Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 27

  • 26 772
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 Hug Ринка мерси за хубавата тема - отново си я направила гостоприемна и уютна. Супер си! newsm51

# 16
  • Мнения: 10 240
Още няколко подписчета:
шегичка
милувка
първа целувка
втора целувка

Очакваме следващите целувки !!!!  Тази вечер!!!  

# 17
  • Мнения: 0
shtereva6, МелинаМел, Catya, Dinah (+ 2 Скрит/и) и 7 Гости преглежда(т) тази

къде сте бе хора?

# 18
  • Мнения: 1
Хора, къде е Уси? Не се ли е появила още?

# 19
  • Мнения: 0
ринка ....кой както го предпочита.....коктейл"джансел"+ джансел( за да е пълна картинката)......., но ти ще си с предимство пред всички .......!

Предпочитам комплект.
започвам със записванията ...........вече сте включени с ринка( тя обаче  е първа ......обещала съм)

# 20
  • Мнения: 167
Боже, липсва ми сватята - как без Началник щаб newsm78

# 21
  • Мнения: 0
shtereva6, МелинаМел, ganeva56, nikoleta_11, eti80, olenka63, if-73, Pepa47, Ani1952, ldi64, вили-72, Catya, rumipetkova, gela1, sonq2612, Dinah, Shatzi, zlatinag, Наивница (+ 2 Скрит/и) и 17 Гости преглежда(т) тази тема

сега е по- добре!

# 22
  • Мнения: 1
ринка ....кой както го предпочита.....коктейл"джансел"+ джансел( за да е пълна картинката)......., но ти ще си с предимство пред всички .......!

Предпочитам комплект.
започвам със записванията ...........вече сте включени с ринка( тя обаче  е първа ......обещала съм)

третааа,вредих се в тройката - пълен комплект и за мен

# 23
  • Мнения: 580
Щерева нали съм след Ринка. Ники, тези кила трудно се свалят, почерпките са нуестоими.
Уси, къде си????? Предполагам, че ще се яви по късно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1
Боже, липсва ми сватята - как без Началник щаб newsm78

Днес на обяд й беше спрял тока. Ако не се появи някой ще трябва да изпълни тази функция

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet Момичета нетът ми е много бавен, имам усещането, че покрай дъжда скоро ще спре. Ако ме няма в 9 часа, ако има кой да поеме превода ще е много добре. Едва си написах мнението.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 26
  • Мнения: 28
Аз съм тук за превод. Обаче едва ли ще остана до повече от 12 часа, защото съм на изпит утре пак... което значи, че няма и да мога да си догледам епизода. Обаче съм тук и като стане време да ставам ще предупредя Уси  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1
 bouquet Момичета нетът ми е много бавен, имам усещането, че покрай дъжда скоро ще спре. Ако ме няма в 9 часа, ако има кой да поеме превода ще е много добре. Едва си написах мнението.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ако нашият е наред ще се справим с Наивница. Не знам Аси и Мишенцето дали ще се включат Rolling Eyes
А, Аси е тук! Hug

# 28
  • Мнения: 0
  Ринка прекрасна темичка, както винаги!!!
 newsm51 smile3525 newsm51
Да е честита на Всички Запленени!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 51
shtereva6, МелинаМел, ganeva56, nikoleta_11, eti80, olenka63, if-73, Pepa47, Ani1952, ldi64, вили-72, Catya, rumipetkova, gela1, sonq2612, Dinah, Shatzi, zlatinag, Наивница (+ 2 Скрит/и) и 17 Гости преглежда(т) тази тема

сега е по- добре!

мен пак ме няма в записаните

Общи условия

Активация на акаунт