Окръжна болница - Варна

  • 67 897
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15
Момичетата родили при д-р Славчев, бихте ли казали естествено или със секцио родихте и дали и на ЖК се ходили при него?

# 691
  • Мнения: 274
На 15.02 родих. Секцио по спешност при д-р Папазов. Без уговорка. Отидох в Понеделник, прецениха необходимостта и във Вторник бях на масата.
Отношението на персонала - перфектно! В реанимационната стая дори ни казаха и за разместена възглавница да не се тревожим да им звъннем. Крив поглед не видях, крива дума не чух от никого. Много съм доволна! Не съм имала уговорка с лекаря, не съм плащала и въпреки това всеки път със започването на смяната му идваше да ме види и да пита как съм.
Неонатолозите - също много добро отношение. Консултации за кърмене също постоянно имаше. Определено са започнали много да държат на кърменето и го стимулират всячески. Редовно идваха да проверят дали имаме нужда от помощ. Едната вечер ми се схвана рамото и ръката и ми беше невъзможно да хвана или вдигна каквото и да е. Помолих и веднага една акушерка се зае да идва и да ми подава малкия да го кърмя, ако съм желае за през нощта да и го оставя в бокса да не се притеснявам, ще се грижат за него. Предаде и на следващата смяна да идват да ми помагат.
Много съм благодарна на целия персонал за грижите, вниманието и отношението!

# 692
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
Неонатолозите да не ги е тряснало нещо много здраво по главите  Shocked Дано наистина да има промяна в положителна насока.

# 693
  • София
  • Мнения: 30 208
ей, дано неонатолозите да са се променили трайно  Peace

# 694
  • Мнения: 22
Мамчета, вярно ли е, че вече искат  и конците да си носим в ОКРБ? без значение дали нормално или секцио? Или са ми дали грешна информация  newsm78

# 695
  • Мнения: 519
Мамчета, вярно ли е, че вече искат  и конците да си носим в ОКРБ? без значение дали нормално или секцио? Или са ми дали грешна информация  newsm78
да мила вярно  Peace което е абсурдно за мен,

# 696
  • Мнения: 727
Момичетата родили при д-р Славчев, бихте ли казали естествено или със секцио родихте и дали и на ЖК се ходили при него?
родих естествено...цялата работа за 5мин Mr. Green
и бях при него на ЖК,но едвали е проблем ако не си bowuu

100% зад думите на Марулка заставам

само за сравнение раждах 2005та в МД,там да видите чудо с неонатолозите ooooh!...така че,за ОКРБ нямам една забележка

# 697
  • Мнения: 237
записвам се да следя и аз темата  Peace

# 698
  • Варна
  • Мнения: 138
и аз ще следя..
а как са условията там?  бебчетата при майките ли са?

# 699
  • Мнения: 727
и аз ще следя..
а как са условията там?  бебчетата при майките ли са?
dobri usloviq-4isto e!!!!
bebetata sa non stop s maikite Peace

# 700
  • Мнения: 335
faitn, anilevI, Булка Марулка, живи и здрави да са ви рожбите,много да ви радват!  bouquet
Аз съм с проблемна бременност и краят все ми е неясен и тревожен. На ЖК при д-р Славчев попаднах случайно Crazy. След всички негативи за неонатолозите, последните мнения са лъч надежда, че нещата могат да се променят. Похвално е,че има добри отзиви за лекарите и акушерките. За съжаление в БГ сме свикнали да очакваме (гаранция няма Mr. Green) на адекватна лекарска помощ и човешко отношение само в частни болнични заведения. Някоя от вас ходи ли на "дни на отворените врати" в ОБ и "На училище с "9 месеца"", и беше ли ви полезно?
Благодаря!

# 701
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
godgift , аз ходих само на една лекция на "9 месеца". Нямаше никакъв смисъл. На отворените врати бях със съпруга си и исках и той да влезе, но не му беше позволено и съответно и аз не влязох.
Това, което си заслужава, са лекции, които се водят от старшата акушерка в Окр б-ца. Имаше ги миналата година. Провеждаха се в една зала в спешния център. Обади се в отделението и питай.

# 702
  • Мнения: 335
прасунчо,благодаря за информацията!  bouquet

# 703
  • Мнения: 727
faitn, anilevI, Булка Марулка, живи и здрави да са ви рожбите,много да ви радват!  bouquet
Аз съм с проблемна бременност и краят все ми е неясен и тревожен. На ЖК при д-р Славчев попаднах случайно Crazy. След всички негативи за неонатолозите, последните мнения са лъч надежда, че нещата могат да се променят. Похвално е,че има добри отзиви за лекарите и акушерките. За съжаление в БГ сме свикнали да очакваме (гаранция няма Mr. Green) на адекватна лекарска помощ и човешко отношение само в частни болнични заведения. Някоя от вас ходи ли на "дни на отворените врати" в ОБ и "На училище с "9 месеца"", и беше ли ви полезно?
Благодаря!
Здравей и благодаря Simple Smile
И моята бременност не беше БЕЗпроблемна и именно едно ходене до спешното ме срещна със дежурния АГ Славчев Simple Smile от тогава съм при него на ЖК и смятам той да си ми е моя АГ и занапред...всичко ще е наред и не гледай много тревожно в бъдещето!!! И аз ги наплаших с моята бременност и предходно раждане но слава Богу всичко мина и замина безпроблемно
Пожелавам и на теб едно лекооо като моето раждане(5минутно) Mr. Green
Посетих на отворени врати и се оказа че не е толкова страшно това чудо държавна болница Whistling...първото раждане беше в МД-частна и лъскава болница и с всякакви екстри...родих и с епидурал за разкош

Сега в държавната и без упойка-заявявам че беше по добре bowuu...всичко е въпрос не на условия а на професионализъм Peace

# 704
  • Мнения: 335
anilevI,благодаря за отговора!Много се радвам,че си доволна и с хубави спомени от раждането си! Предполагам,че и за другите момичета ще е интересно и полезно да споделиш как протече раждането, защо беше по-добре без епидурална (в сравнение с МД).
Благодаря на теб, прасунчо и другите "ветеранки", които се включвате да помагате със съвет!

Общи условия

Активация на акаунт