Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 332
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
От продуцентите на "Клюкарката". Базиран е на поредицата книги от Сара Шепърд. Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си, Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски, Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче в училище... В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях. Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...

Описание - DMCA-removal-from-Google

Сайтове
Дати на излизане на епизодите

Гледате ли сериала? Харесва ли ви?  Mr. Green
Общо взето всичко за сериала.  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
На мен засега ми харесаха двете излезли серии, на дъщеря ми също  Grinning
Ще купувам и книгите май, някой с отзиви?

# 2
  • Мнения: 71
Започва интересно,определено ми допадна.Нещо по-различно.Дано само не се раводни и проточи в 10 сезона.Грабва вниманието,пък да видим...

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Купих си първата книга и я прочетох, не ми хареса.
То и нищо не става в нея, точно действието в първите три серии.
Даже не пише какво се е случило с Джена, което беше много дразнещо, добре че разбрах от сериала  Tired
Няма да купя другите книжки май.

# 4
  • Мнения: 6 493
Гледам го,даже взе да ми става интересен,но от описанието очаквах да е по-смел.Днес качиха 4 епизод.

# 5
  • Мнения: 2
Да, аз вече го изгледах 4 епизод. Става по-интересно с всеки следващ.

# 6
  • Мнения: 6 493
И аз изгледах серията и хммм  newsm78 това сляпо момиче ,май само се прави на такова-мисля ,че е била близка с Алисън и знае доста тайни на момичетата.Но ако тя праща съобщенията ми се струва много предвидимо(за нас зрителите де) WinkЩе става по интересен и заплетен........

# 7
  • Мнения: 0
Извинете ме, ако ви развалям удоволствието,но аз прочетох 4-те книги и ако желаете ще ви разкажа!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз искам да разбера, защото се отказах да чета книгите.
Ако искаш напиши го в бяло, някой ако не иска да разбере какво ще стане, да не се сърди  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз го гледам този сериал, въпреки че не е точно от моя стил Peace
Според мен сляпата няма да излезе злодейката, а някоя от приятелките. Залагам на тази, която се вижда с учителя, защото изглежда най-невинно Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
Поздрав - много ми харесва песничката  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 872
Не знам дали трябва да пиша в тази тема защото последния пост е от 2 месеца, но искам да кажа че много съм впечатлена от сериала  Peace Попаднах на него случайно и на един дъх изгледах всичките 10 серии. Харесва ми замисълът, историята, мистерията, героите, всичко. Дано новия сезон да е на същото ниво. Със сигурност това е моят сериал  Crazy

# 12
  • Мнения: 2
Дано, дано очаквам и аз интересни работи, особено ми е интересно кой или коя всъщност е А.

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 822
Гледам го. Допада ми, а и музиката е хубава.

# 14
  • Мнения: 83
Не знам дали трябва да пиша в тази тема защото последния пост е от 2 месеца, но искам да кажа че много съм впечатлена от сериала  Peace Попаднах на него случайно и на един дъх изгледах всичките 10 серии. Харесва ми замисълът, историята, мистерията, героите, всичко. Дано новия сезон да е на същото ниво. Със сигурност това е моят сериал  Crazy

Офф,и аз така,много ми допадна сериалчето,още повече че го продуцират хората,които са създали Клюкарката,а него просто го О-БО-ЖА-ВАМ  Mr. GreenПозволи ми само да те поправя,че всъщност новите серии които предстоят да се излъчват от януари догодина не са нов сезон а останалите епизоди от първия  PeaceСъщата е практиката и в излъчването на Клюкарката-дават 10-11 серии и има пауза около 4-5 месеца и пускат останалото до края на сезона ,обаче чакането е много гадно  Close Айде някой да обобщи горе-долу ставащото в 2,3,4 книга,че ми е много любопитно не да се разкрие всичко,ами много ми е интересно тая Алисън дали наистина е умряла newsm78 Ако е така имам усещането,че сестрата на Спенсър е бая замесена в тази история,даже подозирам че тя е А. в комбина с бившия си Иън ипредполагам,че тая Алисън ги е изнудвала нещо и за това са решили да се отърват от нея,и да симулират раздялата си  Mr. GreenКак се отплеснах само....Доста ми работи фантазията,ама не ми обръщайте много внимание  Joy

Общи условия

Активация на акаунт