Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 385
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2
В интернет пише, а  и на мен  ми разказаха..''А'' е Алисън, Мона е съучастничка..! Алисън има сестра Кортни,която се е представяла за Алисън.. и двете са си разменили местата, Кортни е била приятелка с момичетата и е имала свой дневник, в който пишела всички тайни. След време Алисън убила Кортни и намерила дневника й с тайните и оттам започнала да изпраща анонимни съобщения на момичетата. ...колко е вярно не знам,но нещата се връзват.

# 751
  • Мнения: 1
В последната книга се узнава, че Алисън Дилаурен има сестра близначка на име Кортни Дилаурен, която никога не е живяла със семейството заради психическите й проблеми. По-натам в книгата се разбира, че Кортни винаги се е преструвала на Алисън, което е водело семейството до много объркващи ситуации. В ноща, когато Алисън изчезва, момичето, което подплашва момичетата в хамбара, всъшност е Кортни, а не Алисън, както другите си мислят. Алисън презира Кортни, защото преди години, Кортни зарязва Наоми, най-добрата приятелка на Али, след това заменя момичето със 4 нови "загубенячки", именно лъжкините. Приключенията, които момичетата мислят, че са изживели с Алисън, всъшност са били изживяни с Кортни. В края на книгата се разбира, че Алисън убива Кортни, заради това, че е съсипала перфектния й живот. Алисън все още е жива. Тя е убила сестра си Кортни, т.е. тя е убиеца.

# 752
  • Мнения: 2 867
Ама как досега не разбрахте, че сериала няма да се движи точно по книгите и А няма да е същия  ooooh!

# 753
  • Мнения: 0
От интернет ли си поръчвате книгите!

# 754
  • Мнения: 0
Последната книга на български ли е?
geri_eli_simeonova

# 755
  • Мнения: 0
незнам дали да пиша тук но мона е А и тя е тормизила момичетата после я праштат в лудница а в 3 сезон 12 епизод става ясно че тоби и е помагал и той също е в отбора на А има и трети човек но не се знае кой е .както и някой открадва тялото на алисън от гроба и и си опитва да натопи момичетата.незнам дали в филма ще има кортни но на мен лично това не ми допада и смятам че размива филма

# 756
  • Мнения: 0
Гледала съм филма Малки сладки лъжкини до последния излязъл еизод. Mr. Green
ако искате мога да ви информирам.  newsm78
ВНИМАНИЕ!!!!! Може да съдържа предположения и факти от дерии които още не сте гледали, затова ако искате да се изненадвате със всяка излязла серия не четете! Naughty До заинтересованите:
- *А* не е смо един човек. Няколко са.Единият е Мона, коядо дори след като излиза от лудницата продължава изнудването над момичетата. Другият е Тоби, колкото и гадно да звучи, но той не е станал част от екипа на *А* доброволно, а е бил принуден, за да можее да спаси връзкаа сис със Спенсър. bowuu
- Така наречения "червеното палто" е самта Алисън
- Алисън не е била убита. Когато момичето се с родило с нея се  е родила и близначка, която в последствие полудява, затова семейството я изпраща в лудница и не иска никой да знае за нея. По-късно Кортни (близначката) намира някъкъв откачен начин да се размени с Алисън. Алисън, коятааа малките лъжкини познават всъщност е Кортни.
АКО ИМА ОЩЕ НЕЩО ПО МАЛКИ СЛАДКИ ЛЪЖКИНИ, КОЕТО ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНО НА mili.the.murmaid@abv.bg 
Името ми е Елла
Знам всичко това от чичо си, който е един от режисъорите
за жалост обаче мога само да раяснявам фактите, а не д издавам края мерси много  Wink smile3521

# 757
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Има нова тема,тая от къде я изкопахте,толкова стара  ooooh!
-> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=689756.0

 Tired

# 758
  • Мнения: 0
А всъщност е Езра,в 4 сезон 12 епизод се разбира.Алисън е жива и малко след това се появява и казва "ЛИПСВАХ ЛИ ВИ''.Но все още,продължава да бяга и да се крие.Четох някъде, че Езра се е опитал да изнасили Али.Някой ако иска мога да кажа още подробности. Wink

# 759
  • Мнения: 0
А всъщност е Езра,в 4 сезон 12 епизод се разбира.Алисън е жива и малко след това се появява и казва "ЛИПСВАХ ЛИ ВИ''.Но все още,продължава да бяга и да се крие.Четох някъде, че Езра се е опитал да изнасили Али.Някой ако иска мога да кажа още подробности. Wink
Т passifier passifierой не я изнасилил.Всъщност те са били гаджета и т.н

Общи условия

Активация на акаунт