Подарявам котета

  • 1 023
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Подаряваям две страхотни котетаwww.piero.snimka.bg. За връзка на 02/ 961 2018, 0878 927416

# 1
  • Мнения: 25 634
Мила ми Мила Г,
Искрено се надявам никой да не ти се обади за котенцата. С този мъжки профил и снимката на едно-единствено коте много ми напомняш първия сблъсък с педофил, който имах на 10 годишна възраст. Вървяхме една вечер след училище с моята приятелка, а един мъж се завъртя около нас и започна тихо да ни подмамва да тръгнем с него, за да ни покажел малките си котенца...  Sick

# 2
  • Мнения: 241
Мила ми Мила Г,
Искрено се надявам никой да не ти се обади за котенцата. С този мъжки профил и снимката на едно-единствено коте много ми напомняш първия сблъсък с педофил, който имах на 10 годишна възраст. Вървяхме една вечер след училище с моята приятелка, а един мъж се завъртя около нас и започна тихо да ни подмамва да тръгнем с него, за да ни покажел малките си котенца...  Sick


има още снимки нататък просто влез в снимката Peace

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Мила, гледай да не ти се обади изрода, който хранеше змии с котенца и зайчета fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed


... а един мъж се завъртя около нас и започна тихо да ни подмамва да тръгнем с него, за да ни покажел малките си котенца...  Sick


Нека сега да се завърти  fight

# 4
  • Мнения: 1
Снимките на котетата са в галерията на съпруга ми в snimka.bg. Сори, ако някой си прави други асоциации.

# 5
  • Мнения: 1
Како Сийке, ако имаш нужда от специализирана помощ, ще ти препоръчам #2gunfire. Те ми помогнаха да се справя с загубата на детато ми. Имаш и телефоните

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Како Сийке, ако имаш нужда от специализирана помощ, ще ти препоръчам #2gunfire.

Много си люта бре! smile3502

# 7

Общи условия

Активация на акаунт