съмнение за педофилия

  • 12 725
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте , писала съм по моя случай в други теми.Имам бебенце което скоро ще е на 2 месеца, признато от бащата но нямаме брак.Не живея вече с него зашото беше агресивен.И продължи пак да е такъв след раждането.Започнах да ставам много непоскойна .. по време на връзката ни го заподозрях в бисексуални контакти с друг мъж и това несъмнено за мен е истина макар той да отрича, натъквах се  на много странни неща в къщата където живеехме ... това ми дава пълни основания да го мисля, знам кой е мъжа също.Партньора му.Откакто се махнах от него  му давам да вижда малката , отначало у дома само .. но той се ядоса в един мометн и каза че няма да идва . .. искал да има лични контакти навън , насаме .. както си поискал , имал това право.. казах -о, няма да го ограничавам но плътно с мен , излзиаме навън , разхождаме я и с количката но винаги съм там ... напоследък обаче се съмнявам че той е много зле.
Беше ми писал на скайп че ако му я водя там където живее когато иска за колкото си иска , щял да купува каквото трябвало ...аз отказах ..
В периодите когато идваше в началото у дома .. съм го оставяла за минути - 5, 10 .. сам с малката докато наглася дрехи от другата стая и т.н. ... една вечер помня че както я държа и аз влязох и тя се разрева , той не знаел защо станало така да писне докато я държи .. и си тръгна ..сега си го спомням .. всеки пут като я вижда малката става мн нервна и е съвсем друга като не е идвал повярвайте! Едната вечер намерих кръв от дупенцето.Много се стреснах , не знаех как може да се появи,оттогава малката като започне да се напъва -изведнъж се спира и не иска да ака а само реве.Помислих че се е запекла.А то може  би я е боляло.Не знам много се обърках,смених памепрса и само мисля .. от какво зашо ..изобщо не е била със запек , но имаше кръв.Дни след това попитах майка може лида с е получи така - тя каза - не.Започнах да се притеснявам когато бащата на детето писка да се сдобрим и ми каза че той едва сега тепърва забелязал че неговият приятел само уж, за който писах по-горе имал някакви бисексуални наклоности защото го видял как се сваля с  друг мъж, а това е нелепо.Те цяла година всеки Божи ден бяха заедно часове и не може да е забелязал чак сега .. и също забелязал че се държал странно с детето си.Което не разбрах какво значи.Но оттогава съвсем се притесних.И нямало да се вижда с него повече .. и т.н. Аз отказха да се сдобрявам с него.Той се ядоса много.Като излизаме вече той се държи странно, иска само той да движи количката към парка, не дава на хората да надничат , да кажат нещо дори да поздравят, иска сякаш да се скрие .. с количката.Погледа му е като на вманиачен, целия се поти,говори само за акане и дупенца.Нарича я малкят пищов??? Това е ужасно , откъде накъде такъв епитет,така казва неговия приятел на неговото детенце което е момче и той нарича нашето момиченце така ..един път му казах да спре да говори само за акане, за дупенца .. той не знае дори какво да пита за детето, не я гледа бащински а като някой вампир.Всеки път като я види веднага първо отгръща одеалцето да я огледа надолу.Като я вземе на ръце говори само - какво ще го прайм туи дупенце .. нищо друго , само разни такива.Послвдният път ужасно се скарахме навън, той ен я беше виждал 5 дни и беше тотално смахнат. Държеше се явсе едно му преча, все еднос е изнервя че го гледам .. той иска като я гледа да няма никой около него че му прекъсвам процес някакъв явно ... държа се много грубо,изнервен .. че виси с нас а иска да няма хора ... направо като маняк е станал.
Има сигнали за педофлия срещу него в друга държава .. но делото било стопирано или в застой и аз не разбрах .. но сам е споменавал това не на мен а на приятел, аз го чух,Не мислех че е виновен тогава.После дъщеря му от първият брак ми каза че е билм мн агресивен с нея и не само това .. момичето се разплака, каз ами много да внимавам с него.Втората му жена която е чужденка го е обвинила в домашно насилие.
Аз искам да водя дело за родителски права ... но искам и той да бъде ограничен или лишен от такива , за мен той е заплаха за бебето.
Със сигурност че поиска да я изведе от страната ... каз амида  не ходя на съд че щяла съмд а си имам проблеми.
Постянно ме плаши, да же псоелдния път му казах да се прегледа на психиатър илимястото му е в затвора.Той се ядоса ис е опта да вземе бебето от мен, грабна я и тръгна а аз го гонех с количката .. но си беше забравил чантата с документи и ключове и трябваше да се върне и аз не му ги дадох , тогава остави бебето .. ужасна е ситуацията , не издържам така ..
За мен главното е да ме остави намира или ако идем в съда да бъде ограничен .. за мен той иска да има свободне достъп до бебето без мое присъствие, просто изплува цялата му лудост .. тия дни ... мисля ида  подам жалба сега в понеденик з аопита муда  ми я вземе .. каз ами че щом е за психиатър значи квото и да направи ... ще е оправдан.А аз мога лида  сигнализирам за тези ми съмнения ????
Какво да сторя, после ако съда му определи режим на виждане аз направо няма да мога да го оставя насаме с нея ...???

