Незабравима /Unutulmaz/ тема 53

  • 25 320
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 2 303
А тази коя е? Която подава репликите? Или една от сценаристите?

# 736
  • Мнения: 27

Горката Еда, след толкова много мъка и стрес се очакваше, че ще стане нещо. Дано да се оправи бързо и да бъдат щастливо семейство с Харун и Яамур! newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 737
# 738
# 739
# 740
# 741
  • Варна
  • Мнения: 329
 smile3558 newsm18 smile3558 newsm18 smile3558 newsm18
Здравейте, хора!
След ужасната седмица- най- сетне идват почивните дни!    grinning039
Цял ден чета какво си говорите тук из форума kaffeetrmker_2- според мен винаги, ама винаги трябва да пазим добрия тон thumbsup и да се уважаваме взаимно bye- всеки е свободен да изразява своето мнение- важното е да не забравяме, че сме тук заради "Незабравима" и да се забавляваме! Peace
Очаквам с нетърпение новия фрагман- да видим какви ще ги забъркат пак сценаристите! ooooh! Оня ден си мислех, че по принцип във всеки сериал има задължителни събития- сватби, бременности, забранени любови, добри и лоши герои- винаги някой от главните герои се разболява- де наистина, де наужким от някоя тежка болест и после мистериозно оздравява- в нашия филм- това беше Ямур- да е живо и здраво детенцето! Сега май сценаристите ще "разболеят" Еда- ако правилно съм ви разбрала. Май ще стане много теговито! Crossing Arms

# 742
  • Мнения: 11
Снимките са по поръчка на IR65. Радвам се, че ви харесват.

# 743
  • Мнения: 46
Bghelp с тези снимки направо ще ми изкочи сърцето newsm74.Чувствам се като  smile3535 smile3535 smile3535.Благодаря

# 744
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Снимките са по поръчка на IR65. Радвам се, че ви харесват.
Какво говориш? СТРАХОТНИ СА! smile3501 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44
Пренасяй ги и в новата тема,да им се радваме!

# 745
  • Мнения: 0
Снимките са по поръчка на IR65. Радвам се, че ви харесват.
НЕЗНАМ КАК СЕ ПОЛУЧИ, НО ГИ ПУСНА ТОЧНО НА ВРЕМЕ! newsm10 newsm10 smile3525
ИМАХ ЕДНА ПРОБЛЕМНА КЛИЕНТКА И ТИ НАПРАВО МЕ СПАСИ! БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet

# 746
  • Мнения: 11
ИМАМ ПИТАНЕ? НЯКОЙ ПРАВИЛ  ЛИ Е КРИПЧЕ САМО С ХУБАВИТЕ МОМЕНТИ НА ЕДА И ХАРУН!?
ОТ КАКТО Е ПОЧНАЛ СЕРЯЛА? newsm78

КЛИПОВЕ ИЗРАБОТЕНИ ОТ АДИЛЕ ШАРАНСКА, БЪЛГАРИЯ - нашата Ади
 http://nezabravimaunutulmaz.blogspot.com/p/blog-page_16.html

# 747
  • София
  • Мнения: 1 395
Кометке, радвам се пак да те чета. Какъв спомен (стиховете имам предвид) - ти ако ги издадеш направо ще забогатееш! А администрацията и бюрокрацията, и властта и т.н. трябва веднъж завинаги да разберат, че те трябва да са в нашата желязна ръка, а не обратното. Те съществуват заради нас, а не наопаки, както май винаги е било. И ще правят живота ни ако не песен, то поне лесен. Мога деестки примери да дам колко прости и без пари решения има на още по-прости проблеми, които сякаш нарочно се представят за сложни и нерешими. Но трябва да ти пука за хората, иначе не става.
Аааа, Бай Ганьо, в никакъв случай не си мисли, че събирам прекрасните ви стихове с цел забогатяване, просто ми е приятно през определен  период от време за да си ги прочитам отново и да се сещам за всички вас талантливи творци. Между другото ако си спомняш поисках разрешението ти да покажа стиховете ти на колежката по литература и трябва да ти кажа, че тя беше възхитена от таланта ти и каза да те поздравя за уменията ти да пишеш в рима!

Благодаря много за последното, но трябва да й покажеш на всички тука стиховете, които стават все по-хубави. Предполагам, че съвсем ще се шашне. И няма лошо в забогатяването - ти ги събирай стихчетата, пък някой ден ще ги издадем и всички заедно ще забогатеем. За какво му е иначе на човек да е богат сред бедни. Не става по-щастлив.

# 748
  • Мнения: 48
Абе момичета, дайте да организираме една екскурзия до Истамбул с уговорена среща с човек от екипа примерно, който да ни разведе из някои места дето е сниман сериала (ония бунгалца в Ава,кдето и да е тва, хич не изглеждаха лоши..)... smile3521 + една среща за автографи с Харунеца...примерно  smile3508
Златина, Ава е на 90-100 км от Истамбул. Мисля, че е на Черно море. newsm10

Еми значи е съвсем възможно  smile3525 Остава само да има и други навити за една екскурзийка по женски Simple Smile
Охо тя тая екскурзия от кога е вие май втори автобус ще заформите защото първич вече е претъпкан като индийски влак даже. hahaha hahaha hahaha
Имаше и стихове със записвания имаше и коментари ехеее това отдавна. Ама добре е че има още докато не сме тръгнали та да знаем по колко човека ще спим в бунгало  hahaha hahaha hahaha
Или кой като Толга ще трябва и дюшека да си вземе или на шезлогн ше спи

Стига бе-аз уж ви чета, ама тва съм го пропуснала хахахахх Joy

# 749
  • Мнения: 93
ИМАМ ПИТАНЕ? НЯКОЙ ПРАВИЛ  ЛИ Е КРИПЧЕ САМО С ХУБАВИТЕ МОМЕНТИ НА ЕДА И ХАРУН!?
ОТ КАКТО Е ПОЧНАЛ СЕРЯЛА? newsm78

КЛИПОВЕ ИЗРАБОТЕНИ ОТ АДИЛЕ ШАРАНСКА, БЪЛГАРИЯ - нашата Ади
 http://nezabravimaunutulmaz.blogspot.com/p/blog-page_16.html

http://www.youtube.com/my_videos

Общи условия

Активация на акаунт