Днес гинекологът констатира "куха бременност" .

  • 16 655
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
Анет, съжалявам, знам какво е, преживях аборт с диагноза "кухо яйце" миналата година през януари. Много ми беше мъчно и бях отчаяна, защото чакахме бебето доста време, но ти мила гледай напред - сега виждаш моята лентичка отдолу. В болницата ми казаха да изчакаме 6 месеца, един наш познат гинеколог каза 3-4 месеца са достатъчни.
Бих ти препоръчала обаче да отидеш веднага при още един гинеколог, представи си, че не е "кухо яйце" а има малък ембрион, който не се вижда. Кървенето е притеснително, но много жени са имали кървене в началото на бременността и после са раждали здрави дечица.

# 16
  • Мнения: 337
Съжалявам за това, просто има симптоми за бременност но няма плод или по-точно казано не се развива ембрион, но за повече информация на тази тема ти пращам адрес на който може да прочетеш. Не се отчайвай, щом произвеждаш яйцеклетки продължавайте да опитвате и един ден ще стане. успех
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=169

# 17
  • Мнения: 972
Много съжалявам за това, което ти се е случило.
Но както писаха и по-горе не бързай! Първо провери при втори лекар, може пък да има зародиш, който не се вижда.
Кървенето, щом е слабо не е толкова притеснително.
Аз например разбрах, че съм бременна чак в 4-ия месец. Защото дотогава все едно си имах цикъл.
Дано да се окаже, че е още рано и не се вижда плода.

# 18
  • Мнения: 5 577
jkaterina, може и до края на бременността да си с такава плацента, и да нямаш кървене.
Божа работа.
Но бъди спокоина и се пази, всичко ще бъде наред.

Не се тревожи за кървене, не е толкова "трудно за овладяване".

# 19
  • Мнения: 1 559
Анет не бързай с диагнозите,според мен веднага се консултирай с друг лекар.Зародиш може да има,но да е още мъничък и да не се вижда.Кървенето също се овладява.Искам да ви кажа момичета,че аз още не съм ходила на ехограф,тук той се прави между 10-12 г.с. newsm78
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт