Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 32

  • 58 557
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 433
Запис и от мен в тази хубава темичка Peace

Отдавна пазарувам от Интернет, и  предимно от Ибей, но сега за пръв път ще ползвам фирмата посредник Алезар! Ще ви следя с интерес  Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Valeria би ли споделила кой номер е якето и става ли за зима в северна България? Laughing
Благодаря ти newsm51
UK 10 е, в момента ми се вижда толкова дебело, че и за зима в северния полюс би станало.  Laughing
В действителност не мога да преценя точно тъй като няма вата вътре а е нещо като пресовано, на пипане стои малко твърдо.
На мен лично изкуствените материи много ми топлят, та предполагам и това така.

# 17
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен
И аз съм търпелив новак Laughing
и да се похваля за първата ми поръчка,която получих благодарение на mini_79-страшно съм й благодарна  smile3525

http://www.mothercare.com/Mothercare-White-roll-up-combats/dp/B0 … 1031&mcb=core

http://www.mothercare.com/Mothercare-Jersey-dress-shrug-set/dp/B … 0031&mcb=core

http://www.mothercare.com/Sahara-Wild-about-Daddy-t-shirt/dp/B00 … 2KZUGQ&n=4448

http://www.mothercare.com/Mothercare-California-short-sleeve-Lov … 8031&mcb=core


http://www.mothercare.com/5-Pack-Sea-Life-Socks/dp/B0039V5HIC/sr … 86680/ref=sr_1_72
/276-1934082-3815727?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44495031&mcb=core

Дрешките са страхотни

# 18
  • Мнения: 3 453
След запитване към няколко сайта, включително български, най-сетне ми отговориха от един. Вече се бях притеснила, че не ми искат парите хората. Laughing
Докладвам за интересуващите се. Килим от акрил, доста дебел изглежда, размер 120/180 е около 7кг. Информацията е от този сайт:
http://www.funkyrugs.co.uk/shop/customer/product.php?productid=2275

Мисля вече да поръчам. Само дето още се чудя за десена.
С доставката до България пак спеспявам 70лв.

# 19
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Повтарям си въпроса от предната тема, че май остана незабелязан.

Някой може ли да ми каже за чаршафите от АСДА какво включва Duvet set и Bedding set и какъв им е стандарта за размер double ?
Ако прочетеш предната тема или по-предходната, или по-по-предходната и т.н., ще разбереш отговора на въпроса, който така лекомислено повтаряш! Този въпрос и този за пазаруването от Асда с бг карти са най-често срещаните въпроси, които се повтарят във всяка тема!
Аз също не подкрепям подобно отношение. Мисля че грубостта не трябва да се настанява и във форума. Достатъчност грубост срещаме ежедневно. Не всички могат да следят темата всеки ден или да изчетат стотици страници за да открият отговора на своя въпрос. Искренни благодарности на момичетата, които помагат, без да се чувстват ощетени от това! Мини, благодаря! Щастлива съм , че все още има хора като теб!  bouquet

# 20
  • Мнения: 52
здравейте пак от мен  Grinning
днес съм по-свободна и мога да разгледам и имам и въпросчета  Thinking

в clarks има намаления 50 % и искам да попитам някой дали знае ето тези обувки : http://www.clarks.co.uk/find/department-is-girls/onsale-is-onsal … oduct-is-20338586 21-22 номер бг на кой номер ук отговарят?и още как става поръчката оттам?

# 21
  • Мнения: 10
Момичета,имам поръчка от Гросърито-как пристигат нещата-добре опаковани ли са,или ги преопаковат в превозваческата фирма.Мерси Simple Smile

Аз съм голяма почитателка на този сайт,вече с няколко поръчки от там и винаги нещата са идвали в найлонови торбички.Те така ги доставят на клиентите си,все едно са пазарували лично от супермаркета.
Понеже поръчките ми са все над 30кг.и от фирмата превозвач ми ги слагат в кашон.
Ето и полезен сайт,за който не го знае:
http://www.mysupermarket.co.uk/ -чрез него си сравняваш цените в 4-те големи гросерис сайта в Англия,и ти запаметява кошниците и в 4-те.

# 22
  • Мнения: 2 122
От Гросерито на Сайнсбъри си идват в кашон
веднъж обаче едно веро се беше разляло
до сега най-хубава опаковка съм виждала от Мадъркеър- кашона ако има място слагат издути торбички, да уплътняват и да не се мандахерцат нещата в него
в момента Сайнсбъри имат много добри цени на перилните препарати, аз чакам от тях Simple Smile
Габко са ми пратили мейл, че имам пратка в България и ще ми я изпратят

# 23
  • Мнения: 3
Аз искам да си поръчам обувки от Кларк, но не мога да се регистрирам. Незнам защо така, постоянно ми изписва грешка.
Има ли някой, който се е регистрирал успешно.
Пиша си моите имена, за адрес изписвам адреса на посредника Емпреса.
Някой може ли да ми помогне.

# 24
  • Мнения: 10
Аз засега съм поръчвала само от Гросерис Асда и винаги нещата ми са били в торбички. Явно всеки сайт по различен начин ги опаковат. Peace

# 25
  • Мнения: 5 604
И аз АСДА-та имах предвид,ама съм пропуснала да пиша  Embarassed Благодаря за отговорите Simple Smile

П.С.Детските Кларкс като може само от магазина,как ги поръчвате  newsm78


МИНИ,как ти излиза на сметка перилен препарат,те хем са тежки...Я покажи нещо,от което си доволна( ако го няма и в БГ).
 Hug


ОТ това Гросъри на АСДА съм си чекнала,че разрешавам продукти -заместители и като си видях фактурата( още не са дошли нещата),лошо ми стана-заместили ми интересните детски четки с обикновени и др. разни такива.

 Та да питам,ако не разреша заместване на продуктите,с каквото има сходно в склада как процедират-задържат поръчката ,пращат по-малко неща ( ако падне под минимума сума?).

И понеже може да се избере ден за доставка,на сами я ден ли калкулират цените-ако са се повишили,тогава какво правят,ми е чудно ( че си държа картата на минимум,да не се изкушавам  Mr. Green  )

# 26
  • Мнения: 10
Трапезица,ти със твоя карта ли плати в Гросерис Асда и ако да на коя банка е?
Аз преди пробвах от Директ Асда с моя карта да платя,но не ми я приеха-ДСК ,Виза Електрон.
Някой успял ли е да плати в някой от сайтовете на Асда с Виза Електрон на ОББ,че сега такава ще си изваждам?

ПП Не съм Мини,но аз много често си поръчвам перилни ,не защото ми излизат много по-евтини от тук,като включа всички разходи,а защото перат много по-хубаво.

# 27
  • Мнения: 2 122
веднага ти правя калкулация на последната ми поръчка

1     Silver Spoon Milk Chocolate Chips 100g     £0.75 това го няма при нас, няма аналог
1    Silver Spoon White Chocolate Chips 100g    £0.79 това го няма при нас, няма аналог
1    Silver Spoon Dark Chocolate Chips 100g    £0.75 това го няма при нас, няма аналог
1    Ariel Actilift Excel Tabs Colour x20    £4.00 това при нас се продава за 1 лев двойката таблетки /една доза/ т.е кутията излиза 28 лева
2    Pampers Easy Ups Extra Large x38 Nappy Size 6    £12.00 при нас тези памперси ги има само малки пакети от по 18 бройки, т.е все едно вземам 4 пакета, по 14 лева всеки- 56 лева
4    Always Liners Single Wrapped, Fresh x20    £2.00 тези струват 3,99 в Билла поне- 12 лева
1    Fairy Washing Up Liquid 650ml    £1.00 има магазин с гръцкото Феери, което е 4,5
1    Fairy Pure Clean Eucalyptus Antibacterial 450ml    £1.00 има магазин с гръцкото Феери, което е 4,5
1    Fairy Clean & Care Aloe Vera & Cucumber 450ml    £1.00 има магазин с гръцкото Феери, което е 4,5
1    Aquafresh Milk Teeth Toothpaste 50ml    £1.00 това го няма при нас, няма аналог
2    Always Ultra Duo Pack Normal x30    £2.99 бройката тук е около 4 лева /не съм сигурна колко точно, от 2 години и кусур не бях ползвала  Mr. Green/- 8 лева
2    Veet Ready To Use Wax Strips 20's Normal    £7.78 бройката тук е около 14 лева- 28 лева
1    Ariel Excel Gel With Febreze Effect 1036ml ( 28 Washes ) това при нас се продава за 1 лев двойката таблетки /една доза/ т.е кутията излиза 28 лева

сумата на поръчката е 94 лева
доставката до България ми е 37,30, заедно с още три четири поръчки
до Стара Загора с Еконт 7,92
общо излиза 139 лева /въпреки, че имам поръчки на други момичета от АСДА всичко калкулирам тук/
само нещата, които се продават при нас ги изкарвам над 170 лева на наши цени, отделно другото  Peace
а качеството въобще не ми се коментира, че бяс ме хваща

# 28
  • Мнения: 193
И аз тук, че ви изтървах.

# 29
  • Мнения: 959
веднага ти правя калкулация на последната ми поръчка

1     Silver Spoon Milk Chocolate Chips 100g     £0.75 това го няма при нас, няма аналог
1    Silver Spoon White Chocolate Chips 100g    £0.79 това го няма при нас, няма аналог
1    Silver Spoon Dark Chocolate Chips 100g    £0.75 това го няма при нас, няма аналог
1    Ariel Actilift Excel Tabs Colour x20    £4.00 това при нас се продава за 1 лев двойката таблетки /една доза/ т.е кутията излиза 28 лева
2    Pampers Easy Ups Extra Large x38 Nappy Size 6    £12.00 при нас тези памперси ги има само малки пакети от по 18 бройки, т.е все едно вземам 4 пакета, по 14 лева всеки- 56 лева
4    Always Liners Single Wrapped, Fresh x20    £2.00 тези струват 3,99 в Билла поне- 12 лева
1    Fairy Washing Up Liquid 650ml    £1.00 има магазин с гръцкото Феери, което е 4,5
1    Fairy Pure Clean Eucalyptus Antibacterial 450ml    £1.00 има магазин с гръцкото Феери, което е 4,5
1    Fairy Clean & Care Aloe Vera & Cucumber 450ml    £1.00 има магазин с гръцкото Феери, което е 4,5
1    Aquafresh Milk Teeth Toothpaste 50ml    £1.00 това го няма при нас, няма аналог
2    Always Ultra Duo Pack Normal x30    £2.99 бройката тук е около 4 лева /не съм сигурна колко точно, от 2 години и кусур не бях ползвала  Mr. Green/- 8 лева
2    Veet Ready To Use Wax Strips 20's Normal    £7.78 бройката тук е около 14 лева- 28 лева
1    Ariel Excel Gel With Febreze Effect 1036ml ( 28 Washes ) това при нас се продава за 1 лев двойката таблетки /една доза/ т.е кутията излиза 28 лева

сумата на поръчката е 94 лева
доставката до България ми е 37,30, заедно с още три четири поръчки
до Стара Загора с Еконт 7,92
общо излиза 139 лева /въпреки, че имам поръчки на други момичета от АСДА всичко калкулирам тук/
само нещата, които се продават при нас ги изкарвам над 170 лева на наши цени, отделно другото  Peace
а качеството въобще не ми се коментира, че бяс ме хваща



според мен, трябва да те вземат за рекламно лица и следващата поръчка да ти я намалят с 50%  Laughing
Майтапа настрани, но вече 3та година си пазарувам от чужбина и ми излиза доста по-евтино, а както е казано по-нагора за качеството - изобщо не може да се говори  Peace

Общи условия

Активация на акаунт