Играят ли децата ви в пясъчник?

  • 8 493
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Да, играе, и винаги в пясъчника е пълно с деца. Вярно, че около него има рехав кордон от притеснени майки, които си вардят чаветата да не прескочат случайно и да си поиграят с /в/ мръсният пясък с децата. Децата реват, майките заплашват, че ще ги приберат/ на чисто, в къщи/  и така...

# 121
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
и моята дещеря много обича да си играе в пясъчниците.

# 122
  • Мнения: 2 096
Едва края на миналото лято прояви някакъв интерес към пясъчника.. на 2г и 6м.. реално проблем не съм имала.. сега играе, но не лапа нищо..

# 123
  • Мнения: 1 014
Синът ми играе, когато поиска. Той не е бил никога любител на похапването на пясък, така че не ми е било проблем. Определено, ако  пясъчника е видимо мръсен гледам да му отвлека вниманието с друга игра.

# 124
  • софия
  • Мнения: 2 140
Играе си в пясъчника и искренно се забавлява детето.

# 125
  • Мнения: 463
Поиграва в пясъчник отвреме навреме, в някои детски площадки, гледам да е от тия с оградите. Общо взето гледам да я насоча към някоя друга от външните занимавки - пързалка, катерушка... Пясъчниците около нас преобладаващо са супер-гнус...

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 16:49 от iris06

# 126
  • Мнения: 857
Играе, да. И пясък е лапал. Мога ли да казвам "не" на всичко, с което той иска да играе - няма как да стане, а е излишно да се натоварваме взаимно.
В началото му беше мноого интересно и забавно, сега вече не толкова.
Градинката е прилична, пясъчника е сравнително добър /така да се каже/. Не е чист, но от близкия строеж го допълваха няколко пъти и сега е горе-долу за игра.
Много майки си държат децата извън пясъчника, а те напират да влизат вътре и става едно врещене, извиване, в крайна сметка децата ВЛИЗАТ в пясъчника, порядъчно разсърдени и изнервени.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 296
Ами не мога да  я спра, като види пясъчник и се втурва веднага към него. Внимавам да не си лапа ръцете. То не можеш от всичко да го предпазиш ама колкото толкова.

# 128
  • Мнения: 19 346
Пускам я в пясъчниците тук. В БГ също съм я пускала, но на площадката до нас някой открадна пясъка. Така че се налагаше да играе само с остатъците. В Германия пускат децата в пясъчника още като седнат сами, но няма котки и кучета. Онзи ден видях едно бебе, което похапваше пясък, а майка му го гледаше. Аз чак такива неща не съм позволявала.

# 129
  • Мнения: 337
Никога не съм я водила на места с пясъчник. Не ми е приятно да се рови там, където без извинение, се изхождат кучета и какво ли не.
В градината сега я заварвам понякога да играе, но вече е по-голяма.

# 130
  • Мнения: 11 607
Да, живеем в къща, на двора имаме пясъчник и си играят там нашите деца и тези на съседите.......

# 131
  • Мнения: 2 663
От както миналото лято малката хвана глисти,вече имам едно наум за пясъчниците.Точно преди да разберем,че има глисти,около 2 седмици всяка вечер си играеше в пясъчника(опикан от кучета и котки)на нашата площадка Twisted EvilНяма как да съм сигурна,че глистите са от там,но си имам едно наум.Парен каша духа!

# 132
  • Мнения: 6 031
Играли са и двамата.Вече не.Не са слагали всичко в устата си.
Сега играят с пясък само на морето...

# 133
  • Мнения: 276
ОООООО,играе това му е любимото място за игра на площадката.

# 134
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не.
Виждала съм изпражнения вътре и не позволявам. Отгоре на всичкото то не е точно пясък в нашия пясъчник......
С пясък само на плажа позволявам.

Общи условия

Активация на акаунт