Тра-ла-ла-ла-ли, порой от ЮЛСКИ бебета започна да вали!-22

  • 21 843
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ ОТ ВЧЕРА!!! ДА СА ИМ МНОГО ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ БЕБЕТАТА И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ!!!

pepka_,голяма сладурана!!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
stone 2009,относно боите - темперните се измиват, особено от стъкло.Има специални бои за стъкло.Малко са скъпички,но поне имат ефект.
В този мрачен ден желая много усмивки на всички и безпроблемни раждания,на тези които ще си изберат този ден!

# 706
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Вчера ме нямаше онлайн, а то какъв сладък порой се е заформил  Mr. Green

Честити бебоци на Ремка, Мии, ТиНе и Ането!
Да са им живи и здрави, много да ги радват и слушкат!
Само хубави емоции оттук нататък и бързо възстановяване!
Чакаме и снимчици!!!


Искам да споделя с вас радостта си и да ви почерпя виртуално, защото вчера най-после се преместихме в новото ни жилище. Малко ми е шаш и паника все още, но се надявам да вляза в релси до ден-два  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 15
вчера най-после се преместихме в новото ни жилище.
Честито!!!

# 708
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТО и от мен на мама Ремка и на мама Мии! Честити ви малки, сладки рожби!
С пожелание за много щастие,здраве и късмет.
нека малките сладури винаги озаряват домовете ви с техните усмивчици и да я пълнят само със смеха си!!!

pepka_ да ви е жива и здрава красивата принцеса пу пу пу пу!
Tyra честит ви нов дом! Да го напълните с тупкащи боси детски крачета, много любов и усмивки!!!   bouquet
Абе момичета, я някой да стиска по-силно кълките, че както сме я подкарали да не станем юнски мами и юли да няма кой да се хвали тук!!!  Joy

# 709
  • Мнения: 165
Искам да споделя с вас радостта си и да ви почерпя виртуално, защото вчера най-после се преместихме в новото ни жилище.             ТУРА   Честито със здраве да си го ползвате ,бонбоните бяха много хубави Crazy

# 710
  • София
  • Мнения: 53
Pepka, много е сладичка малката Heart Eyes Така мило ми стана като разгледах снимките, нямам търпение да гушна моя бебчо вече!

Относно кърменето - Flo беше обяснила наскоро една техника за кърмене на поспаливи бебоци. Разгледай последните и постове, там е обяснила подробно. На мен много ми помогна в първия месец, че и Маги беше такова бебе.
Колко кърма успяваш да изцедиш с помпата не е никакъв критерий за това колко кърма имаш и колко поема бебето. Някои жени не могат да изцедят и капчица, но това не значи че нямат. Почнеш ли да дохранваш с адапте, кърмата ти ще намалява непрекъснато и няма да се увеличи както и да се храниш и каквото и да правиш. Просто се запаси с търпение и дръж ако трябва непрекъснато бебка на гърда! Не си гледай часовника, кърми я когато и колкото иска. Колкото повече стимулира гърдите ти нейното сукане, толкова по-бързо ще се увеличи кърмата ти. Особено важно е нощното кърмене! Според мен за няколко дни хубава стимулация нещата ще потръгнат и кърмата ти ще се увеличи колкото трябва Hug

Tyra, честит ти нов дом! Много радостни мигове в него да преживеете!

Stone, и аз бях сигурна за петъчната лекция, ама май ще се засечем там Joy Ти ходи ли вчера в Борисовата? Аз се уплаших от дъжда, все пак не съм сама и се отказах. Днес май пак няма да дойда като гледам времето какво е. Дано само озвучаването е по-добро, че за разлика от AC/DC този път нищо не се чуваше у нас.

Маги е по-добре, но продължаваме с инхалациите до края на седмицата. В понеделник пак контролен преглед, дано да е напълно здрава тогава, че да си постъпя спокойно за раждането!

Offi, бързо да оздравява и твоето Митаче, много неприятно е като боледуват, особено като всеки момент чакаме бебоците!

# 711
  • Мнения: 27
Pepka, много е сладка малката   bouquet!
Tyra, честит ти нов дом!Само хубави моменти да имате в него.
Не можете да познаете какво ми се случи днес.Ходих на преглед и се оказа,че чакаме момче,а не момиче,с таткото направо паднахме от смях smile3532!Доктора гледа,гледа и вика"абе,това на какво ви прилича",оказаха се тестиси,направо не е за вярване,ако не ги бях видяла с очите си и аз нямаше да повярвам.И  така нашата принцеса се оказа принц smile3521.Иначе всичко е наред,вървим доста големи,насрочихме дата за секциото-25.07.,дано да устискам до тогава.И така ,това е от мен засега-отивам да асимилирам новините

# 712
  • Мнения: 2 369
скарли да...питай да ти го разтълкуват.това им е работата.аз знам,защото ги питах и хората ми обясниха.

момичета,не се поддавайте на мислите за депресийте!! малко или много си влияе само от самонававиване. аз също много ме е страх от това,но не се поддавам и си мисля хубави неща.само,че аз съм готова психически да си родя вече детето и нямам дори търпение! единствено ме е страх да не ми се стовари от хормоните просто.иначе сама не си го навличам:)

пепке,ама ти си продължаваш да държиш на чораполите:))))) а защо имате синьо гащеризонче?Simple Smile да не са ви били казали,че е момче по едно време? и ние така...накупих вече мъжки неща и си викам да може да ме изненадат,както dara82 направо незнам:) а има мъжки ризи...бая са си мъжествени:)

dara82 а ти защо си за секцио?какви са причините?

изабелка не се явява никак от оня ден....какво ли става с тях?

# 713
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Pepka, бъди упорита с кърменето. Моята приятелка като роди миналата година и беше идентичен случай с твоя. Мина на адаптирано мляко и съвсем се отказа. Дано Фло да успее да ти помогне. Аз на твое място бих се доизцеждала след кърменето на бебка с цел да изцедя всичко и да се произведе повече, но не знам дали това е правилно решение. Между другото аз имах много кърма с Ками и се изцеждах, но струйката мляко не течеше постоянно, а някакси на моменти. Първо потекат 30-40 мл., после спира , след няколко минути опитвах пак и така. Не знам защо беше на пресекулки.

Тира, честит нов дом! Да го напълните с любов, семейно щастие и здрави бебчета!

Честити бебчета на Мии, Ремка и Тине!!!!Да са ви много здрави и да ви пълнят живота с усмивки!

Маритка, депресията не е до самонавиване, а си е чисто хормонална, поне от това, което съм чела. А и ако съдя по себе си - аз бях готова за бебо, имах леко раждане, по принцип съм психически стабилна, но ме избиваше яко на рев. От дребни неща, направо не се понасях. Така беше май до 2-ри месец ако не се лъжа. 

# 714
  • Мнения: 57
Здравейте красавици и от мен!
То обед станало аз докато се натуткам! Виждам ,че сме имали нощна смяна.Да взема и аз де се включвам-без това няма спане...
Попрочетох назад и да се включа и аз...
Любимата ми тема-дапресийката...Мен май ме тресе предродилната...
Офии и аз така се чувствам...нереално си ми е, и това е...
Виждам ,че и други момичета си имат притесненията...ама.......каквото-такова...ще се справим...Дунайка,Алекса,Авиа-същото го казвам и мисля и аз! Peace
Аз сега съм притеснена с баткото и не мисля за раждането даже...От около месец не може хубаво да си вземе въздух...Казва че му е малка устичката и не може да си поеме дълбоко възух.Ходихме по доктори-на сърчицето няма нищо,слава Богу...И ме успокояват,че е неврогенно...Да ,обеча мен това ме плаши.Изписаха му сироп Атаракс,медикамент,който аз съм пила за стр.невроза...Не мога да си намеря място от притеснение-той е само на 5г. Как да му давам такъв сироп.А док. съвсем спокойно обеясни ,че не е силен. Съответно тези дни надувам гайдата за щяло и нещяло... Rolling Eyes
Ади,честита ви правилна позиция! Дано до края да сте така! Peace
Катче,количката е чудесна! Честит! Да си я ползвате със здраве! И дано всичко с Маги да е наред...
Меганчо,успех на изпита и стискал кълки...
Оффи,дано Митачето му се размине...Ние се влачихме 2 седмици с една гадна хрема и кашлица...
Дунайка,количката ти е супер!
А пък Доника каква е сладкишка.....пу,пу ,пу.... Hug Пепка,да ви е жива и здрава....
Мила_ив-честита ви нова квартира!   bouquet
Тайра-честит ви нов дом!   bouquet

Дара82! А-честито-пренастройвайте се! Живот и здраве да е-пък дали момче или момиче,няма да връщаме я...
Мързелче,да му се невиди-права си за гадните депресийки...
Айде спирам,че написах много ..Моля за извинение.... Wink
Днес денят е супер-хладничко и само за шляене...Излизам за малко...... Hug

# 715
  • Мнения: 2 369
мързелче,знам от какво е депресията прекрасно,че и имах първите три месеца.но и собствените мисли на някои от нас съм сигурна,че мааалко или много може да сложат някоя и друга "капка в чашата".това исках да кажа.иначе......другото неможе да се предотврати май.обаче все пак майки с такава депресия 9тежка) се лекуват при псиолог...е какъв е извода/ ми пак е и до психика,а не само до хормони.

