Отговори
# 705
  • Мнения: 3
.

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 20:39 от Мозче

# 706
  • Мнения: 368
Добро утро добри мами,
Хайде да изпием заедно по едно виртуално кафе. Coffee

Nelito_87, такова боцкане съм усещала около 3-4 пъти досега. Даже първия път се бях обърнала и говорех нещо на сина ми и помислих, че някой ме сръчква и така лошо погледнах. Но след това се случи още няколко пъти.
Усещала съм боцкане и в дясно и около пъпа, но знаеш ли, забелязах, че става когато съм много извита настрани, примерно говоря с някой или се обръщам да взема нещо от задната седалка на колата.

Josefin, мерси за инфото. Звучи много интересно. Дано останеш доволна.
Аз трябва да си потърся записките от курса преди 5 години.

chameleons, честито розово щъркелче, вече е кацнало на първа страничка.

Hrisi, добавих и теб. Може да споделиш повече за себе си, от къде си, коя бременност е това, на колко си години и от този сорт.

Момичета, това с ръста и килограмите е доста относително, аз никога не питам и доктора не иска да каже ориентировъчни размери, защото и той и аз знаем, че е все едно да ме излъже. А долу горе колко е разбирам от книгите, там си пише.

Пожелавам ви да сте добре и много усмихнати днес.

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 08:49 от Mimoza-Plovdiv

# 707
  • Мнения: 610
Добро утро мацки!Хайде да пийнем кафенце!Аз днес със ставането съм тъжничка,че Неси плака и не и се ходеше на детска.Явно много и се спеше,а вечер си ляга рано,но явно не беше накеф и почна с пазарлъка каво ще облече и т.н.,та си поплакахме заедно.Аз дне съм на ЖК да си взема направления за 2рите изследвания по ЗК.
Гледам,че сте обсъждали дължината на бебчовците,аз лично не съм запомнила нашата все гледах колко тежим и дали се харни добре.Аз съм 1.70 (а съм родена 52см.) нашия тате е 1.98 ( а е роден 51см.).Неси я родих 3.700кг и 52см,така че не се притеснявайте ще са дълги повечето бебчовци.
Дори-като взехме Неси в неделя от Подуене,пак ходихме на прословутия замък в парка.Тя го обожава и ми направи впечатление че е станал 3лв за 15мин.А покрай 1ви юни беше 3лв-10мин.Тогава баща ми говори с тях и те му обясниха,че цената е според общината и наема който има вземат,та поне наща била много скъпа и такава е цената.  #Cussing out

# 708
  • Мнения: 908
Здравейте. Аз ходих на ЖК днес. Резултатите от урината ми не са хубави и утре пак ще ходя да нося. И дано да се окаже,  че всичко е наред  Praynig Иначе антибиотик тр да ми изпишат,нали? А аз не мога да пия и не знам...  Confused Казах на АГто, че имам течение, последните дни доста се усили, ама той нито пожела да ме види, нищо каза нещо Sad
За хемоглобина го попитах колко е - 106 било (беше ми 107), каза, че било нормално на бременна да е толкова и пак нищо  Shocked
Дано бебо да е добре, че като гледам какви грижи се полагат за мен и за него...
6кг съм качила Wink Коремчето пораснало. Ама тонове никакви не ми слушаха, а уж трябва  Rolling Eyes Аз сега се сетих пък за това  ooooh!
Мани, мани, голяма ЖК  Tired

Вашите мъже много високи бре, аз си мислех, че моят е висок, ама сигурно, защото аз съм по-ниска  Laughing А бебетата доколкото съм чувала се раждат 48-52/53см. И на мен не са ми казвали тегло и размери. Но нали ти измерва термина машинката и според него се движим с нормални размери Wink

Дидка, ти пък защо плачеш? И племенничката понякога си поплаква сутрин и прави пазарлъци да не ходи на градина, ама то защото й се спи и я мързи, иначе като се разсъни даже бърза да не закъснее Wink Така че и Неси явно днес е станала с дупето нагоре и не се е наспала както трябва Simple Smile

# 709
  • Мнения: 610
MMka -аз съм решила да си запиша какво да питам,че толкова въпроси имам към ЖК,че и аз ще изпусна някой със сигурност.За тоновете и аз нищо незнам,с Неси не са ми ги слушали по това време?За хемоглобина моя беше нормален,но ще питам да видим какво ще ми каже моята док.
А по повод плаченето,ами мен вече много ме тресат хормоните и се нервирам често,а си поплаквам още по-често особено с нея,като падне или нещо подобно  Embarassed

# 710
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
тази сутрин съм си самичка та с удоволствие ще пийна по едно виртуално кафе с вас пред компютъра. Wink
didka banditka и мойта щерка редовно си плаче преди да тръгне на детска и на мен ми е крива после цял ден, а уж трябваше да съм  и свикнала до сега. Cry
MMka важното е че резултатите от урината са добре. И на мен ми се струва че в покъсни месеци се слушат тоновете. newsm78
Аз имах зверско течение миналата седмица, прегледа ми взе ми секрет за микробиология, но каза че според нея няма нищо тревожно на пръв поглед. Все пак ми е напрегнато докато не излязат резултатите, че постоянно си развъждам разни бактерии. Sad
И на мен на ФМ ми казаха само грамовете, дължината на бебо - не, явно е трудно да се измери като постоянно рита и се върти в корема.

# 711
  • Мнения: 588
Здравейте момичета и от мен  wavey Днес се събудих рано рано......., изпратих мъжа ми и сега кафенце и eat
На мен също ми казаха само тегло и другите неща-размер на глава, бедро и т.н., когато ходих на ФМ. Ние сме 285гр., въпреки, че бащата си е едър, в смисъл висок мъж. Но те бебчовците в нас тепърва ще растат, за сега мисля, че е рано да се правят изводи  Peace
Май ставаме 4 за отворените врати за II - ра градска, току що успях да се запиша. Който проявявя желание да дойде нека се запише по-скоро, защото ми казаха че местата са на привършване за 21.07  Wink

# 712
  • Мнения: 943
didka, как само я разбирам Неси  Cry. Тия години и периоди дето ходех на детска градина са ми толкова ужасяващи, въпреки че тя нали обича да ходи, но понякога просто не е на кеф човек. Сигурно ще съм по-чувствителна и от теб на тая тема  Crazy и ще си стои детето в къщи.  Joy
MMka, много обстойна ЖК. Стерилна урина ли ще пускаш? Дано се окаже, както при мен първитя път и да е чиста. С тия изследвания се хващам за главата. Аз имам още 6 дни антибиотик и после пак трябва да пусна , да видя дали съм го изчистила това. Е, не знам как ще дочакам резултата  Whistling

# 713
  • Мнения: 1 886
Добро утро и от мен  Hug
Плана, чудесно, че си успяла да се запишеш! Радвам се, че ще се запознаем на 21!

Момичета, да ви се оплача: около мен са доста големи бюрократични неразбории. Мъжът ми само ме успокоява и казва, че всичко ще се оправи. Верно е , че ще се оправи,не е нещо фатално  но времето ни притиска, а нещата не зависят от мен , а от други хора, които просто не си вършат работата. Не искам да влизам в подробности, обаче тази сутрин като се събудих в 5.30 , като се ококорих и заради тези тъпи неща не успях да заспя. Закусвах, гледах тв и към 7 обратно в леглото, та отидох по-късно на работа.

Айде да не ви занимава с моите притеснения.  Hug

# 714
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добро утро момичета.Изпихте ли си кафетата  kaffeetrmker_2 Гледам вече май всички сте ходили на ФМ.Моето е чак на 19 а вече нямам търпени.Струва ми се толкова далече.Иначе бебка добре си ме подритва вече.Снощи щерката заспа а това в мен се събуди.Просто приказка Simple Smile

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Здравейте и от мен днес Simple Smile
аиде на обяд , корема ми започва да стърже и мисля да хапна да не държа бебо гладно Simple Smile

 Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 3 968
Добър ден на всички мами от мен. Мимоза благодаря за записа   bouquet На мен ми е това ми е първа бременност и постоянно се притеснявам дали бебчо е добре, но като ме поритка и се успокоявам. Аз съм на 20 години учех редовно, когато разбрахме, че ще имаме бебче - неочаквано, но много се радвам. Сега ще си почивам докато се роди и от следващата година ще се мъча да съчетавам ученето с бебчо. Относно полът докторката каза, че се виждало нещо мъжко, но не е сигурна. Таткото разбира се много се зарадва. Утре сме на консултация, после ще споделя какво каза док. Май много се улях в писането, ама дано не съм ви отегчила  Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 285
Момичета, само се отбивам да ви помоля да стискате мноооооооого здраво палци - утре ми е защитата на дипломната и е голяма паника  Cry

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 272
zuzi КЪСМЕТ , само спокойно и всичко ще бъде ок ,
да им скриеш шапките Simple Smile))

# 719
  • Мнения: 169
zuzi_pretty стискаме, ама не се притеснявай всико ще мине добре, пъчи повече коремчо.Моите бебчовци вече на 2 изпита ме спасяват с високи оценки, и онзи ден и от едни полицаи, които ме спряха, защото бях в начошение и като видяха търбухчо и ме пуснаха бързо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт