АПРИЛското детенце се припича на моренце!

  • 26 423
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 090
ღолчеღ,честита годишнина!Бъдете винаги много обичащи се,и щастливи един с друг!

Мамочка,радвам се,че се оправя Мишето Heart Eyes,пу-пу-пу!
За обувките-запазила съм една малка част(запазени,като нови-сандалки,обувки,и ботушки) на Саши,които ще обувам на сестра му.От приятелки съм вземала доста също,но съм избрала само 2 чифта,които ще ползвам(от 10-ина,които са ми дадени).Мисля,че видът на една обувка показва достатъчно става ли,не става ли.

Кари,Емко, Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цоп!



Засега само запис, довечера ще ви чета, пиша, ще гледам и ще качвам снимки.

# 32
  • Мнения: 3 211
Вчера направихме много приятна среща на вилата на Девик. Събрахме се Девик, Чоколина, Снеш, Силви и аз. Имаше и мъжко присъствие bowuu Добре си поиграха децата. След това бяхме и на гости на нашите и Вики съвсем каталяса, заспа ужасно трудно и през нощта беше мнооооого зле Tired Дано не са почнали нови зъби, а да е заради преумора.

Олче, честита годишнина! Бъдете много влюбени Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 090
Вчера направихме много приятна среща на вилата на Девик. Събрахме се Девик, Чоколина, Снеш, Силви и аз. Имаше и мъжко присъствие bowuu Добре си поиграха децата.
Снимки  ::amiiii06apr:Confused

На Анито превъзбудата също и влияе по този начин Rolling Eyes.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Вчера направихме много приятна среща на вилата на Девик. Събрахме се Девик, Чоколина, Снеш, Силви и аз. Имаше и мъжко присъствие bowuu Добре си поиграха децата.
Снимки  ::amiiii06apr:Confused

И аз се нареждам... Blush

# 35
  • Мнения: 13
Олче честита годишнина! Бъдете щастливи заедно   bouquet
Ние също поскитахме тези дни, в събота на зоопарк и вечерта на гости, а вчера на гости при приятели с едно голямо куче и Дидито пак така голяма игра падна и вечерта беше много превъзбудена и заспа чак към 11 ooooh! като тя обикновенно ми заспива към 9 Crossing Arms
Отделно нещо май се разболява пак, почна да похърква и не може да диша като спи, няма сополи и не кашля, но нещо синусите ли незнам какво е ще я водя на доктор днес, че вече 3 нощи не спи като хората събужда се с рев, че не може да диша Sad
Хайде хубав ден  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 243
Олчето дано още пет пъти по толкова празнувате годишнини и винаги да се преоткривате и влюбвате отново:

Мамочка чудесно,че минава обрива на Миша,за дрешките и аз нося от близки деца Hug
Вери найс покажи снимков материал,или Чоки ще показва нали така е писала Wink
Мимето дано не е болест а временно неразположение Hug Praynig
Десито разкошни дечица имаш,не знам за прилики и разлики,но вярвам сте едно чудесно цяло с мъжа ти и децата Flutter Hug
Кафенцето време беше да я покажеш и твойта красавица,къде беше досега?надявам се по хубави поводи си отсъствала Hug Heart Eyes
Ронка дай нови фотоси на чаровната Мария Grinning Heart Eyes Blush
Лека вечер от нас  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11 340
ღолчеღ, честита ви годишнина! Да сте винаги заедно и все така обичащи се!!!



Мимето*, дано не се разболява Дидито! Hug

Ето и обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/?album;aid=511801 - от вчерашната срещичка

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 00:15 от chockolina

# 38
  • Мнения: 847
здравейте,
рпивет от слънчева Гърцию!
Влизам само да кажа,че ми дойде на 36ия ден...изцакващо,а? :п Така или иначе,ще продължаваме пак с опитите Simple Smile
целувки на всички

# 39
  • Мнения: 13
Добро утро  bouquet
Влизам с хубава новина, според доктора Дидито се оправя и това хъркане е било от увеличени сливици  от лека настинка, каза ни нищо да не даваме щяло да мине от самосебе си взе и секрет от гърлото да провери за бактерии за всеки случай, а докато чакахме пак ожулихме коленете ooooh! я кажете как ги пазите вашите мъници, вече сериозно се замислям за наколенки Confused
Чоки Hug страхотни снимки и от срещичката и от вашето моренце, видях много любими мои кадри в стария Несебър Heart Eyes живот и здраве да е тази година ще запознаем и Диди с тях Wink как мина конкурса на Пепси? А подписа ти е много красив и нежен с Мони и Пипо Hug Heart Eyes
Io_io няма страшно имате право на втори опит Wink и по-спокойно и позитивно и ще стане Hug
Рони Hug ее как сърце ви даде да подстрижете хубавото Миме Heart Eyes? Ще чакам с  нетърпение снимките  Peace
Хайде пожелавам ви хубав и усмихнат ден Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 15:31 от Мимето*

# 40
  • Мнения: 7 110
Честито лято!
Мимето, честит ти отличник със закъснение  Embarassed. Дано докторът ви да е съвсем прав и много скоро Диди да бъде свободно дишащо щураче.  Heart Eyes
Много приятна срещичка сте имали, варненки! Много са ни лични дечицата, а родителите покрай тях много щастливи! Как ми замириса на море от снимките ви, Шокиии?!  Crossing Arms Страхотни!!! Ще чакаме и да ни разкажеш за срещата на най-малкото ви детенце с другите четирикраки дечица.  Simple Smile
Йо-Йо, сега си почини хубаво, а след морето - всичко ще си дойде по коремите.  Wink
Енигмичка, ще пусна тези дни на подстриганата Мария малко картинки. Wink

# 41
  • Мнения: 309
Здравейте, момичета! HugБлагодарности за новата тема! Hug
Отдавна не съм писала, нито пък съм ви чела, както би ми се искало!
Много нерви ми се събраха напоследък.Нямах никакво време, нито желание за форума.  Sad
След рождения си ден Ния започна да ми прави дълги неспящи нощи, през деня също не спеше особено, нито пък ядеше кой знае колко.Стигна се до там, че майка и татко да останат една нощ вкъщи при нея, а ние отидохме у тях, защото вече нямах никакви сили и се бях превърнала в зомби.Тъкмо малко се пооправи и вечерта преди кръщенето й- на 23-ти май, ми вдигна Т, но нямаше как да отложим събитието.През целия ден беше супер крива, сополи, насълзени очи, скъса се да реве на самия ритуал.Аз естествено бях скапана от умора и притеснение, цяла нощ не бях мигнала, и празника ми мина повече от ужасно! CryПосле 2-3 седмици бяхме непрекъснато със сополи, съответно пак не  спа нито денем, нито нощем, а аз още по-малко.Тъкмо се пооправи за няколко дни и пак една нощ ми вдигна Т, този път и с бонус- разтройство.На сутринта Т беше 39,5 и кръв в акуто, милото непрекъснато акаше и на всеки 3 часа си вдигаше Т.Аз в паника звъня на личната, тя веднага ме изпрати да ходя в болница, помолих я да дойде, поне да я прегледа, тя заяви, че може и да дойде, но евентуално след 17,30ч да й се обадя да кажа адреса.Хич и не съм я чакала, веднага я заведох при частния ни педиатър.Веднага й пуснаха изследвания, прегледа я обстойно.В крайна сметка се оказа вирусна инфекция.Една седмица не знаех на кой свят съм.Милото ми детенце толкова се измъчи, от страх да не й стане нещо изобщо не съм спала, много беше зле, като се сетя само и ми се пълнят очите.Нито ядеше нещо, нито пиеше, не може нито да спи, нито да стои будна, само скимти, свива се и се гуши в мен, толкова отслабна милата, ребрата и се брояха, памперсите й станаха големи. CryДобре, че бяха бабите и дядовците, много ми помогнаха, все до мен бяха всички.Сега вече е доста по-добре, още пие лекарства и е на диета, но е добре.Пак не спи нощем, нито денем, ама нали ми е добре, с мен каквото ще да става!
На срещата в Априлци няма да дойдем, нямам нито сили, нито пари.Финансовото ни положение продължава да е повече от отчайващо, добре, че са родителите ни, много ни помагат за всичко.
Съжалявам, че не съм ви чела, сигурно съм изпуснала много!
Вчера видях, че Ния вече има пробили два кътника, един долу и един горе, по диагонал, дано скоро се поуспокои, че не знам докъде ще я докарм така.Торбичките под очите вече са ми до нивото на устните. Simple Smile
много дълго стана, аз уж кратко-кратко, а то...
до скоро, момичета.
целувки на всички!!! Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 9
Принцеске, много неприятни неща си преживяла с малката. Дано повече да не се повтарят и всичко да е наред.

Варненки, страхотна среща сте си спретнали. 

Чоки, много хубави снимки.

Нани, как сте, как е акането?

Най-после и ние проходихме. Уикенда бяхме в Кюстендил на гости и там Калина се пусна изведнъж самичка и сега няма спирачка. Изучава света на собствен ход с голямо задоволство.

# 43
  • София
  • Мнения: 292
Олче , честита годишнина Simple Smile  bouquet
Дея проходи. И навън и вкъщи Simple Smile
В най-скоро време ще направим прощъпулник Simple Smile
princessa raia  Hug дано този период отмине бързо и по-малко да боледуват децата!

# 44
  • Мнения: 444
Oлче, малко със закъснение, но бъдете вечно влюбени и щастливи!  bouquet

Мимето, ма-лоло, абе той и Кико ходи, но и доста залита. Вие свободно ли ги пускате? Мен ме е шубе и или го придържам за качулка/ако има такава/ или слагам каишки, за да не остана без кръст. Тях естествено не опъвам, ходи си все едно е без тях, но колко травми са спасили. И за ръчичка ходи, но нали иска все да са му пълни ръцете, ако може с неща по-големи от него, та гледам да са му свободни.

Миме,  Heart Eyes за Дидка-Бандидка!

Рая, какво сте преживели само! Много мъчно ми стана за теб и милата душичка! Гушкай я, целувай я, мисли позитивно, всичко лошо е вече зад гърба ви! Hug

Йо Йо, ще стане работата!  Wink

Срещичката, мамите и най-вече варненчетата са супеер!  Party

Да кажа за нас, Кико от вчера вече ака по-твърдо и няма слуз. Но да не се хваля много, че и преди мислех, че е добре и после как ме уплаши. ooooh! Давам освен Биогайа още един пробиотик и Ентерол. Резултатът от акото ще излезне утре. Според педи няма бактерии, а може да е нещо вирусно. Thinking Будни смеееее....усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт