Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Госпожа Весела Михайлова преподава във ВЕДИ и дъщеря ми има щастието да е нейна ученичка тази учебна година.  Препоръчвам я с две ръце!
А по математика госпожата ни е Веселка Христова - за нея бих вдигнала и трета ръка, ако имах такава.
Децата се шегуват, че в групата им е ВЕСЕЛО, защото ги учат все ВЕСЕЛИ, но истината е , че съм страшно доволна от нивото на подготовка.

# 61
  • София
  • Мнения: 403
Госпожа Весела Михайлова преподава във ВЕДИ и дъщеря ми има щастието да е нейна ученичка тази учебна година.  Препоръчвам я с две ръце!
А по математика госпожата ни е Веселка Христова - за нея бих вдигнала и трета ръка, ако имах такава.
Децата се шегуват, че в групата им е ВЕСЕЛО, защото ги учат все ВЕСЕЛИ, но истината е , че съм страшно доволна от нивото на подготовка.


  bouquet

# 62
  • Мнения: 150
Много моля за препоръки относно учителите в школа "ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ".
Вчера ходих в централният им офис на Руски паметник. Обясниха ми подробно формата на обучение, цените и ред други неща (само не ми препоръчаха учители, защото нямат това право). Вярно е, че обучението зависи от самото дете, но и от значение са и преподавателите.
"ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ" имат офиси за обучение както на Руски паметник, така и в кв. "Слатина" и на ул. "Нишава" №17.
Интересуват ме преподавателите на Руски паметник и ул. "Нишава".
С интерес очаквам вашите отговори.
Нуждая се от информация за учителите в "ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ".

# 63
  • София
  • Мнения: 749
До колкото знам Весела Михайлова преподава в 30 СОУ. Предполагам за същата става дума.

Страхотна жена и педагог!

# 64
  • София
  • Мнения: 4 349
Много моля за препоръки относно учителите в школа "ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ".
Вчера ходих в централният им офис на Руски паметник. Обясниха ми подробно формата на обучение, цените и ред други неща (само не ми препоръчаха учители, защото нямат това право). Вярно е, че обучението зависи от самото дете, но и от значение са и преподавателите.
"ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ" имат офиси за обучение както на Руски паметник, така и в кв. "Слатина" и на ул. "Нишава" №17.
Интересуват ме преподавателите на Руски паметник и ул. "Нишава".
С интерес очаквам вашите отговори.
Нуждая се от информация за учителите в "ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ".

А каква е цената на курса? Преподавателите от кое училище са?

# 65
  • Мнения: 1 073
Здравейте,

Някой има ли поглед върху курсовете в СМГ? И има ли деца, които посещават такива курсове? Кой от преподавателите по Български език бихте препоръчали?


# 66
  • София
  • Мнения: 4 349
Anita71 Днес и аз се поинтересувах за Образователни технологии, защото ни е удобен офисът на Руски паметник и няма да губи време да пътува с градския транспорт. Условията доста ми харесаха. Има допълнително електронен достъп и всичко им се предоставя в хартиен вид, защото ако им се диктува може и да не записват или ако го запишат да не си го разчетат след това.  newsm78 Освен това може или събота или неделя. А и таксата не се плаща наведнъж, което също е голямо предимство. Ти научили нещо повече за преподавателите там? Ако да, моля да споделиш! Вие къде имате намерение да кандидатствате след 7 клас?

# 67
  • Мнения: 2 708
Мария Божанова - по български, Камелия Николова - по математика Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 4 349
Мария Божанова - по български, Камелия Николова - по математика Simple Smile
А вие от лични впечатления ли говорите?

# 69
  • Мнения: 2 708
Не, защо?

Впечатленията са косвени - от дъщеря ми. Няма как да са преки, все пак аз отдавна съм била в 7ми клас. Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 4 349
Не, защо?

Впечатленията са косвени - от дъщеря ми. Няма как да са преки, все пак аз отдавна съм била в 7ми клас. Simple Smile
Това са си направо лични впечатления! Родителите май се вълнуват и разпитват повече, отколкото децата. А дъщеря ти къде е кандидатствала или ще кандидатства тази година? 

# 71
  • Мнения: 413
Синът ми (настоящ деветокласник) посещава курсовете на Регалия в 7. клас. Резултатите от изпита са - БЕЛ -5,536 и МАТ - 5,643. Говорим за 2009 година, стария формат на изпита, с много трудния тест по математика и не толкова труден по БЕЛ.
През годината се явява на пробни изпити и в Регалия, и във Веди. Мнението на сина ми беше, че пробните изпити на Регалия са били по-трудни от същинския изпит за кандидатстване след 7. клас. В Регалия по математика имаше оценки в интервал от 5,10 до 5,40, а по БЕЛ от 4,70 до 5,30.
Нямам наблюдения как работят по новия формат, но предполагам, че все още са на ниво.
И за да не заблудя някого - пиша впечатления от Регалия, но не съм убедена, че заслугата за отличните резултати на сина ми са само оттам. Той беше в училище с математическа насоченост и имаше страхотна госпожа по БЕЛ. Според мен нещата бяха комплексни. И разбира се качаствата на самото дете.  Wink

# 72
  • Мнения: 1 674
Гледам да не влизам в подобни теми.  Wink

Но за съжаление, непрекъснато форумът ме залива с мнения по
темата.

 Ние пробвахме Междучасие и частни уроци успоредно.
Провървя ни само на уроците. От опит съветвам мамите, чийто деца не са  ориентирани към Мат и Бел да потърсят частна форма на обучение.

При нас резултът беше 5.93 на мат и 5. 69 на Бел.

Не съжалявам, че избрах частниге уроци, макар и по-скъпи.

Имаше краен бал, който му осигури прием където поиска, а но нос оситури спокойствие.

# 73
  • Мнения: 331
Мария Божанова - по български, Камелия Николова - по математика Simple Smile
А вие от лични впечатления ли говорите?

Още един глас за Мария Божанова!

# 74
  • Мнения: 150
Мария Божанова - по български, Камелия Николова - по математика Simple Smile
Много благодаря за информацията!
Колко изкара детето на изпитите и къде влезна да учи?

Общи условия

Активация на акаунт