Незабравима /Unutulmaz/ тема 53

  • 25 322
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте и от мен, сладури!
Великолепни творби - толкова са приятни за четене, толкова са реалистично-оптимистични, че ми повдигнахте духа веднага след тежкия ден, който имах днес! А оформленията на Гуфи допринасят още повече за въздействието на стиховете. Аз си ги събирам всички в моя компютър за спомен. Благодаря ви за прекрасната компания! За мен е удоволствие да съм с вас!
Резюмето ми звучи доста любопитно и намеква за развръзка. Според мен Еда ако се разболе еможе наистина да поиска да отхвърли Харун, но всичко ще се оправи накрая, вървам, че ще има щастлив край. Все пак турците и в други филми показват, че са се превърнали в светска държава и не вярвам, че ще има лош край само защото СЕМ е "открил" неморално поведение в героите. А за екскурзията аз съм с две ръце "ЗА", ние с Дани ще сме първите чакащи за автограф от Харунски! Бай Ганьо, радвам се, че си се справил с желязната ръка на държавната администрация, аз нямам тези нерви и не се разправям с тези неща, слава богу!

Кометке, радвам се пак да те чета. Какъв спомен (стиховете имам предвид) - ти ако ги издадеш направо ще забогатееш! А администрацията и бюрокрацията, и властта и т.н. трябва веднъж завинаги да разберат, че те трябва да са в нашата желязна ръка, а не обратното. Те съществуват заради нас, а не наопаки, както май винаги е било. И ще правят живота ни ако не песен, то поне лесен. Мога деестки примери да дам колко прости и без пари решения има на още по-прости проблеми, които сякаш нарочно се представят за сложни и нерешими. Но трябва да ти пука за хората, иначе не става.

# 721
# 722
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Скъпа,а това ми е алармата за събуждане! smile3532  Една дума не знам,но всяка нота мога да изпея! newsm62

# 723
  • Мнения: 27
Кометке, радвам се пак да те чета. Какъв спомен (стиховете имам предвид) - ти ако ги издадеш направо ще забогатееш! А администрацията и бюрокрацията, и властта и т.н. трябва веднъж завинаги да разберат, че те трябва да са в нашата желязна ръка, а не обратното. Те съществуват заради нас, а не наопаки, както май винаги е било. И ще правят живота ни ако не песен, то поне лесен. Мога деестки примери да дам колко прости и без пари решения има на още по-прости проблеми, които сякаш нарочно се представят за сложни и нерешими. Но трябва да ти пука за хората, иначе не става.
Аааа, Бай Ганьо, в никакъв случай не си мисли, че събирам прекрасните ви стихове с цел забогатяване, просто ми е приятно през определен  период от време за да си ги прочитам отново и да се сещам за всички вас талантливи творци. Между другото ако си спомняш поисках разрешението ти да покажа стиховете ти на колежката по литература и трябва да ти кажа, че тя беше възхитена от таланта ти и каза да те поздравя за уменията ти да пишеш в рима!

# 724
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Ауч! Бгхелп,направо ни засипа с красоти!Благодаря, ама чок! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
А на снимката с текста,какво ли пишат съседите? newsm78

# 725
  • Мнения: 0
Бгхелп, МНОГО ХУБАВИ СНИМКИ! Hug  bouquet

# 726
  • Мнения: 9
Скъпа,а това ми е алармата за събуждане! smile3532  Една дума не знам,но всяка нота мога да изпея! newsm62
Интересно, това е и моята аларма за събуждане...

# 727
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Ааа,стар вестник! Нали сериалът почва вече в 20.00? Да не би пак да го обръщат?

# 728
  • Мнения: 0
ИМАМ ПИТАНЕ? НЯКОЙ ПРАВИЛ  ЛИ Е КРИПЧЕ САМО С ХУБАВИТЕ МОМЕНТИ НА ЕДА И ХАРУН!?
ОТ КАКТО Е ПОЧНАЛ СЕРЯЛА? newsm78

# 729
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Скъпа,а това ми е алармата за събуждане! smile3532  Една дума не знам,но всяка нота мога да изпея! newsm62
Интересно, това е и моята аларма за събуждане...
http://www.youtube.com/watch?v=_WFLUhSym80    
Сори,мишката ми прави номера периодично! Това ми е алармата!

# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен!
Страхотни нови стихчета! smile3501 smile3501 smile3501
Мисля,че ще има трети сезон,ако разбира се статията не е стара или Google отново си направи шега с преводаhttp://translate.google.com/translate?hl=en&sl=tr&tl=bg& … vizyondizisi.com/

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт