Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 4

  • 55 308
  • 740
  •   1
Отговори
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Базиран на книгите със същото име, поредицата проследява живота на пет най-добри приятелки в привидно идилиалично градче. До нощта, в която една от тях не изчезва. И тогава Ария ( Люси Хейл), Хана (Ашли Бенсън), Спенсър (Троиън Белисарио) и Емили (Шей Митчъл) започват да получат странни съобщения от анонимен източник "А", който знае всяка една от техните малки мръсни тайни. Внезапно перфектният им свят се оказва обвит в лъжи и измами, заплашващи да разрушат всичко, на което те държат...включително живота им.
IMDB
Сайт
Официален сайт




# 1
  • Мнения: 74
Плами, ще ме приемете ли в тази тема. От скоро следя сериала и много ми харесва.

# 2
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Разбира се идвай  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 21 282
Честита ни нова темичка !

# 4
# 5
  • Мнения: 6 493
Хоп , троп с една прекрасна снимка на четирите сладурки.

# 6
  • Мнения: 5
Плами,  Hug  bouquet благодаря ти за новата темичка. Да ни е честита.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 193
Хайде и аз тук!
Нямам търпение за новите епизоди вече... искам си Езра, пък!  Crossing Arms

# 8
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз  Crossing Arms Кажете,ако искате няква анкета да включа  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 193
Предлагам някаква свързана с Тоби от рода на "Вярвате ли, че Тоби наистина е от А отбора?"  с опции примерно "Да" "Не" и "Да, за да разбере кои са в него и да помогне на момичетата.". Не мисля че сме имали такава досега и вероятно ще е интересно да се проследи какви са мненията.  Peace

# 10
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Мерси за темичката plami  Hug  bouquet

# 11
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Предлагам някаква свързана с Тоби от рода на "Вярвате ли, че Тоби наистина е от А отбора?"  с опции примерно "Да" "Не" и "Да, за да разбере кои са в него и да помогне на момичетата.". Не мисля че сме имали такава досега и вероятно ще е интересно да се проследи какви са мненията.  Peace

Да кажат другите,ако не я слагам  Peace

# 12
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Давай plami пускай анкетата Peace мисля, че това в момента е ? дали Тоби наистина е от "А" тийм.

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ок сложих  Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 74
Гласувах с "Да". Не знам защо, но от първия път, когато видях Тоби, нещо не ми хареса в него. Все едно крие нещо от всички.

Общи условия

Активация на акаунт