тайра,честито ново жилище!......че те забравих одеве.зло да те забрави Simple Smile

ако съм забравила още някой моля да ме извини....нещо съм доста разсеяна.

упс! даже си спомних! исках да кажа на някой нещо,ама забравих кой беше.....
за внезапните режещи болки нощем в корема,дето не са контракции! това май са сухожилията на матката,дето се дърпат,а е възможно и черва да са...ако ядете много череши например. абе неща,които образуват газове предизвикват и болки в червата...ама яко режещи.поне при мен е така.

# 716
  • Мнения: 4
 Hug Hug
Пепка, страхотна е Доника  - малка сладка буба Simple Smile

Тайра, честит нов дом!
Да го ползвате със здраве и само щастливи емоции да имате в него и разбира се, да го напълните с дечурлига Simple Smile


Маритке, верно няма угодия, но като се замисля, малко хлад след оня зверски пек, много добре ми идва Wink

Записите на тонове на наш юнак са перфектни, няма контракции, има усилване на сърдечната дейност в рамките на нормата.


Магичка и Митко да оздравяват бързо!
  bouquet

# 717
  • Мнения: 723
Привет и от мен,

Аз малко се позагубих тези дни. Имахме проблем с нета. Иначе, все още сме 2 в 1 Simple Smile

Виждам, че си имаме много нови бебчета: Честита радост на Малечка, Мии, Ането, Тине и Пепсилайт! Да са живи и здрави бебоците, спокойно и щастливо детство и мнного да радват мама и тате   bouquet

Тира, честит ви нов дом. Да е изпълнен с хармония и много смях   bouquet

# 718
  • Мнения: 2 011
mimilenka, защо не пробвате с хомеопатия за проблема на малчо?
Божеее, на пет години и вече с неврогенни прояви. В какъв свят живеем, а?
Дано бързичко отмине от само себе си.  Praynig   Hug

Селма вече втори ден липсва, струва ми се. Дано всичко е наред.  Praynig

Честито на новодомци и новоквартиранти.   bouquet

Катче и Оффи, бързо да оздравяват малките, че бебоците идват и трябва да са здрави.

Доника е същата кльощавелка като дъщеря ми, когато се роди. Бързичко да наддава и да радва мама и тати.  Grinning

Меганчо, спокойно, няма да родиш на изпита. То в такива моменти човек се мобилизира, адреналинът ти се качва рязко, а той подтиска окситоцина, нужен за раждането. Така че смело напред.  Grinning Аз последния държавен изпит го взех две седмици преди да родя дъщеря си. Тъкмо навреме приключих с ученето. Успех.  Hug

# 719
  • Мнения: 9
тайра,честито. Наистина чак вкуса им усетих на бонбоните. Ще ходя да си купя едни за новото ви жилище да се почерпя  Laughing

Ходих аз вчера до стадиона. Ама не съжалявам, че не влязох . Имах си и билет, но от най-евтините и съответно правостоящи...ама мъжлето най-отпред и не ми се киснеше сама там и го подарихме. Та седях скрита под една стряха на една постройка, за да успея да чуя Мегадет и после си отидох у дОма на жежко, че ми замръзнаха краковете Simple Smile То пък точно с първия звук техен и хоп гръмотевица, градушка, един дъжд стабилен. Но всичко за около 20мин, а през останалото време такава хубава разходка си направих - не е истина. Снощи спах като новородено.

mimilenka - вярно много е добра идеята за хомеопатия. Само да проучите добре доктора преди да отидете. Аз страдах от нещо на нервна почва - цялата започвах да треперя, да ми е студено, температура, започнах и цигари да пуша и хомеопатията ми помогна. Вярно месеци минаха, но ефекта беше задоволителен. Дано не ми се получава пак...Пак бих потърсила хомеопатичката. И детенце като стане на годинка мисля при нея да го водя ако има нещо...дано да не се налага, ама ...

Общи условия

Активация на акаунт