Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 3

  • 53 132
  • 712
  •   1
Отговори
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

От продуцентите на "Клюкарката". Базиран е на поредицата книги от Сара Шепърд. Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си, Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски, Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче в училище... В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях. Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...

Описание - DMCA-removal-from-Google


# 1
  • София
  • Мнения: 193
Благодаря за темата, plami!   bouquet

Сега се сетих, къде изчезна Лукас? Нещо съвсем го затриха в последните епизоди, а нали уж посещаваше Мона и т.н.  Confused А някой знае ли какво става с него в книгите? Rolling Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 654
Дъщеря ми е на 13 години и си наумила да изчете книгите.
Щом е книга аз винаги съм за,но тези дали са подходящи?
Вече са излезли 9 броя.
Вие как мислите?

# 4
# 5
  • Мнения: 1 334
Джоджо, те на 13 знаят повече от нас, едва ли нещо ще я шокира и притесни толкова Mr. Green

Плами, благодрско  bouquet

# 6
  • Мнения: 5
ПламиHug благодаря ти за новата тема.  newsm51

# 7
  • Мнения: 0
  bouquet
И на мен не ми харесва особено сериала напоследък, но се надявам като почнат другите сериали септември да го съживят малко.

# 8
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Grinning

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 18 562
Сериала в момента е пълно разочарование..........

# 12
  • Мнения: 2 183
Запис пак.

Ето го промото за другия епизод.

# 13
  • Мнения: 5
Според мен Кейлъб казва, че той е ''А'' заради съобщението, което е изпратил на Хана, за да може тя да дойде. Мисля, че е нещо такова. Не може той да е ''А'', а и дори да беше така нямаше да го разкрият така лесно. Laughing

# 14
  • Мнения: 158
Джоджо, аз започнах да чета поредицата. В момента съм прочела първите 2 книги и мисля, че не е проблем да ги прочете. Единственото по-така е как Спенсър и Рен се натискаха, но не е нищо фрапантно, няма разни изрази от розовите романи. Мисля, че ще й допаднат книжките! Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт