Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 3

  • 53 140
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 654
Благодаря Алексис   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Първоначално -А е Мона (приятелката на Хана), а след това е Алисън...

# 17
  • Мнения: 0
-А първо е Мона (приятелката на Хана), но след като тя отива в лудницата Алисан става -А....Корти е близначката на Али 4-те момичета са познавали Кортни, която пък е убита от Али, но те не знаят това нито пък знаят, че са близначки (две). Тайната на Спенсър е, че е имала връзка с Иън. Тайната на Хана е, че е приемала хапчета за да отслабне(викали са и "Дебелата Хана"), а след няколко епизода ще се разбере, че Ария е "невярна"....Whistling Peace...пак да кажа... ;д

# 18
  • София
  • Мнения: 44 283
Polina Dimovaq не че нещо, но преди такива писания пиши поне едно "спойлер", ако те мързи да ги слагаш в бяло или в скрит текст...
И няма защо 5 пъти да напишеш едно и също Wink а и може да допълваш 1 пост....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 418
Бях поизостанала с епизодите,но днес наваксах.Защо пак връщат Пейдж Sick Страшно ми е противно това момиче.На Ария много й отиваше бялата рокля.Ще си потърся и аз такава в интернет(ненаситна съм на рокли Mr. Green ).Твърдо съм против Хана и Рен,тя е за Кейлъб,както беше писала iHeartTwinkling.Страшно ги харесвам Heart Eyes Общо взето нищо интересно Mr. Green Не съм изпуснала кой знае какво Wink

# 20
  • Мнения: 25 839
Благодаря на Плами за темичката  newsm51
Да се надяваме новите епизоди да са по интересни,  Peace вече се наскучахме.

# 21
  • Мнения: 6 496
О , Пламко   bouquet. Аз не се оплаквам ,тече си сериала.......много герои ,малко разкрития  Laughing ,но 25 епизода как се пълнят?

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 44 283
уоу, даже и  субтитрите са готови Simple Smile

# 24
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
уоу, даже и  субтитрите са готови Simple Smile

Да бе  Shocked Shocked Shocked,тея хора не спът ли или пък нямат ли работа,колко се луднали по тоя сериал  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 44 283
че даже има 2 варианта субс Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25 839
Сигурно не ядят,  не спат от нетърпение, аз ще направя един плаж и после ще гледам, а вие ще кажете ко става интересничко Mr. Green

# 27
  • Мнения: 0
Пак нулев епизод...
Скрит текст:
И това накрая с А. наистина не го захапах, това ключодържател ли беше? Единственото хубаво в епизода бяха новите два мъжки екземпляра - братлето на Езра и баткото на Ноел. И двамата са...  Embarassed Но с интересното до там. И защо й беше на Мона да им дава този сайт, когато в него нямаше нищо... Дори не дадоха до край онзи запис, в който Мона говореше колко я е страх от нещо... Даже никой не заговори за него.  Драмите на Ария вече са достойни за Дързост и красота, и ако аз бях А, щях да учистя, та да се свършва. И онова Кейлъб пак ще развали моите мечти за Рен. Надявам се поне Пейдж да е убила Мая, че да има за какво да я разкарат от играта... А и тези глупости с майката на Хана - на кого му пука за историите на родителите? И май не се сещам за друг епизод, в който да няма дори съобщение от А... Дано сега поне за последните три епизода се постараят малко, че достатъчно се наскучахме.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 13:37 от Ralitsa86

# 28
  • Мнения: 283
Изгубих надежда, че ще се случи нещо интересно.....

# 29
  • Мнения: 5 255
Тъкмо изгледах 8 епизод. Много несериозно ми се стори това, как Хана промени мнението на цял екип лекари за преместването на Мона. Изобщо има и други такива моменти, които ме дразнят. Как 4 пикли разплитат неща, които и полицията не успява.

Общи условия

Активация на акаунт