Акне и хубава кожа - спечелена кауза

  • 234 281
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Много похвали съм чела за този коректор Амрита, но така и не съм го открила. Но, пак е химия  newsm78

# 16
  • Мнения: 78


Това ми успокои възпаленото от юнските горещини - лосионът е 50 мл, коректорът е 20 мл.

# 17
  • Мнения: 1 639
Не от личен опит( че съм на 44г.), а от дъщеря ми знам за акне  2-3 месеца да се пие геритамин. При нея имаше невероятен ефект.

# 18
  • Мнения: 1 207
Имам генератор за насищане на водата със сребърни йони.Демек мога да си правя сама сребърна вода.
Въпроса ми е каква е концетрацията на ср.йони на тази вода която купувате от аптеката?

# 19
  • Мнения: 262
Имам генератор за насищане на водата със сребърни йони.Демек мога да си правя сама сребърна вода.
Въпроса ми е каква е концетрацията на ср.йони на тази вода която купувате от аптеката?

10 мг/л  пише на моята на Аркол.

# 20
  • Мнения: 0
Centuriada, благодаря за споделеното мнение, на мен по същия начин ми излизат пъпките, само отстрани на лицето Confused Колко траен е ефектът? Пишеш, че трябва да се намали употребата на мляко и тн. А спираш ли го завинаги? Аз без него направо не мога ooooh!

Damaris, при мен ефектът трае вече няколко месеца, от както съм на този режим. Само около седмица преди цикъла усещам, че има опасност да ми излезе някоя пъпка.

Млякото не съм го спряла на 100 процента, от време на време пия съвсем малко и то само Био. Някъде бях чела, че в индустриално добитото мляко нивото на хормони е по-високо, понеже биват инжектирани на животните, но не знам дали и в България важи това:)
Не мога да определя дали връзката е директна между акнето и млякото, аз спрях също и кафето и разни други неща. Освен това май всеки организъм реагира по различен начин и се (не) се нуждае от някои фактори.



# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Centuriada много ти благодария,вчера си взех сребърна вода, все съм я виждала в патеките и съм се питала закакво е, чудна работа ми върши от първия път.Все още не ми се омазнило лицето,което става адски бързо понеже и около мен има адски много машини РС и т.н. е продължавам да си ползвам крема на Ла роше позе ДУО(който сие супер за моята кожа) както и коректора към него АЙ Wink   bouquet  bouquet  bouquet newsm10

# 22
# 23
  • Мнения: 93
днес мисля и аз да си взема сребърна вода,само че за вътрешно ползване,т.е. ще е пия.а освен за акнето дали ще помогне и за други фактори,например имам малко проблеми със стомаха.до колкото разбрах пречиства организма от токсините  newsm78

# 24
  • Мнения: 262
Аз днес за трети ден пия сребърна вода , не очаквам чудеса , но не ми пречи да пробвам.

Само дето ще излезе соленко. По моя сметка трябва да се изпие 1,2 вода , което е 12 опаковки при цена приблизително 3 лв. се получава 36 лв само за сребърна вода , отделно и  другите глезотийки за кожата и става ехеее ....  От Аркол трябва да ни направят една голяма форумска отстъпка  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 9 095
да разкажа и аз накратко какво се наложи да преживея с акнето...отдавна съм минала тийн възрастта, та не очаквах че тези пъпки са акне, но уви- за това възраст няма, лошото е че преди да разбера какво ме мъчи толкова, че тези циреи не се махат, ами стават все по- зле смених двайсет козметички, 100 марки козметика коя от коя по- скъпа и прехвалена, пих коприва, тренирах, цитросепт, хуск.....................списъкът е безкраен! буквално опитах всичко, за да си изчистя кожата, накрая абсолютно безсилно се записах на химически пилинг или химичен...с последната капчица надежда да махна от лицето си гадните петна и пъпки, и за мой късмет съм се записала в студио, в което се прави консултация с дерматолог преди процедура. Жената като ме видя се хвана за главата как може да не съм ходила при специалист преди това, ама кой да предположи...и в крайна сметка ми забрани всичката козметика, всичките процедури, изписа ми антибиотик и за почистване Uriage, серията Hyseac, пих 6 седмици антибиотика, продължавам до 10 седмици и следващата седмица съм на както тя го нарече "козметична процедура, с медицинско предназначение за акне" , за да се изчистят черните точки и доизчистят петната. След всичко опитано и преживяно ви съветвам ако наистина имате проблемна кожа- преди всичко съвет със специалист, не просто козметик, а дерматолог, аз за себе си се надявам скоро да се видя с хубава кожа... Laughing

# 26
  • Мнения: 1 207
Ето за какво помага ср.вода и в каква конц.:
Ангина-изплаква се гърлото със ср.вода с конц. 15mg/l в продълж. на 3-5 мин.
гинекологични възпаления-измива се възпаленото място 3-4 пъти на дена най-добре  е компрес със затоплена вода с конц. 30mg/l
хран.натравяне-3 пъти на ден се пие по 100мл. вода с конц. 5mg/l
висока температура-пие се 50-100мл вода с конц. 10mg/l.Може да се очаква понижение след няколко часа.
подобряване на общото здравословно състояние-в продължение на няколко месеца вместо чешмяна се пие сребърна вода с конц. 5mg/l след това се прави 3 месеца почивка и пак се повтаря
възпаления на бъбреците-3 пъти дневно се пие вода с конц. 1 mg/l  за 2-3 седмици

Има и още,но не ми се пишат ако някого интересува ще напиша.Те са:следоперационни възпаления,настинка,дизентерия,дифертит,екземи,лишей,гастрит,възпаления на уши,нос,гърло,дезинфекция на вода с неясен произход,изгарания,простудни заболявания,розацея,язва,стоматологични заболявания,профилактика при деца,чревни заболявания.

Сребърната вода има други приложения:Отстраняване на неприятната миризма от краката,от под мишниците
,обработка на хран.продукти

# 27
  • Мнения: 54
tasi, би ли написала за лечение на екземи и лишеи със сребърна вода

# 28
  • Мнения: 1 207
Екземи и лишей -компрес със затоплена ср. вода(30-35 градуса) с конц. 35mg/l за 40 мин.Лечението продължава за 2 седмици.

Сега си правя да си пръскам за подмишниците ако има ефект ще пиша.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Момичета ,купих на дъщеря си Аркол 10мг/л.На  стикера пише, че се пие в концентрация 1:2. Аз го разбрах 1лъжичка ср вода +2 лъжички нормална питейна вода.Моля тези които са имали  ефект да споделят-чиста ли са я приемали или разредена.

Общи условия

Активация на акаунт