Жената ЛЪВ-30 част!-И замириса на море........

  • 15 585
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 776
Божеее, на леля хубавицата тя  love001! Много сладко туй нашто Hug!

Гудзи, много симпатично и артистично семейство ми се видите Hug.

Вий, не метИ бре, за какво Crazy. Той си ни знае, ние си го знаем, амчи тъй де, дет' се вика може и у темата да пише вече Hug. Другите ги з..би #2gunfire.

# 721
  • Мнения: 71
 hahaha Само това остава, да 'земе да пише тука  hahaha

Пол, аз не трия зарад вас, а от любопитковци/ки, дет надничат дето не им е работа. Мноооого...хмммм... народ има на тоя свят Rolling Eyes  Hug Hug Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, момичета  Hug! Ще я нацелувам... то не, че правя нещо друго, когато я гледам  hahaha! В момента, в който сестра ми ми я остави, веднага й свалям памперса и почвам да я целувам, гъделичкам и мачкам  Mr. Green! Много си играя с нея, правя й гимнастика, масаж и я търкалям. Даже в събота се обърна за първи път и аз гордо си приписвам заслугата като лично моя  bowuu, щото я тренирАх бая време преди това.

hahaha Само това остава, да 'земе да пише тука  hahaha
ха ха ха  Joy! Що пък не!?  Hug

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
 Hug

Вени, красавица е малката..пу -пу, гаргите да я посерат... hahaha
Да ви е жива  и здрава!  Heart Eyes

Реа, Джулка, ха честити придобивки на мъжовете ви...Лека и безаварийна! Не ги бийте много, бре...

Гудзи, котенце си ти, котенце... Wink

Джес, тъй ми - с метлата...., то мнооого гости, мнооого нещо....и се любопитни  и завряни у нашата тема... hahaha



# 724
  • Мнения: 11 499
Лелеееееее на  виртуалната леля сладурчето  Heart Eyes Ми то с рижа коса ли е или мен така ми се струва на фотосите?
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



И аз това ВИКАМ  smile3514


Благодаря за пожеланията Бенджи, ще видиш сега като стана истинска рокерка ще се виждаме тук и там по палатките Wink. ( ти нали беше пискала едни снимки с мотоциклетисти? )

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Дааа, с едни приятелчета - рокери от Триград и от Асеновград... Laughing

Поне мъжо е на четири гуми /лятото е на две -обича да се движи из града на колело/ и засега не се е юрнал да купува мотор...

# 726
  • София
  • Мнения: 6 210
Лелеееееее на  виртуалната леля сладурчето  Heart Eyes Ми то с рижа коса ли е или мен така ми се струва на фотосите?
Абе знаеш ли, че му е много интересна перушината по главата  Thinking! Не е рижава, но определено е кафеникава с някакъв меден отенък. Сестра ми и зет ми са тъмни, това откъде дойде таквоз светло, не знам...

# 727
  • Мнения: 11 499
Лелеееееее на  виртуалната леля сладурчето  Heart Eyes Ми то с рижа коса ли е или мен така ми се струва на фотосите?
Абе знаеш ли, че му е много интересна перушината по главата  Thinking! Не е рижава, но определено е кафеникава с някакъв меден отенък. Сестра ми и зет ми са тъмни, това откъде дойде таквоз светло, не знам...

 Joy от де?, от де? ми бебешко - запазена марка Flutter

# 728
  • Мнения: 9 776
Венче, не му се чудИ много Crazy. Най-вероятно ще потъмнее с годините Wink.

Дадоха ми една брошура, ще ви пусна линк. http://bungalows-lucky.eu/
Ще го изтрия след малко, че да не кажат, че правя реклама. Вижда ми се приятно. За цената newsm78, не знам.

# 729
  • Мнения: 11 499
Пол това е място подходящо за семейна форумска среща къмто септември, кво ще кажете гугутки мамини? Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 9 776
Пол това е място подходящо за семейна форумска среща къмто септември, кво ще кажете гугутки мамини? Heart Eyes

И аз така си помислих Thinking. Ми а дано.....

# 731
  • Мнения: 11 499
То никога няма да се съберем всички - това е нормално всеки си има ангажименти и т.н., но и да се съберем някъде 2-3-4-5-6 двойки ще е хубаво Peace

# 732
  • Мнения: 9 776
Много се надявам да се случи Hug. Може и на друго място, просто това ми попадна тази вечер и си рекох, че е подходящо за такава цел. Затова ви го споделих.

# 733
  • Мнения: 11 499
Момичета смятаме да се събираме началото на септември - който може да каже  Peace

Джу да не си турила слънчевите очила  Wink надула джуките така : http://vbox7.com/play:3041de67  Wink

# 734
  • Мнения: 9 776
Момичета смятаме да се събираме началото на септември - който може да каже  Peace....

Аз Mr. Green.
Да пуснем анкета в новата тема, дати, място. Ако ви харесва това от линка, който пуснах, или ако имате идея за друго, кажете. Да си направим един уикенд с една нощувка Hug.

Общи условия

Активация на акаунт