не виждам защо при такова моделиране без импланти да има такива потресаващи резултати, а с импланти - по-добри...


Ами, не знам  newsm78 Предполагам, че е заради техниката на самата операция. Без имплантантите  махат кожа и не може да се махне от къде и да е... щото току виж се получили различни резултати на гърдите Crazy и затова да е на такова място където се виждат повече белезите.  А при силикона - само разрезче от където мушкат това и айдеее готово. Т.е при силикона няма кво да напасват и нямат толкова шев и кройка  Wink
Охх...някой разбра ли кво се опитах да кажа newsm78 Blush

Общи условия

Активация на акаунт