Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 440
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Да, снимката е с Езра. Скелето е на Тоби. Двамата със Спенсър са скарани, а тя се опитва да го предпази. И Мона се оплаква от Ноел, че би станал страхотен супер злодей, защото лъжите му били втора природа. От sneek peak-овете за този епизод нищо интересно не се разбра.

# 706
  • Мнения: 181
От промото ми се струва,че епизода ще бъде много интересен!
Надявам се и за Тоби да грешим.Не ми се ще да го махат от сериала все още.Харесва ми.Не вярвам да му се е случило нещо,освен да е доста лошо ранен,но вече не знам какво да мисля,те сценаристите не спират да ни изненадват...Друг е въпроса кога изненадата е приятна и кога-не Grinning
Сцената с Кейлъб и Хана явно съм я пропуснала...Нещо не мога да си я спомня...Или просто не ми е направила голямо впечатление Rolling Eyes

# 707
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Бях сигурна,че има такава тема,изгледах първи сезон сега почвам и втория -много е добър newsm10

# 708
  • Мнения: 54
Ух, от това невероятно промо нищо не разбрах. Връщах и връщах, въобще не видях къде Ариа се целува с някой  ooooh! Всичко свърши за секунди  Laughing

# 709
  • Мнения: 0
Ух, от това невероятно промо нищо не разбрах. Връщах и връщах, въобще не видях къде Ариа се целува с някой  ooooh! Всичко свърши за секунди  Laughing
Съжалявам,ето промото,в което се целува с въпросният мъж...аз дадох канадското промо...

# 710
  • Мнения: 2
Това с Джена, Езра ли е?!
А на предното промо по снимката видях, че е Езра дето го целува, нямаше я сцената наистина.

# 711
  • Мнения: 0
Не,май не е той.Мисля,че е онзи ,който заряза Мона...  Rolling Eyes ох,бъркам им имената...

# 712
  • Мнения: 2
Не,май не е той.Мисля,че е онзи ,който заряза Мона...  Rolling Eyes ох,бъркам им имената...

Ноел. (:

# 713
  • Мнения: 54
Благодаря  Hug
Това с Джена е Ноа.
Надявам се този с Ариа да е другия, новия, а не Езра Crossing Arms
http://www.youtube.com/watch?v=CjEY6FVPVFQ&feature=related
Тук в коментарите обсъждат, че именно Ноа може да А.
Аз ще бъда разочарована, ако е така  Crossing Arms

# 714
  • Мнения: 0
Благодаря  Hug
Това с Джена е Ноа.
Надявам се този с Ариа да е другия, новия, а не Езра Crossing Arms
http://www.youtube.com/watch?v=CjEY6FVPVFQ&feature=related
Тук в коментарите обсъждат, че именно Ноа може да А.
Аз ще бъда разочарована, ако е така  Crossing Arms
Няма да е той, а ако е, не знам докато беше отстранен от училище как ги е шпионирал, дори и с помощник. Знам, че е американски сериал и няма да е някой логичен, няма да обяснят нищо, но чак толкова... Още малко и да изкарат Ела да е А.  Отново ме накараха да се замисля, че е Мелиса. Все пак едва ли случайно някой подметна, че апартамента й е близо до магазина с куклите... Но пак е супер нелогично, а и нали е бременно и то в не особено безпроблемна бременност...

# 715
  • Мнения: 2
Темата нещо замря, а новият епизод излезе отдавна Laughing
Гледахте ли го вече? Какво мислите?
На мен епизода много ми хареса, беше доооста оплитащ отново

# 716
  • Мнения: 69
не знам, на мен вече не ми е толкова интересен, както в началото.
заплитане, заплитане ... ама идва момент, в който трябва да почнат и да разплитат, вече ми се вижда невъзможно Crazy

# 717
  • Мнения: 2
не знам, на мен вече не ми е толкова интересен, както в началото.
заплитане, заплитане ... ама идва момент, в който трябва да почнат и да разплитат, вече ми се вижда невъзможно Crazy

Хахахах не, те се опитват вече да разплитат, ама започнаха те да се заплитат повече май така Laughing
Не знам, но имам усещането, че сценаристите пишат епизод за епизод. Наясно съм, че е невъзможно, но ситуациите, връзките и съответно завръзките в сериала донасят този привкус. Все едно са писали няколко епизода наведнъж с ясна идея и после след дълга пауза са написали следващ. Grinning

# 718
  • Мнения: 283
Аз след всеки епизод се разочаровам все повече и повече.... Явно съм голям мазохист щом продължавам да го гледам  ooooh!

# 719
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добре сега като изгори снимките на Тоби и Езра,А това значи,че ще ги убие ли... Thinking,аз така го разбирам  newsm78
Нещо много верно се заплита и на края нищо не излиза  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт