Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! – 7

  • 208 074
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 615
Тишо, ако ще казваш за Гери - тя е на работа до края на месеца. Юли заминава да работи във Франция в клиника. Тя каза, че има доверие на едно момче и ще ми даде координатите.

Точно нея имах в предвид  Peace
Браво много се радвам за нея, дано там да я оценят  Hug

# 91
  • Мнения: 214
 Вижте на какво попаднах днес  Grinning

Димитър Янев :

ЛЕЧЕБНИ СВОИСТВА НА ПРОПОЛИСА С прополис се лекуват много болести.Но едно от най важните му целебни свойства е за лекуване на дискова херния.Аз имах дискова херния между 4-ти и 5-ти ломбални прешлени.Изпитвах много силна болка и се бях изкривил на дясно и това в продължение на 8месеца.Традиционните чикакчии,минерални бани/ходих в Павал баня, Калните бани в Поморие,санаториума в с. Баня- Карловско/ не ми помогнаха съществено.Тогава съвсем случайно научих за лечение с ПРОПОЛИС. Прополис се купува от магазини където се продава пчелен мед.Продава се на пръчки с тежина около 30гр..Има формата на пура.Така закупения прополис се настъргва върху картон или тънка кожа изрязан по формата на стъпалота на краката Ви.Такива стелки се правят за двата крака.Стъпвате върху стелките с настъргания прополис върху тях ите залепват за ходилата ви.Можете да ги захванете с левкопласт за по сигурно и да обуете чорапи върху тях.И ТАКА СПИТЕ ВЕЧЕР.Това се прави в продължение на 4-5 месеца.Ефекта се забелязва сле 45 ден.Гарантирам ви че ще получите напълно облекчение и ще се излекувате.

Какво мислите? newsm78

# 92
  • Мнения: 615
Вижте на какво попаднах днес  Grinning

Димитър Янев :

ЛЕЧЕБНИ СВОИСТВА НА ПРОПОЛИСА С прополис се лекуват много болести.Но едно от най важните му целебни свойства е за лекуване на дискова херния.Аз имах дискова херния между 4-ти и 5-ти ломбални прешлени.Изпитвах много силна болка и се бях изкривил на дясно и това в продължение на 8месеца.Традиционните чикакчии,минерални бани/ходих в Павал баня, Калните бани в Поморие,санаториума в с. Баня- Карловско/ не ми помогнаха съществено.Тогава съвсем случайно научих за лечение с ПРОПОЛИС. Прополис се купува от магазини където се продава пчелен мед.Продава се на пръчки с тежина около 30гр..Има формата на пура.Така закупения прополис се настъргва върху картон или тънка кожа изрязан по формата на стъпалота на краката Ви.Такива стелки се правят за двата крака.Стъпвате върху стелките с настъргания прополис върху тях ите залепват за ходилата ви.Можете да ги захванете с левкопласт за по сигурно и да обуете чорапи върху тях.И ТАКА СПИТЕ ВЕЧЕР.Това се прави в продължение на 4-5 месеца.Ефекта се забелязва сле 45 ден.Гарантирам ви че ще получите напълно облекчение и ще се излекувате.

Какво мислите? newsm78

Също може и с пчелни ужилвания ан мястото на ДХ.
Аз имам кошери и го правя почти през ден това  Peace опитай те  Peace  Болезнено е, н оне е болка за умиране и боли 30с.
Като видя някъде пчела, първо я плясна с ръцете като муха да умре  и след това я взимам и я поставям с жилото на мястото на дХ където ме боли, жилото с езабива  Crazy и започва да изпомпва отрова, седи там около 2-3мин, след това го вадя.
Чел съм за тая работа и се оказва ч е в оторвата има ензими които разграждат излязлото вещество на ДХ. Само трябва д а с е внимава да не получите алергичен шок  Naughty

http://pchelite.info/apitoksinoterapiia-pri-zaboliavaniia-na-stavniia-aparat

http://www.home-bodybuilder.com/features/376-pchelna-otrova.html

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 10:06 от tishoo

# 93
  • София
  • Мнения: 57
Здравейте на всички, толкова много сте изписали, че се обърках. Това с пчелната отрова и аз съм го чувала, когато ходех на иглотерапия доктора ми говореше за "постоянна игла" - слага ти я, и си ходиш с нея. Имало и вариант "апипунктура", с жило от пчела, но при мен се оказа много късно.

# 94
  • Мнения: 615
В русия има много клиники за апитерапия Wink

http://www.apiclinika.ru/

# 95
  • Мнения: 167
Днес утринта слушах за ГЕРМАНИЙ 132. Скоро му правих реклама за един от нашите вестници и имах боршура при мен. Не знам как да ви агитирам да го прочетете, но ще се учудите от свойствата и помощта му.

# 96
  • Мнения: 615
Днес утринта слушах за ГЕРМАНИЙ 132. Скоро му правих реклама за един от нашите вестници и имах боршура при мен. Не знам как да ви агитирам да го прочетете, но ще се учудите от свойствата и помощта му.