# 1
  • Мнения: 76
Забравих да кажа че две седмици преди да родя се бяхме скарали и аз не бях в къщата му, като се сдобрихме ис е върнах .. навсякъде имаше по одеалата мръсни кафяво жълти петна, най гадното е че такива имаше и на чисто новото легло за бебето което купихме.То е срещу огледалото .. супер гадно кафяво петно на детксия матрак .. който беше бял на цвят, като го попитах какви са тия петна навсякъде ... е нямаше нормален отговор.Развика се.Като луд че това са глупости , което питам.Не знаел.Там той докато ме няма явно не е сам и не е с жена .. а с приятеля си .. комшийката много пъти ми е казвала че оня идва доста често там .. не може да продължава така.
От някои юристи чувам че не мога да докажа нишо, че това че е обвинен не е осъден все пак и не може да твърдя нищо по отношение на родитеслките права, но за мен не са прави, трябва да се обърне внимание на съда затова ..аз съшо мога да подам някакъв сигнал нали?Как се процедира ?

# 2
  • София
  • Мнения: 15 486
    http://www.stopech.sacp.government.bg/?sid=child_bg&pid=911000000      

       Еее, побеснях!Аз лично не знам  къде и какво се прави, но ето тук можеш да подадеш сигнал, за това,което се случва!Дано и други майки пишат, къде можеш да потърсиш помощ!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
                                                               Shocked  Shocked  Shocked

  Немога да повярвам, че допускаш човек - подсъдим по дело за педофилия, до детето си.

# 4
  • Мнения: 259
Разказът ти звучи много стряскащо. Не знам какво трябва да се направи,но можеш да отидеш в агенция за закрила на детето и да попиташ там как трябва да процедираш.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз тая тема отказвам да я възприема, направо е пълна с безумия.

Ако е истина, записвам се да следя докъде ще стигне.

# 6
  • Мнения: 259
Да ,и на мен ми е много безумно всичко.И не ми се вярва.  Но като слушам какво става по света,нищо не би ме учудило.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 024
Моята първа реакция също беше,
че това просто не е истина.
Но, попрегледах публикациите на
авторката и за огромно съжаление
установих, че всичко е една
ужасяваща истина.

Nemesea, длъжна си да
направиш всичко възможно, за
да махнеш този човек от твоя и
от живота на дъщеря ти.  Hug

# 8
  • Мнения: 22
Забравих да кажа че две седмици преди да родя се бяхме скарали и аз не бях в къщата му, като се сдобрихме ис е върнах ..  

"Не мога да спя и кой ти каза че живея с бащата , след като родих на 10тия ден се изнесох от тази квартира и съм в родителите си , що за простащина ??"

Малко противоречия се получават...искренно се надявам темата да е измислица на някой болен мозък, но може и да не е...

Давам линк към същата тема, но в друг форум... http://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=43319&st=0&sk=t&sd=a

Към авторката...защо не потърсиш съвет от адвокат, а пишеш във форуми, ако това което казваш е истина нещата са сериозни...
[/b][/color]

Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 14:34 от Lady_of_the_roses

# 9
  • Мнения: 1 836
Шок и ужас.
Със съд и без съд не допускай този човек до детето.Никой няма нужда от такъв баща.Този човек е сериозно болен и опасен.А ако всичко в този разказ е измислица значи,че ти си опасна,но не мисля,че майка е способна на подобна измишльотина с детето си.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, аз пък да си кажа, че не съм съвсем наясно с педофилията, имам общи познания, но все пак, това дететнце, на 2 месеца, няма как да му е направил нещо и само с едната кръв по памперса да мине...
Много е малко детето, пораженията щяха да са чудовищни.
Ама...знам ли...то тези хора са способни на всякакви извращения, може с пръсти или предмет нещо да му е направил.

Абе, най-добре ще е темата да бъде видяна от модератор или админ, защото зад ника на жена, може всякакъв болен мозък да се крие и да очаква тук да му подсказваме безумни идеи и да се кефи...

Изобщо, за кратък период от време, втора педофилска тема.

НЕ ми изглежда работа на форумски зевзек, защото те с такава тема не се заиграват изобщо. Всичко си има граници.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 779
Не знам дали е педофил, но определено е луд тоя!
Ама не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.
Особено пък ако е имал две жени преди това, които потвърждават, че не е у ред.
А ти си третата, която му се е вързала... ooooh!
Бягай надалече! След като нямате брак, още по-добре.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, като чета авторката, си мисля, че не само описаният от нея образ не е в ред. Mr. Green

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хващате се с разни типове,раждате им деца ,след това се сещате ,че не са читави!
Нямате брак,при твое желание няма да има достъп до детето.
За какво изобщо допускаш тези срещи!?

# 14
  • Мнения: 7
Не желая да коментирам историята, не се чувствам подготвена да давам съвети по този въпрос, но се чудя..що за човек и баща трябва да си, за да те привлича сексуално детето ти?!?! ИЗРОД!!!!
Не са малко случаите, за които сме чели и чували, при които бащи са измъчвали сексуално децата си, а майките разбират много късно. В следствие на това, децата остават с травма за цял живот.
Потресена съм, хубавото в случая е, че майката действа предпазливо и рано се е усетила за проблема!

Общи условия

Активация на акаунт