Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 317
  • 701
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Здравейте, свищовски мами   bouquet Знаете ли къде или въобще дали някой в Свищов прави ирисова диагностика?Предварително благодаря  Hug

# 16
  • Мнения: 86
Д-р Дадов,специалист по бъбречни заболявания.Има кабинет в поликлиниката.

# 17
  • Мнения: 89
Д-р Дадов,специалист по бъбречни заболявания.Има кабинет в поликлиниката.

Crystal Bell , хиляди благодарности ! Hug

# 18
  • Мнения: 362
 Добро утро!!
   Нямам много време да пиша Crazyвсе нещо има за правене.Добре сме Peace
 Cristal Bell   ако си от Свищов добре дошла при нас Peaceдай повече инфо за теб.Честита и безпроблемна бременност.
   Всички освен мен у дома още спят,аз варя боб и правя кюфтета Mr. Green ooooh!,че после да нямам през деня търчане в кухнята.
  чаоооо






 

# 19
  • Мнения: 2 015
Zdravejte momi4eta!
Izgybixte se.Nie sme gore-doly dobre.Izlizame vakanciq Uli i Avgyst i 6te vidq kakvo 6te se pravim vka6ti.E, malkiq 6te e dovolen, ama az ne6to ne sam, 4e i tova lqto 6te izkara v babinata gradina.

# 20
  • Мнения: 362
 Така като гледам с тая тема може и да изкараме една ,две години Mr. Green
   Аз Явор мисля да го пускам юли в сборните групи,ако не потръгне ще му мисля,но смятам че няма да има проблем.Бабините градини не ни се нравят.

# 21
  • Мнения: 11 674
Яни, честит имен ден  baloni

Да ти е живо и здраво името, и да почерпиш  Wink

# 22
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
ЯНА, честит имен ден! Много здраве и късмет!
Минавам набързичко да се похваля че, морето вече е платено, Балкана и той уреден да се пазят всички акули и баба Меца! Mr. Green
Предстои ми най тежкото изпитание преглед за Димана в София на 8 юли. А преди това два рожденни дни в края на юни. Просто нямам време да скучая. Момичета, започнаха намаленията в английските сайтове за дрешки ако някой реши че иска нещо да ми пише. За начало в този сайт http://www.clothingattesco.com

# 23
  • Мнения: 84
Честит имен ден Яни, да си жива и здрава, и всички около теб!

Честит имен ден и на твоя малчуган, Мише. Да е винаги здрав и засмян и да радва мама и тате! Simple Smile

# 24
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
 Embarassed Лелеее, да забравим детето! Срам!
Честит имен ден Яни! Да си много здрав и послушен!

# 25
  • Мнения: 11 674
 Blush Да е жив и здрав  newsm51

# 26
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ехееееееееееее как сте се сетили за мен!Благодаря на всички ви за милите пожелания.Аз нямам време за нищо.Започваме едни ремонтни дейности у нас и е ужас.Мисля да командировам Вилияна на Враца,но чакаме баба да излезе отпуск.
Боги,страхотна тема!Май наистина е време за море!!!!!
Да сме здрави и с пълни джобове ,пък ще видим дали ще го видим това море? Hug Hug Hug
Целувки на всичкииииииии! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 015
Zdravejte momi4eta!
Nie sme dobre.
Pokraj nas edno i sa6to, za more se nadqvam, no nqmame ni6to organizirano, a taka mi se xodi 4ak mi se pla4e.Malkiq i toj v4era narejda midi po terasata ot minalata godina, dokato se xranixme, ta i toj dava zor.
Eto malko snimki ot men http://www.album.bg/qnislav/ (kojto ne gi e vijdal)

# 28
  • Мнения: 11 674
Мише, къде сте ходили?
Много хубави снимки  Peace

# 29
  • Мнения: 2 015
До с.Беляново до р. Янтра.Хубаво беше, ама...!

Общи условия

Активация на акаунт