Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 386
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
Ау мерси че ме подсетихте..бях забравила кога ще излиза новата серия  Hug
надявам се да не го направят голяма бозичка, а да са замислили нещо интересно след почивката =)

# 31
  • Мнения: 6 493
Тъй като съм си изтрила предишните серии,някой да ми напомни от къде майката на Хана се сдоби с тая чанта пари?

# 32
  • Мнения: 2
Мисля, че ги открадна от сметката на една баба, която й е клиентка. Ако се лъжа, някое от момичетата да ме поправи.

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Да, така е.

# 34
  • Мнения: 6 493
Да,да бабата остави доста пари в сейф,но забрави ключа на бюрото и......

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 405
Записвам се като фен на сериала Hug Сега съм на 13-та серия,малко ми остана,но пък ще съм натоварена тези дни.Новата серия излиза днес,нали Simple Smile

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Направо се отнесох. Наистина ли е днес?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 405
Вече дори си я дръпнах Party Но в момента гледам 14-та,та ще трябва да почакам Simple Smile

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Ето линк към Замунда ТУК

# 39
  • Deutschland
  • Мнения: 186
И аз съм фен на сериала.
Няйой чел ли е книгите?

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Аз лично не съм, но и няма да го направя.

# 41
  • Мнения: 2
И аз не съм ги чела. Почти не се сещам за сериал, който е по книга и съм го харесала. Laughing
След като свърша сериала по-може да прочета книгите.

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Доколкото съм чела съм останала с впечатлението, че е точно обратното. Сериалът е по-добър от книгите. Така е и с "Дневниците на вампира", поне според мен, разбира се.

# 43
  • Deutschland
  • Мнения: 186
За Дневниците на вампира и сестра ми ми каза,че книгите не са толкова интересни като филма.Даже и изобщо не съвпадал сериала с книгата.А за лъжкините много ме гризе да разбера кой е А.Но пък не е гаранция,че е ще както в книгите  Thinking

# 44
  • Мнения: 2
Мисля, че бяха казали, че А. не е същият човек, като този в книгите. В книгите мисля, че беше Мона.
На мен последният епизод ми беше много интересен.

Общи условия

Активация на акаунт