Как се запознахне с родителите Му?

  • 5 724
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
Запознах се с тeхните банално - заведе ме у тях. Баща му ми направи най-добро впечатление, майка му- изобщо( и до ден днешен не контактувам с нея), брат му - праволинеен всезнайко, все той е прав, снаха му- грозна, селски манталитет, но добродушна.
Като си тръгнахме от тях, го попитах да не би тея хора да са го осиновили  Laughing, толкова няма нищо общо като характер с нито един от тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
У тях. Изпращахме го войник. После през цялата казарма обменяхме неща за носене към него който ще ходи на свиждане и така се сближихме.

# 17
  • Мнения: 13
Е, то беше отдавна, но като се сетя пак ми е малко конфузно. Бяхме в леглото (една събота сутрин беше), още спяхме и по едно време майка му се натресе. Добре, че не правехме други работи по това време. Тя имала ключ от апартамента, в който той живееше тогава, и цъфна без предупреждение!!! Слава богу, от 10 г. сме в друг град, но доскоро го правеше и в къщи - това да идва без предупреждение.... Ама напоследък спря. С бащата се запознахме на кафе - направи ми добро впечатление, за разлика от .....маман.

# 18
  • Мнения: 4
В тях, където бях подложена на щателен оглед. Мъчително.
По- идиотско беше неговото запознанство с моя баща. Засякохме се в една кръчма случайно и тате небрежно попита "Кой е тоя". След като му отговорих, рече :"Е, все е по- добре от предишния, като изключим обичките и идиотската прическа" Twisted Evil
Кофти начало, но сега с тате двамата са като дупе и гащи.

# 19
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Седмица след като официално станахме гаджета  Mr. Green отидохме на тяхната вила, където той беше пропуснал да ми каже, че ще бъдат и родителите му.  Close

# 20
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Запознах се с майка му на любимия на нейния рд, който е 5 дни преди моя. Бях си останала в града, в който уча и той ми каза, че майка му ме поканила да празнувам с тях. Купих цвете, едно розово герберче. След като подарих цветето, тя каза, че нейните деца никога не й подаряват цветя...Стана ми адски кофти  #Cussing out После разбрах, че не й подаряват, защото я е жал да ги изхвърля като изсъхнат, та затова само саксии  Laughing

# 21
  • Мнения: 615
Отидохме у нейния град, зарди бала на сестра й, запознахме се на улицата пред портата, след това балът, после спхаме  утях (някой от нас други те ни беше страх от "тати" с пушката)  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 666
С неговите родители така и не се запознах. Още в началото на връзката ни щяхме да пътуваме да се срещнем, той е от друг град - докато отидем, те загинаха и двамата в катастрофа. Видях ги на гробищата... И после на снимки.

Той с майка ми как се запозна обаче беше шоу. Аз живеех тогава сама, но в гарсониера на мама, съответно тя имаше ключ и не звънеше на вратата, като идва да ме види. И сутринта след първата нощ, която той прекара у нас, майка нахлува в ранни зори с приветствен вик... и попада директно на моят нов приятел по "без дрехи", който току-що е отлепил от леглото и като всеки нормален мъж бърза към банята. Аз, чувайки ключа, скачам като ужилена, мятам се към вратата, пътем увивайки се в чаршаф, чувам и писъкът на мама, предизвикан от сутрешната гледка и централно се забивам в приятеля ми, който в този момент с лъвски скок се завръща обратно към стаята, в която би трябвало да са му гащите. Аз си разтривам челото след сблъсъка, майка ме гледа с унищожителен поглед, а моят светкавично си нахлузва бельото и с изключително галантен жест се представя на майка "Много ми е приятно, аз съм ..." (щеше и шапка да й свали, ако имаше шапка).

Е, сега са първи приятели и с нея, и с баща ми... А след като той загуби родителите си - малко след комичното първо запознанство с мама, тя му заяви "Ти сега си мое дете..." И така си го нарича - "чедо".

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 16:04 от Flip Fantasia

# 23
  • Мнения: 817
На изписването на сина ни доидоха баща му с жена си,а една седмица след това и майка му със сестра му.Живеят в друг град.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
А след като той загуби родителите си - малко след комичното първо запознанство с мама, тя му заяви "Ти сега си мое дете..." И така си го нарича - "чедо".
Това е ужасно мило Heart Eyes И аз свалям шапка на майка ти!

# 25
  • Мнения: 155
Аз като се сетя и така  Blush от срам.
Покани ме в тях на гости,по кафенце .Отиам аз-няма никои друг.Майка му била  направила пица и ни оставила да хапнем.Слага ми той в чиния и започваме да хапваме ,разбира се с ръчички  Blush .По едно време вратата се отваря ,тя майка му .Още не била тръгнала за работа се оправяла в другата стая.Подава ми тя ръка и аз също,но нали на масата нямаше салфетки и си облизвам пръстите и подавам ръка.  JoyСрам,срам.... майка му вика :"Подай на момичето слафетки!Защо не си извадил?"Аз пак срам,срам.Но до сега нищо лошо не съм видяла от нея,нито дума на криво не ми е казала.Живеем отделно-в един квартал,но през 3 блока.

# 26
  • Мнения: 723
Отидохме до града, в който той е израстнал, където живее и майка му и щяхме да спим там 1 вечер... тя беше приготвила страхотна софра, говорихме си за пътешествия, за живота и така - много мила и приятна жена...
А с баща му още не съм се запознала, въпреки че сме заедно 4 години вече с моя приятел. 1 или 2 пъти съм говорила с него по телефона и беше забавно, въпреки, че много ги мразя тия номера ала 'Чакай, сега ще ти дам да говориш с баща ми по телефона'....  е, какво да си кажа с него като не се познаваме...  newsm78   ама добре се получи де

# 27
  • Мнения: 7 914
Преди заплануваната среща, на улицата. Crazy

А вечерта се събра заплануваният семеен съвет (свеки, свекър, зълва и т.н) и ми разказаха играта от въпроси. Mr. Green

# 28
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Бях в деветият месец, когато дойдоха да се запознаят със бъдещата  снаха. Ако се бяха позабавили още малко, щяха и с внучето да се запознаят, да си спестят едно идване в повече.

# 29
  • Мнения: 2 556
Запознахме се с родителите си чак когато решихме да се женим. С нашите ходихме на ресторант по тяхно желание. С неговите родители се запознах у тях и веднага ги харесах. А най - весело се запознаха самите родители помежду си. Бяха по едно и също време във Варна по работа, свързахме ги по телефона и те самостоятелно си се срещнаха, запознаха и купонясаха, без нас.

Общи условия

Активация на акаунт