Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 27

  • 26 765
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • PLEVEN
  • Мнения: 1
reni1961, sonq2612, mondrita, rumena, t.gigova, вили-72, gela1, meci 2, Catya, alexandra_l, rumipetkova, Pepa47, nadia 63, olenka63, nikoleta_11, shtereva6, ganeva56, eti80, if-73, Ani1952 (+ 4 Скрит/и) и 22 Гости преглежда(т) тази тема

# 31
  • Мнения: 0
Тук съм къзлар!Ще стрелям преводи до дупка днес #2gunfire . Докрай съм с вас! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 51
reni1961, sonq2612, mondrita, rumena, t.gigova, вили-72, gela1, meci 2, Catya, alexandra_l, rumipetkova, Pepa47, nadia 63, olenka63, nikoleta_11, shtereva6, ganeva56, eti80, if-73, Ani1952 (+ 4 Скрит/и) и 22 Гости преглежда(т) тази тема

аа този пък излезнах

# 33
  • Мнения: 1
Някой знае ли къде точно във фейса гледаше Уси.Ако знае и може да се оправи да направим резервна организация,само в случай,че Уси не се появи де.

# 34
  • Мнения: 10 240
Уси няма ли я още?
Кой ще влезе във фейса за да подава текстове за превод?

# 35
  • София
  • Мнения: 1
Някой знае ли къде точно във фейса гледаше Уси.Ако знае и може да се оправи да направим резервна организация,само в случай,че Уси не се появи де.
http://www.facebook.com/Tuba.Buyukustun.Arabic.English.Speakers

Само рефрешваш и постваш на части с името на някоя от нас в червено Peace

# 36
  • Мнения: 28
 bouquet Момичета нетът ми е много бавен, имам усещането, че покрай дъжда скоро ще спре. Ако ме няма в 9 часа, ако има кой да поеме превода ще е много добре. Едва си написах мнението.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ако нашият е наред ще се справим с Наивница. Не знам Аси и Мишенцето дали ще се включат Rolling Eyes
А, Аси е тук! Hug

Тук съм, Ниобче  Hug Ако знаеш миналата седмица как се поизмъчихме сами с Наивница. Добре, че сме повечко тая вечер в напрегнатия епизод Simple Smile

# 37
  • Мнения: 10 240
Някой знае ли къде точно във фейса гледаше Уси.Ако знае и може да се оправи да направим резервна организация,само в случай,че Уси не се появи де.
http://www.facebook.com/Tuba.Buyukustun.Arabic.English.Speakers


Ники, нека аз и ти да сме и там за всеки случай!!!

Все още стои текста на резюмето!
Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 51
Някой знае ли къде точно във фейса гледаше Уси.Ако знае и може да се оправи да направим резервна организация,само в случай,че Уси не се появи де.
http://www.facebook.com/Tuba.Buyukustun.Arabic.English.Speakers


Ники, нека аз и ти да сме и там за всеки случай!!! Peace

ако нещо мога да направя казвайте - само превод не мога да правя

# 39
  • Мнения: 2 156
Тук съм!  Hug
Ринка, благодаря за темата!


Момичета, благодаря за почерпката!   Hug
Аз само да попитам балкона - има ли някое момиче, което ще следи филма по АТV? Защото Фенчето ще е на работа и ако някой има желание, може да я замести за да помага на Лийчето.  Praynig

# 40
  • Мнения: 28
Тук съм!  Hug
Ринка, благодаря за темата!


Усиии, къде се губиш?
 Hug

# 41
  • Мнения: 10 240
Тук съм!  Hug
Ринка, благодаря за темата!


Уси , изправяш ни на нокти!!! Joy Joy Joy
Хайде бе, джанъм!

Затварям поне прозореца Joy Joy на фейса, че.....и без това са много наредени!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 1

Тук съм, Ниобче  Hug Ако знаеш миналата седмица как се поизмъчихме сами с Наивница. Добре, че сме повечко тая вечер в напрегнатия епизод Simple Smile
Знам. То напрежението идва оттам, че знаеш колко хора чакат на балкона. И се притесняваш, както аз например, че пиша бавно и така. Днес ще е още по-населено но балкона, но да имат търпение. все до 12 ще преведем всичко.
Оффф! Слава Богу! Уси е тука! Всичко ще е наред    bouquet

# 43
  • Мнения: 2 156
Тук съм!  Hug
Ринка, благодаря за темата!


Усиии, къде се губиш?
 Hug
Момичета, имах доста работа по двора, нали ме нямаше в къщи известно време, та рекох да я свърша. И без друго ми е малко нервно от тези новини днес! Пък времето по бързо мина в труд!  Laughing

# 44
  • Мнения: 1
Усиии, добре,че си тук. Hug Hug Hug HugЛичето каза снощи,че ще е на линия,няма ли я.

Общи условия

Активация на акаунт