Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 3

  • 53 151
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 183
Що ли ми намирисва, че Кейлъб ще умре?
А Мая е убита от Емили или Пейдж?

# 46
  • София
  • Мнения: 44 342
ааа ако е от Емили честно голям смях ще ми е на мен...

# 47
  • Мнения: 5
Има вероятност Кейлъб да умре. Нали той каза на Хана, че ще направи всичко възможно, за да спре ''А''. И явно нещо се е объркало и ''А'' го е убил. А и на снимката Хана е най-разстроена.
Относно убиеца на Мая.. не вярвам това да е Емили. В едно от видеотата на Мая /в сайта й/ тя каза, че се бои от нещо/някого и отива точно там, да се изправи лице в лице с него.. според мен този някой я е убил и клипът е заснет в същата нощ.

# 48
  • Мнения: leet
За коя снимка говорите?

# 49
  • София
  • Мнения: 44 342
тази в скритият текст от миналата страница

# 50
  • Мнения: 2
Що пък да не е майка й? Не ми се вярва да е Кейлъб.. Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 44 342
и аз си помислих за майка й, ама някакак като че ли повечето атаки са насочени към по-младите... изкл майката на Кейлъб...но и там не беше фатално...

# 52
  • София
  • Мнения: 193
И аз най-накрая изгледах епизода.
Толкова не се случва нищо вече, че когато действително се случи нещо или направят намек за нещо от предишни епизоди, първата ми реакция е "Ъъ? Какво? Кога?" и чак в последствие осъзнавам, че май наистина е имало нещо подобно.
Чудя се колко още персонажа трябва да вкарат, за да стане нещо и някой от тях да се окаже важен и играещ някаква роля, а не просто пълнеж.
Спенсър много взе да ме дразни, нямам никаква идея защо обаче, просто си ми е антипатична и няма надежда за друго скоро май. Въпреки всичко накрая ми стана много симпатично как се зарадва за университета, но това по всяка вероятност е породено от моите желания да вляза където искам и евентуалната ми реакция, ако това стане.

Дано да не очистят Кейлъб, приятен ми е, нищо, че се появява за кратко в епизодите. Само им се чудя на момичетата толкова ли са глупави, че да оставят приятелите си така. Гадно им е, нам си какво им е, обаче въпреки всичко го правят, а въпросните са готови на всичко за тях и въпреки това се хвърлят с два крака в дълбоко и се бутат доброволно между шамарите. Т.е. като ще е така, поне да са заедно, а да не страдат междувременно, ей така, само за допълнителна драма и от любов към мазохизма.

А някой случайно да знае коя е песента накрая на епизода? Стори ми се много приятна, но нещо не мога да я намеря в нета. :/

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 18 589
А да е някой от родителете?  newsm78 Интересно предположение.Досега май само то не се е исказвало  Simple Smile но определено ще съм потресена ако е така, но едва ли,откъде толкова акъл  Mr. Green А е едната близначка и това е  Simple Smile според мен

# 56
  • Мнения: 5
Не ми се вярва, че може да е някой от родителите на 4-те. Ще е много нечовешко да тормозиш дъщеря си и приятелките й по този начин.

# 57
  • Мнения: 158
А Джена за какво видео говореше на Спенсър, докато играеха на "Истината или се осмеляваш"? newsm78

# 58
  • Мнения: 5
А Джена за какво видео говореше на Спенсър, докато играеха на "Истината или се осмеляваш"? newsm78
Мисля, че е това, на което Джена накара Тоби да спи с нея. Аз си спомням за това видео, но може и да говори за друго. Те нали много видеота се събраха.  Laughing

# 59
  • Мнения: 158
Че това не беше ли още от първия сезон???? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт