Разградлийка копа у фейсбука, никаква я няма тука!

  • 45 916
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 060
А доволни ли сте от магазина за маркови дрехи с фабрични дефекти?До Атлас!

Къде е това?  newsm78 newsm78

До Атлас  Wink

# 691
  • София
  • Мнения: 4 349
А доволни ли сте от магазина за маркови дрехи с фабрични дефекти?До Атлас!

Къде е това?  newsm78 newsm78

До Атлас  Wink

А какво е това атлас? Не съм от Разград, но много често идвам при вас - за нова година сме при вас!

# 692
  • Мнения: 18 060
Атлас е книжарница, намира се в центъра, на редицата на Алианс, Прокредит банк, та на тази линия е въпросния магазин. Аз лично никога не съм успяла да си купя нещо от такъв тип магазин. Ами дефекта си е дефект.

# 693
  • София
  • Мнения: 4 349
Благодаря  Hug Hug за обяснението! Ще го разгледам!

# 694
  • Мнения: 2 197
Мисълта ми по-точно беше дали сте ходили там!?
Преди да забременея работих там почти две години........ Wink

# 695
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Здравейте !
Знаете ли дали Дом Майка и дете в "Орел" приема детски дрехи?

# 696
  • Мнения: 18 060
Здравейте !
Знаете ли дали Дом Майка и дете в "Орел" приема детски дрехи?


Да, приемат  Peace, но в Орел са мънички- до 3-4 годишни, в къщичките са по- големички.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Благодаря!
Значи моите дрехи са точно за Дома.

# 698
  • Мнения: 2 197
И друго искам да попитам.Има ли мами,чийто дечица са при Петрова(педиатърката)?Интересно ми е как процедира.Чух,че на 6 месеца се пускат кръв и урина на дечицата,но незнам в Разград това практика ли е или трябва да си изисквам?

# 699
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте !
Знаете ли дали Дом Майка и дете в "Орел" приема детски дрехи?


Приемат, но само нови! Тези, които си спомнят и участваха в нашата, обща, кампания, знаят че тогава бяха отказали каквото и да е, а всички в града казват че горе са им отказвали такива дрехи. Искат само нови с етикет!

# 700
  • Разград
  • Мнения: 377
И друго искам да попитам.Има ли мами,чийто дечица са при Петрова(педиатърката)?Интересно ми е как процедира.Чух,че на 6 месеца се пускат кръв и урина на дечицата,но незнам в Разград това практика ли е или трябва да си изисквам?

Ние сме при д-р Петрова и мисля че на 6 месеца ни пусна кръв и урина. После на 1 годинка и така до 2 годинки на всяко 6-месечие.

# 701
  • Мнения: 2 197
Благодаря!Хубаво е,когато мога да получа инфо от първа ръка.Тук,в разградската тема е много хубаво и интересно.Доста неща научих,които преди не съм знаела.Жалко,че няма много активни!

# 702
  • Мнения: 18 060
Абе малко сме, ама сме все активни  Wink

# 703
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Здравейте !
Знаете ли дали Дом Майка и дете в "Орел" приема детски дрехи?


Приемат, но само нови! Тези, които си спомнят и участваха в нашата, обща, кампания, знаят че тогава бяха отказали каквото и да е, а всички в града казват че горе са им отказвали такива дрехи. Искат само нови с етикет!

Това е много жалко !Моите са прекалено хубави и запазени, за да ги оставя до контейнера...

# 704
  • Мнения: 18 060
Имам позната, която работи там, скоро бяхме на гости и стана дума, тя каза, че приемат  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт