Юлски бебета-Тема 34

  • 24 108
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 493
хаха Драга как ще се обиждам,дори аз се засмях по телефона,като говорехме с мъжа ми,той ми вика "Ужас,единствения ми най-хубав зъб си избих" и аз почнах да се смея,той ми се обиди  Crossing Arms
А кой ден беше срещата с Мама Диди,че сега като се замисля,мога да взема и аз кола през седмицата.Айде,още желаещи за Военната академия??

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Скромно да се провикна - запис  Mr. Green

# 17
  • Мнения: X
Абе вие що не казвате, че има нова тема...

Честито на рождениците и на тези с последни месечинки... Бройте, бройте... бързо минава времето.

Аз пък правя културно масова програма за Париж. Много е трудно, много места за гледане, малко време. Летим събота в 6 сутринта. Там е около 22 градуса, та малко ще се разхладим.

Събирам снимките от кръщенето и ще ви пусна да ни видите колко сме послушни. Почти открадна на попа Библията. В купела реши, че иска още, та като я извадиха почна да мрънка да си се връща да цапа във водата... Имаме много подаръци, включително и много сладурска златна гривна за бебета с пчеличка и цветенце. Баща и направи физиономия и каза "От сега ли ще се конти".  Grinning

# 18
  • Мнения: 11 818
Честит Рожден Ден на Георги! Да расте здрав и щастлив!
Честити днешни последни месечинки! Hug

Та къде ще е срещата?  Hug Може и да е по-раничко към 9.30-10, че ние например предпочитаме да се приберем да спим вкъщи към 13 ч.
Ние в събота ходихме в парка на Военна академия за малко, приятно е. Но за спиране с колата май ще ми е по-удобно в Борисовата, че през седмицата  около в центъра по-трудно ще намеря за спиране.

Ем, Влади заспива рано 20 - 20.30 ч., понякога и по-рано, затова сме се прибрали до 20 най-късно.
Миме, Влади спи напълно гол, с едно чаршафче. От 5-6 дни се събужда сух и затова си позволявам и без гащи да го слагам да спи, въобще доволна съм от него, вкъщи почти нямаме пропуски, пишката му ми е като антенка и знам кога какво ще направи. Simple Smile На вън е прекалено зает и не обича да го издържам, само сменяме гащи, но и там започна да стиска и си го носим често направо вкъщи. Купих му бански в УВ защита. Peace
Нямам против климатиците! Peace
Ели, страхотни снимки си направила!! хайде дано успеете да дойдете на срещата!
Рал, завиждам за Париж!
Кукумявче, кофти случка, дано не се отрази сериозно на усмивката му! Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 027
Да се запиша в темичката и аз Grinning

В петък съм при нашите на Орлов мост, ако правите среща, моля свиркайте ми, аз мисля да се разходя из парка на Военна академия, казват фотографките, че бил много хубав за снимки, и няма да пропусна нова тревичка не ..... от кучета.От 12 до 16 и аз никъде не мърдам, дори и на сянка си е горещина.И към Борисовата ще намина.
И аз мога да предложа кола без шофьор,  не умея да карам, мъжа ми вече сума ти години държи нашата пред блока, за да ме стимулира да се науча,  аз имам книжка отгоре на всичкото Embarassed

Ние сме на 2ри етаж и пред нас  е зашумено с дървета, жега , но поносима, нямаме климатик и не ние хрумвало да си взимаме.Сега поглеждам - 27 градуса е ,Калина е по боди по цял ден, навън понякога слагам къси гащи, но по-скоро за красота.Странно е обаче , че виждам много бебета с чорапи , в тази жега, аз не съм много смела по отношение на облеклото, но ми се струва много горещо за чорапки..

# 20
  • Мнения: 48
           Здравейте,

           Хайде да напиша нещо смешно. Снощи сме в Била, Санди ходи като се държи за ръката  на баща си, и изведнъж го виждам как се пуска, прави две крачки, кляка и дава нещо на баща си, а той се смее и вика: Браво тати, браво.  Наш Санди си намерил  5  лева. Баща му казва, детето си направи сам прощъпалник.

           За климатика, аз го пускам след обяд, защото сме с югозападно изложение, и в къщи става даже неприятно от жега. Внимавам обаче, когато дойде време да излизаме на вън, изключвам го, стоим си така докато, се изравнят температурите вътре и вън, и тогава излизаме. Демек, исках да кажа да няма рязка промяна в температурата.
   
           За Самоков много ми се идва, ще ми бъде приятно да вида мама Диди, Катя и Петя на живо. Проблемът ми е, че не мога да шофирам, а мога само да се возя. До 2 юли има още време, ще кажа на мъжа ми, и той дано измисли нещо.

            На Ралче, честито на патерици и чакаме снимки.

            За спането – спи само по потник, но между краката винаги има пелена, ако се изпишка. Завивам го с чаршаф.

            За среща и аз съм като Сиси, предпочитам  по-рано. Сега излизаме към 8.30.

           Отивам да правя пюре, защото Санди не го яде купените.

          Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте мами,
И аз съм за ранна среща, старая се да се прибираме най-късно в 12.00ч., че тези жеги са опасни за децата, а и за нас. Hug
Също съм ЗА разходка до Самоков, но и аз съм "куфарче"- имам шофьорска книжка, но не карам. Blush
Нели, хайде идвайте си.  Hug
Еми, браво на Санди. Joy
Честит рожден ден на Гого! Честити последни месечинки на Нико и Марти! Hug
Маймунче, оздравя ли?
Инкс, къде изчезна? Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
записче и от нас!
Честито на Рождениците  bouquet започна се  Party

змейко е крайно крив,озъбва се зверски, не спи,не яде,венеца му е на буци целия,изяде си ръцете...абе гаден период ooooh!
тея жеги ще ни довършат,навън не става за разходки,седим си у дома и издивяваме Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте мацки,

Миме, не отговарям защото съм се сварила и съм сварила детето. Ходихме преди малко до социалното, за да подам декларацията за еднократната помощ за родено дете. Честно ви казвам, това е последния път, в който качвам Калина в глупавата кола при тази жега, освен ако не настъпи трета световна. На горкото дете му се размекна мозъка, за майка му да не говорим. Сега се охлаждаме на климатика и се моля да не взема да я простудя от жега на студено. Иначе съм ОК да се комбинираме за разходка до Самоков с твоята кола, ако не си вербувала вече някой друг шофьор.

Вкъщи без климатк не може, защото сме изцяло с южно изложение. Като се прибрах преди час беше станало 28 градуса вътре. Гледам само да не духа директно в детето и така.

Сестричка е добре вече. Вчера ги изписаха екстремно. Първо сутринта педиатърката казала - "ама това дете много жълто, да му вземем кръв и няма да ви изписваме" и като излезли резултатите един час по-късно ги изстреляха от болницата за 30 мин. Горкият татко се побърка да организира носене на дрешки за изписване, взимане на седалката за кола от магазина, ама драма отвсякъде. Обаче голям смях, оказа се, че сестра ми след разждането не знам какви ги е говорила, обаче в никаква вип стая не е била. В съвсем обикновена на 12 етаж си се пържи цели четири дни, а пък ние се чудим защо такава мизерия. Бебката е добре, смуче като прахосмукачка. С кърменето още нещата не са съвсем спокойни, но предполагам ще се нагласят скоро. Лошото е, че доста плаче нощем. Пръцка и се гърчи, та се чудя може ли да започват вече коликите. Изобщо не си спомням Калина да е била толкова мъничка. Crazy

За срещи съм свободна в четвъртък и петък - където кажете. Преди обед трудно се организирам да изляза, но ако кажете ще се постарая. Но при мен разходките са за цял ден. Няма да се прибирам на обед. Мога и утре след 17 ч. в Южния парк да се класирам. Както и за днес нямам планирана програма за вечерта.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО!

# 24
  • Мнения: 1 113
Честит рожден ден на порасналият Гого! Да е здрав, усмихнат и да радва мама и тате!   bouquet

Честити последни месечинки!  Hug

Рал, честито християнче!   bouquet Нищо не сподели за хотела, в който отседнахте. Хареса ли ви? Подходящ ли е за среща? Или вече се отказахте от обща такава?

Кукумявче, аз ходя при д-р Матеев, има клиника на бул. Царевец № 24. Видях, че в нета има информация за адрес и телефон. Иначе му имам мобилния, ако мъжът ти се насочи към него и не може да се свърже с рецепцията мога да ти го дам на ЛС.

Еми, ами честито ви проходило момченце!  Hug Наистина страхотен прощъпулник си е направил Санди  Simple Smile

Джил, сега е момента да се проявиш като пИрфектната леля - гледай Мина, пък сестрьонката да почива /ти без това го язди вече коня с коликите, нищо ново под слънцето  Mr. Green /. Чувала съм за бебета, които на 5-тия ден са със сериозни колики, но дали е възможно да не й стига все още кърмата? Те ще се регулират нещата, но нали знаеш трябва си време. Много гушки на Мина и цАлувки на Инето  Heart Eyes

За спането - Мишо спи с боди потник и чаршаф, които изритва и дефакто е гол.

Аз от вчера вече нямам бебе, а малко момченце - подстригахме го. Изглежда ми много променен, по-голям и много хубав  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 635
Хехе, пИрфектната леля ще се включи когато майката се успокои малко, че още е във вихъра. Пък и таткото ще си бъде вкъщи две седмици, за да помага. След това съм аз.

Калина спи по боди или лека нощничка и непрекъснато е отвита. Вратата на балкона стои отворена нощем.

 

# 26
  • Мнения: 1 208
Здравейте,майчета! Много се радвам,че така приехте събитието на 02.07  Laughing Наистина много ще се радвам да се видим с някои от вас,защото както се очертава на срещата ,която искате да си спретнем семейно няма да мога да дойда.Има още време ще го решим.Но така или иначе ние към 10-11 ще сме в Самоков пред манастира,който иска да заповяда.За точен час ще се разбере към 20.06,като се обадя там.

Миме,кажи какво си разбрала за кръщенетата в този манастир?

Мами,които ще идвате към морето Mr. Green.........която иска да й дам тел. ми ,че да се видим като пристигнете да ми пише на лични.Ще си организираме една морска срещичка и Тан ще извикаме разбира се.

ЮБ, аз съм очарована от една сладкарница до нас.Правят какви ли не чудеса с тортите.И са страшно вкусни.Аз по принцип не обичам торти но купени от там ги хапвам.Сладкарницата е "Захаро" и е в ж.к. Лазур" близо до входа на морската градина от към Флората. Ето тук пише малко за тях но каталог за шарените торти не видях. http://www.drebcho.bg/cakes/2/ET_Zaharo.htm  Гарантирам за качество и вкус   chef http://www.zaharo.info/



Честит рожден ден и от нас на Гого-да расте здраво и смело дете  Hug

Ние сме в Карнобат.Дойдохме тук и на Петя нищо й нямаше.Събужда се към 16,00ч. от сън и пак нищо ....в 16,30 вече беше с 39 градуса темп.  #Crazy Бързо на лекар- оказа се херп ангина.Лекарката каза ,че я е пипнала от плажа.Появявала се два-три дни след плаж.Тя само на хавлията стоя и къде го хвана това нещо незнам.Катето беше и на пясъка и във водата и нищо й няма.Казаха,че не е нищо сериозно и ,че ще мине от само себе си-без лекарства.Пръскам само с тантум верде.Снощи сме бодували цяла нощ с нея.Имаше ужасно висока Т ,чак ме беше страх да я премеря и само лежи до мен и гледа тавана.Към 5ч сутринта вече заспа.Днес за награда дядо й й купи колело,което гледа като голям камък  Mr. Green



И Петя и Катя спат по боди-потник само.Без чаршаф,без нищо...голи

# 27
  • София
  • Мнения: 423
Джил, може да ходим до срещата с нашата кола, тамън да я пробваш за по-дълъг път  Wink Ще си паркираш каляската пред моя блок сутринта, и вечерта ще си я вземеш  Laughing. И аз едва се класирам за излизане преди обед, но ако кажете ще се напъна  Confused Обаче в четвъртък сме за проверка на Мантуто, баш на обед,  и мога в сряда или петък. То за сестра ти е нормално това за вип стаята  Laughing. Така се ошашкваш след раждане, че може и в Космоса да си мислиш, че си.  Joy
Сиси, много смешно това с антенката   Mr. Green Понеже не знам как са момченцата, искаш да кажеш, че щръква преди пиш? newsm78 И аз всяка сутрин я заварвам суха, но спи ли с махната пелена се събужда мокра. Сега е по дупе, да видим как ще стане. И ние в къщи  нямаме пропуски, но навън много бързо ми минава времето и забравям да я събувам  ooooh!
Еми, значи късметлия е Санди, ама дай му един фиш на детето да го попълни, тия 6 милиона не са шега работа  Party

# 28
  • Мнения: 1 089
Мами,които ще идвате към морето Mr. Green.........която иска да й дам тел. ми ,че да се видим като пристигнете да ми пише на лични.Ще си организираме една морска срещичка и Тан ще извикаме разбира се.
newsm20 newsm20 благодраско, благодарско.
Сиси, и аз се посмях с антенката. Hug
Честита първа годинка и на Гого! Здрав, весел и щастлив да расте![/i][/color]

# 29
  • София
  • Мнения: 39
Честит рождин ден на Гого!!!


Честити последни месечинки!!!
И Тони днес празнува своята 11-та месечинка!!!

Толкова ми е топло, очаквам с нетърпение да отидем семейно някъде на по-прохладно.

Нашето море най-вероятно ще се отложи за края на август - началото на септември  Sad.

Общи условия

Активация на акаунт