Това ми звучи като нещо радиоактивно  Confounded  Joy

# 97
  • Мнения: 282
Здравейте, драги колеги по херния!

Ето че и аз се присъединявам към този клуб, за съжаление, но се радвам, че го открих преди няколко дни, защото това тук е най-богатият на ресурси, взаимопомощ и подкрепа форум на тази тема в българоезичния Интернет. Добра среща и здраве на всички!

Мислех първо да изчета темите и тогава да се "разпиша", та да понауча разни неща, но днес се случи нещо, което ме  подтикна да се регистрирам на бърза ръка и да ви задам един въпрос.

И така, въпрос към всички вас, които сте правили консултация(и) с неврохирург:

Нормално и обичайно ли е при една такава консултация неврохирургът:
- да не ви прегледа въобще;
- да не ви попита как се чувствате сега, как е било преди, какво сте правили между преди и сега;
- да разгледа снимките от КТ и толкова, след което да произнесе мнението си за вашия случай;
- да не ви погледне (буквално, ей така, с очи) през цялото време на консултацията (някъде около 5 минути, ако извадя времето, в което си води страничен разговор по телефона), освен за да ви каже как трябва операция с гел и да ви даде визитната си картичка.


Не иронизирам, не негодувам, а наистина питам. Чистосърдечно. Много ще са ми полезни отговорите ви.

А иначе... ще разкажа по-нататък и за моя случай. Доста четох тия дни, включително чужди ресурси - чета на френски, английски, руски, мога да предоставя някои интересни линкове и ако трябва, да преведа нещо за общото ни благо.

Поздрави на всики! Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 2 020
Pump17, добре дошъл/дошла! /съжалявам, но не се разбира мъж или жена си/

Отговорът на всичките ти въпроси е - НЕ!
Не е нормално, за съжаление обаче минава в категорията обичайно.

Чакаме твоята история, както и обещаните интересни линкове.  Hug

# 99
  • Мнения: 669
Pump17,понякога е по-добре да не те прегледа,отколкото пък да пипа на места,дето не му е работа. Laughing
Някои неврохирурзи наистина гледат само снимките,ако нещо не се връзва и преглеждат.Мен ми се е случвало много пъти ,да ми гледат само снимката.Ами то проблема е вътре в гръбнака.Като види снимката и те накара да ходиш на пети-пръсти....май стига.Работа на невролога е да направи обстоен преглед...

# 100
  • Мнения: 223
Здравейте, драги колеги по херния!

Ето че и аз се присъединявам към този клуб, за съжаление, но се радвам, че го открих преди няколко дни, защото това тук е най-богатият на ресурси, взаимопомощ и подкрепа форум на тази тема в българоезичния Интернет. Добра среща и здраве на всички!

Мислех първо да изчета темите и тогава да се "разпиша", та да понауча разни неща, но днес се случи нещо, което ме  подтикна да се регистрирам на бърза ръка и да ви задам един въпрос.

И така, въпрос към всички вас, които сте правили консултация(и) с неврохирург:

Нормално и обичайно ли е при една такава консултация неврохирургът:
- да не ви прегледа въобще;
- да не ви попита как се чувствате сега, как е било преди, какво сте правили между преди и сега;
- да разгледа снимките от КТ и толкова, след което да произнесе мнението си за вашия случай;
- да не ви погледне (буквално, ей така, с очи) през цялото време на консултацията (някъде около 5 минути, ако извадя времето, в което си води страничен разговор по телефона), освен за да ви каже как трябва операция с гел и да ви даде визитната си картичка.


Не иронизирам, не негодувам, а наистина питам. Чистосърдечно. Много ще са ми полезни отговорите ви.

А иначе... ще разкажа по-нататък и за моя случай. Доста четох тия дни, включително чужди ресурси - чета на френски, английски, руски, мога да предоставя някои интересни линкове и ако трябва, да преведа нещо за общото ни благо.

Поздрави на всики! Simple Smile


Категорично не е нормално според мен. За съжаление, повечето неврохирурзи имат предварителен отговор за дисковтата херния, независимо от индивидуалното състояние. Операция. Задължително.
Споменавал съм преди, че неврохирургът, при който ходих за преглед и консултация, ми направи обстоен преглед. Разпита ме, прегледа снимките (не разчитането им). Накрая рече, че имам огромна медианна херния и може да се оперира, но изобщо не е спешно и задължително засега и ако нямам нетърпими симптоми, по-добре да изчакам.

# 101
  • Мнения: 615
Здравейте, драги колеги по херния!

Ето че и аз се присъединявам към този клуб, за съжаление, но се радвам, че го открих преди няколко дни, защото това тук е най-богатият на ресурси, взаимопомощ и подкрепа форум на тази тема в българоезичния Интернет. Добра среща и здраве на всички!

Мислех първо да изчета темите и тогава да се "разпиша", та да понауча разни неща, но днес се случи нещо, което ме  подтикна да се регистрирам на бърза ръка и да ви задам един въпрос.

И така, въпрос към всички вас, които сте правили консултация(и) с неврохирург:

Нормално и обичайно ли е при една такава консултация неврохирургът:
- да не ви прегледа въобще;
- да не ви попита как се чувствате сега, как е било преди, какво сте правили между преди и сега;
- да разгледа снимките от КТ и толкова, след което да произнесе мнението си за вашия случай;
- да не ви погледне (буквално, ей така, с очи) през цялото време на консултацията (някъде около 5 минути, ако извадя времето, в което си води страничен разговор по телефона), освен за да ви каже как трябва операция с гел и да ви даде визитната си картичка.


Не иронизирам, не негодувам, а наистина питам. Чистосърдечно. Много ще са ми полезни отговорите ви.

А иначе... ще разкажа по-нататък и за моя случай. Доста четох тия дни, включително чужди ресурси - чета на френски, английски, руски, мога да предоставя някои интересни линкове и ако трябва, да преведа нещо за общото ни благо.

Поздрави на всики! Simple Smile

Здравей и добре дошъл  Hug

Аз д ати кажа моето мнение пък ти сис преценявай  Peace
До сега не съм си правил консултация с такива екземпляри  Laughing не ч е не с е е налагало а защото ме е страх от операция и ги ненавиждам  Mr. Green
Според мен, един лекар на първо място трябва да е човек а след това кавото си иска д-р, доц, проф, акдемик или папа, все тая  #2gunfire
Нормално е поне да те попита как се чустваш в момента, найстина от снимката става ясно какъв е проблема, но поне да те предрасположи.
Смени си хирурга Peace

# 102
  • Мнения: 282
Здравейте пак!  Simple Smile

Благодаря ви за топлия прием и за отклика! Просто сте страхотни. Надявам се и аз да допринеса за базата данни за общото ни гайле.

Зададох си въпроса именно за да разбера да не би пък това да е нормалното, а аз да очаквам твърде много, примерно човечност, както съвършено вярно казва tishoo.

aha, разбирам, че за тях снимката е най-меродавна, ама той изобщо не се поинтересува дали стъпвам и ходя на пръсти/пети (да, стъпвам и ходя). Simple Smile

Останах с много лошо впечатление за пълна комерсиалност и абсолютна незаинтересованост от конкретния човек и неговия случай. Разбира се, че ще го сменя, ако и когато се наложи да ходя при неврохирург за консултация. Искрено се надявам да не се наложи, но божа работа.

Отидох при този, защото лекарката, която ме прегледа на пика на кризата ми и диагностицира ДХ, настоятелно препоръча да си запиша консултация с неврохирург и дори дойде с мен до регистратурата да види как си я записвам... още на този етап беше странно, впрочем. Нейсе.

Нямам намерение да се оперирам, освен ако не се наложи много, но дори и тогава ще ида другаде.

Хубава вечер на всички ви - толкова четох в темите, че все едно ви познавам  Embarassed пък ще ви разкажа моя случай, не че е нещо свръх оригинално, ама все пак...
 beer

# 103
  • Мнения: 11
Pump17, бях скоро  при неврохирург в Пирогов, тук във форума ми го препоръчаха , освен снимките те преглежда, разпитва и подробно обяснява варианти на лечение. Много е внимателен. А щом превеждаш от английски по-назад бях дала линк към една известна клиника във Флорида. Можеш да прочетеш там методи за лечение.

# 104
  • Мнения: 615


Отидох при този, защото лекарката, която ме прегледа на пика на кризата ми и диагностицира ДХ, настоятелно препоръча да си запиша консултация с неврохирург и дори дойде с мен до регистратурата да види как си я записвам... още на този етап беше странно, впрочем. Нейсе.


Това ме подсети з аедна случка.
Тази пролет заведох жена ми на скенер защото се оплакваше от кръста и в последствие се оказа, че има ДХ Sad
Та седя си аз пред кабинета и я чакам, в съседната стая от някъде дойде един дядка в бяла престилка и влезе вътре, след малко излезе с докторката която разчита скенера(познавам я) и си провеждат следния разговор:
Той- това момиче кой невролог го е пратил?
Тя- ами не видях, май само така си е решило
Той- аха........
Той- абе на последък нямам клиенти нещо, какво става?
Тя- сигурно няма толова болни за това
Той- абе те ходят при невролозите, не идват при мен , ама за какво ходят там като не ги оправят незнам
Тя- права си, трябва направо при теб да ги пращам
И бавно с еприближиха към мен продължавйки да си говорят,кат оме приближиха гледам баджа на дядката пише "Неврохирург" леле така ми завря идеше м ида го прибия от бой. "защо сме ходили при невролзите а не направо пр инего, че той нямал клиенти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт