Окръжна болница - Варна

  • 67 893
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12
Момичетата родили при д-р Славчев, бихте ли казали естествено или със секцио родихте и дали и на ЖК се ходили при него?
 

Аз радих при д-р Скочев преди десет дни, не бях при него на ЖК. Отидох само да си запазя дата за секцио, защото докторката от ЖК реши че няма да мога да родя нормално. Д-р Скочев ме прати да си взема багажа и след три часа вече бях родила. Държах той да направи операцията и си платих 220 лв. за избор на лекар. Като цяло съм доволна от престоя си в болницата като изключим че родих в петък вечерта, а в събота и неделя всички са се отдали на почивка и никой ме ти обръща внимание.

# 706
  • Мнения: 237
Дили Д. защо само 220лв нали секциото с избор на екип е 460лв  newsm78
Кажи малко повече за престоя си там и доволна ли си от операцията си,че и аз на там съм се насочила и към същият лекар  Simple Smile
искам да попитам всички които са били при д-р Скочев със секцио,знаете ли дали той зашива операцията или тази дейност я върши някой друг,моя позната не е доволна от шевовете си,получила е сраствания и сега и предстоят други интервенции,та се чудех дали винаги той зашива  newsm78 или някой асистиращ лекар го прави.

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 10:59 от зайче

# 707
  • Мнения: 12
Дили Д. защо само 220лв нали секциото с избор на екип е 460лв  newsm78
Кажи малко повече за престоя си там и доволна ли си от операцията си,че и аз на там съм се насочила и към същият лекар  Simple Smile
искам да попитам всички които са били при д-р Скочев със секцио,знаете ли дали той зашива операцията или тази дейност я върши някой друг,моя позната не е доволна от шевовете си,получила е сраствания и сега и предстоят други интервенции,та се чудех дали винаги той зашива  newsm78 или някой асистиращ лекар го прави.

Писах ти на ЛС.

# 708
  • София
  • Мнения: 30 191
Дили Д. защо само 220лв нали секциото с избор на екип е 460лв  newsm78
Кажи малко повече за престоя си там и доволна ли си от операцията си,че и аз на там съм се насочила и към същият лекар  Simple Smile
искам да попитам всички които са били при д-р Скочев със секцио,знаете ли дали той зашива операцията или тази дейност я върши някой друг,моя позната не е доволна от шевовете си,получила е сраствания и сега и предстоят други интервенции,та се чудех дали винаги той зашива  newsm78 или някой асистиращ лекар го прави.

мен той ме е зашил, поне така каза  newsm78 но екипът беше много добър, така че и Якуб да ме е зашил, не е болка за умиране  Peace

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Никога не можеш да разбереш кой те е шил,освен ако не си със спинална упойка.Аз съм доволна от шева си от Скочев(уж),но то си е до кожата според мен.В началото беше хубав,но сега не е същия.Така беше и с предното секцио,явно съм си такава. GrinningСпоред мен не е болка за умиране,той така или иначе не се вижда,когато си на плажа,само ти и мъжа ти ще го виждат. Mr. Green

# 710
  • Мнения: 12
Незнам дали д-р Скочев ме е шил или  не, но оперцията изглежда доста добре, предполагам че няма да остане грозен белег. 220лв е избора на лекар, 460 на екип

# 711
  • Мнения: 335
Незнам дали д-р Скочев ме е шил или  не, но оперцията изглежда доста добре, предполагам че няма да остане грозен белег. 220лв е избора на лекар, 460 на екип
А как се избира екип? За доктора е ясно-посещавала си го поне 1-2 пъти, имаш уговорка. Ами другите "герои на сцената"?

# 712
  • София
  • Мнения: 30 191
Незнам дали д-р Скочев ме е шил или  не, но оперцията изглежда доста добре, предполагам че няма да остане грозен белег. 220лв е избора на лекар, 460 на екип
А как се избира екип? За доктора е ясно-посещавала си го поне 1-2 пъти, имаш уговорка. Ами другите "герои на сцената"?

за нормално раждане се избира напр. лекар + акушерка (ако желаеш), за секцио пък може да си избереш освен лекаря и анестезиолога примерно или пък педиатъра.

# 713
  • Мнения: 335
Незнам дали д-р Скочев ме е шил или  не, но оперцията изглежда доста добре, предполагам че няма да остане грозен белег. 220лв е избора на лекар, 460 на екип
А как се избира екип? За доктора е ясно-посещавала си го поне 1-2 пъти, имаш уговорка. Ами другите "герои на сцената"?

за нормално раждане се избира напр. лекар + акушерка (ако желаеш), за секцио пък може да си избереш освен лекаря и анестезиолога примерно или пък педиатъра.
missene, но аз не познавам анестезиолозите,педиатрите, акушерките в болницата? Mr. GreenОстава да помоля лекаря АГ да ги избере (да се договорят) и да му се доверя.

# 714
  • София
  • Мнения: 30 191
Незнам дали д-р Скочев ме е шил или  не, но оперцията изглежда доста добре, предполагам че няма да остане грозен белег. 220лв е избора на лекар, 460 на екип
А как се избира екип? За доктора е ясно-посещавала си го поне 1-2 пъти, имаш уговорка. Ами другите "герои на сцената"?

за нормално раждане се избира напр. лекар + акушерка (ако желаеш), за секцио пък може да си избереш освен лекаря и анестезиолога примерно или пък педиатъра.
missene, но аз не познавам анестезиолозите,педиатрите, акушерките в болницата? Mr. GreenОстава да помоля лекаря АГ да ги избере (да се договорят) и да му се доверя.

тогава, да. Аз напр. имах информация за анестезиолога  Peace

# 715
  • Мнения: 15
Незнам дали д-р Скочев ме е шил или  не, но оперцията изглежда доста добре, предполагам че няма да остане грозен белег. 220лв е избора на лекар, 460 на екип

На отворените врати миналият месец старшата акушерка съобщи, че според новите цени избор на лекар се заплаща 220 лв., а избор на екип 330 лв.  Peace

# 716
  • Мнения: 237
отворени врати този месец
МБАЛ "Света Анна-Варна" АД, бул. Цар Освободител 100
За записване: Силвия Русева, ст. акушерка – тел. 052/ 692 65 97
31 март, четвъртък 15:30 ч.

този път мисля да отида вече Simple Smile

# 717
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
Записвам се и аз да следя темата, изчетох всичко което е до тук и ми беше доста полезно като информация. Също така мисля да се запиша за 31 мартза отворените врати, но имам въпрос нагоре проичетох че не са пуснали нечий съпруг, а дали ще пуснат майка ми. Точно тогава се пада тя да е при мен и мисля да я взема и нея Simple Smile
Леко бременеене и раждане на всички мами Simple Smile

# 718
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Моят съпруг не го пуснаха в деня на отворените врати  Twisted Evil За майка ти не мисля, че ще има проблем. Жена е все пак. Отказът съпругът ми да влезе в отделението по време на отворените врати, беше продиктуван от това, че е мъж.

# 719
  • София
  • Мнения: 30 191
е, как очаквате да пуснат мъжете ви  Shocked Това просто е недопустимо. При начина, по който се разкарват там родилките. В предродилна има голи жени. Ние в нашата стая често след кърмене мажехме гърдите си с кремове и стояхме по 30-40мин без сутиени, за да поеме крема и т.н.
Във всеки един момент може да се наложи някоя родилка да бъде видяна от разхождащите се в деня на отворени врати в някаква подобна ситуация най-малкото мимоходом през прозорчетата на вратите на стаите. И тогава скандалът е в кърпа вързан.

Общи условия

Активация на акаунт