Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 436
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54
Аз се надявах наистина да разберем кой е А. в края на сезона, ама заедно с това твърдение, имаше такова, че ще разберем кой е помощникът му в епизод 15. Е явно не е Лукас, кой е? Ноа? Уф, съвсем ми дотегна  Confused . Съгласна съм, че вместо да почват да разплитат, те само оплитат повече.

# 721
  • Мнения: 181
Оххх,изгледах серията,ама нещо...Не останах особено доволна.Не ми хареса как Спенсър излъга Тоби,много глупаво от нейна страна...Ама много!
Хареса ми,че най-сетне Кейлъб разбра пооооне една малка част от истината,хареса ми,че е готов да защитава Хана...
Езра и Ария...няма да ги коментирам.Не ме кефят като двойка,не ми хареса,че ги събраха.
Джейсън къде изчезна така изведнъж...с тия снимки накрая,него заподозрях...Нали преди той имаше такива снимки в гаража,само че на Ария.
Джена,Гарет и Ноел са ми в топ 3 на заподозрените!Дано Кейлъб да открие и другите части от видеото,та да се разбере какво е станало.
За заплитането-не искам да коментирам просто ooooh! ooooh! ooooh!

# 722
  • Мнения: 54
Почвам да се убеждавам, че е Ноа....
Какво знаем за А.?
1) Че се е появил в началото на 2ри сезон - Ноа
2) Че се появява в 15ти епизод на 2ри сезон - Ноа
3) Че е изкусен лъжец - Това спомена Мона за Ноа

Няма съмнение, че този клуб е бил замесен, но май въобще не е част от убийството  newsm78

# 723
  • Мнения: 0
Наистина не се понасят вече - само драма, драма, драма, а разкритие - няма. Това със снимките накрая изобщо не го разбрах. Помислих си, че е символика с връзките, които успя да разбие, но Ария и Чичкото се събраха (драма, драма)... Вкарват ни в какви ли не филми - от това, че е Ноел, до това, че са Мона, Ноел и Джена и играят комбина, но май последните двама много прецакаха Мончето. От следващия епизод не очаквам нищо, освен още драма (Лошата сестричка Кейт се появи, какво ще правим?!)Хората вече я закъсаха, а ще правят трети сезон...

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 23:54 от Ralitsa86

# 724
  • Мнения: 54
Темата ни замря, също като сериите...
Очаквах да разбера къде е Тоби в новия епизод, ама уви - нищо. За сметка на това помислих върху възможността А. да е Холдън / Майя. Вече незнам какво да мисля. Много долна постъпка от страната на бащата на Ария, макар, че с удоволствие ще гледам как Езра напуска сериала. Полицайчето  с тоя пистолет ми иде да му шибна един шамар, ми се прави на интересен. И явно стана, че Дженна тормози момичетата. Той го потвърди, след като каза така на Кейлъб. Гадно ми стана за снимката на Кейт, щото не ми се занимава с нови драми - достатъчно има. Може и Мелиса да е А., и тя да си взе неин пистолет - идея нямам.
Някакви тотални глупости ще са.  Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 181
Ейй,да,това със снимката на Кейт беше много тъпо.Тя щеше да се отнася добре с Хана,но сега...Ще направят 100 интриги...И за Хана ми стана мъчно,че А така я тормози и заплашва Confused
Гадно ми е и за Тоби,Спенсър сега съжалява,ама да не го беше лъгала...Хана призна на Кейлъб,Спенсър можеше да признае на Тоби,той със сигурност щеше да я разбере и да им помогне,ама...нали въпроса е сценаристите да направят интригите Twisted Evil
Мая мнооого ме дразни Twisted EvilА в тоя Холдън има нещо съмнително,ама да видим...
За А вече не искам нищо да предпологам,то е ясно,че накрая ще се окаже,че е някой,който не сме и подозирали и изобщо няма да има смисъл....The lying game започна да става по-интересно от Лъжкините.... Confused

# 726
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А в тоя Холдън има нещо съмнително,ама да видим..

Да бе кви бяха тези синини  Thinking,но той се появи скоро,няма как да е А,нещо друго ще има покрай него newsm78
Не искам Езра да си отива,тъкмо отиде на добре връзката им с Ария и  ooooh!,то май само мисля така  Blush,но дано и тийновете които гледат да мислят като мен,че според мен се ръководят от отзивите на публиката  newsm78

За Хана много гадно с тая снимка дето цъфна на Кейт и и хич не одобрявам тази посока,която поема сериала  Crossing Arms
lying game 1 сезон ли е,да взема и него ли да почна,нещо серилите напоследък,почнаха да се изтъркват  ooooh!

# 727
  • Мнения: 18 589
Lying game е първи сезон да  Simple Smile Има към 14 серии . Аз го гледам и ми харесва. Някак си по-различен е. Но си права, че сериалите се изтъркват, защото просто са им сходни сюжетите. От толкова големи мозъци-сценаристи, режисьори и т.н. толкова ли нямат някои по- оригинална идея?  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 6 496
Със снимката не бих казала ,че е тъпо , дори се получи хитро -нали показаха как Хана си сложи телефона в сака и не заключи шкафа(много наивно при положение ,че си жертва на тел.терор).........Хрумва ми А- да не е някой учител , знае всичко за тях има достъп на всякъде.........нещо споменаха за учителя по химия ,който бил мн.готин, но май не са го показвали до сега в сериала ,просто не ми се вярва да е някой от вече обсъжданите.......Тоя Холдън да не е любител побойник  Laughing

# 729
  • Мнения: 69
аз съм сигурна, че А. ще е някой, който не подозираме. Всички насочващи нишки ще са само за заблуда

The lying game започна да става по-интересно от Лъжкините.... Confused
уф на мен и там нещо почнаха да ми затъпяват нещата Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 283
В другият епизод Спенсър ще вземе пакета който Али е оставила и докато се наканят да го отворят или някой ще им го открадне или Хана ще го пусне в някой блендер....Мдаааа  ooooh! Така ги виждам аз нещата вече Simple Smile

# 731
  • Мнения: 181
аз съм сигурна, че А. ще е някой, който не подозираме. Всички насочващи нишки ще са само за заблуда

The lying game започна да става по-интересно от Лъжкините.... Confused
уф на мен и там нещо почнаха да ми затъпяват нещата Rolling Eyes
На мен пък взе да ми става интересно,особено от последните 2-3 серии. Grinning

# 732
  • Мнения: 54
Забравих да изкажа мнението си, че сериалът става прекалено лесбийски. Нищо против нямам това, но такива близки сцени е нямало до сега никога ( което аз предпочитам ), и сега изведнъж бам - още малко ще го изкарат на еротичен сериал  Crazy Laughing Laughing Laughing

# 733
  • Мнения: 181
Забравих да изкажа мнението си, че сериалът става прекалено лесбийски. Нищо против нямам това, но такива близки сцени е нямало до сега никога ( което аз предпочитам ), и сега изведнъж бам - още малко ще го изкарат на еротичен сериал  Crazy Laughing Laughing Laughing
Ооо,на мен тези сцени са ми много гадни....Аз не ги гледам.

# 734
  • Мнения: 0
Сининките на Холдън нещо ме подсещат за колата на Хана, но няма да има никакъв смисъл... Това за Джена, което го потвърди полицайеца ще се окаже нещо съвсем друго (тя си ги тормози и без да е А.).Искам Езра да се маха и да има повече екшън, стига с тези драми с малолетни и лесбийки. Това с Алисън и фалшивата лична карта беше много а ла Вероника Марс, голяма глупост. Дано следващия епизод малко живне, уз ще научим "неподозирани тайни" (че сценаристите като са ги измислили вчера откъде да ги подозираме?!) А тия откраднати пари майката на Хана не ги ли върна най-после, толкова време мина и се връщат на старата плоча. Ако изкарат А. Мелиса поне ще има някакъв смисъл (която така ли не роди ?) Между другото като исключа лесбо сцените (които си бяха плашещи) Мая ме ужаси направо, като каза: "Моите чувства към теб са..." очаквах да извади някой нож с тоя поглед.

Общи условия

Активация на акаунт