съмнение за педофилия

  • 12 732
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 569
Изчетох мненията на авторката и съм склонна да й повярвам.Правописа й си е такъв. Tired

от старо нейно мнение
Цитат
има становището че децата трябвалод а гледат как родителите им правят секс и да се остави вратата отвоена а после да бъдат подканени да донесат питие и някаке=ви такива простотии, аз лично имам съвсем друго мнение и няма как да възпитавам дете заедно с  него ..
Явно човека си е психо.


Има сигнали за педофлия срещу него в друга държава .. но делото било стопирано или в застой и аз не разбрах .. но сам е споменавал това не на мен а на приятел, аз го чух,Не мислех че е виновен тогава.После дъщеря му от първият брак ми каза че е билм мн агресивен с нея и не само това .. момичето се разплака, каз ами много да внимавам с него.Втората му жена която е чужденка го е обвинила в домашно насилие.
Не мисля че дъщерята е излъгала.Обикновено децата не крият.

# 31
  • Мнения: 15 619
И какво може да се направи в България при съмнение за педофилия? Питам юристите, работещите в полицията ... и на други места, които са запознати с процедурите.
Кой може да помогне в такива случаи?
Сам ли е родителят?

Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 17:43 от luna

# 32
  • Мнения: 295
И на мен ми е интересно как се процедира в Бг  Thinking

Наистина ли там една майка в подобна ситуация няма защита и права??!!

Защо тогава съществуват полиция и социални  newsm78

Какви са функциите им щом жената е принудена да търси
съвет във форумите, а не се обърне към тях??!!

ПС: Чела съм предишите публикации на авторката и съм
склонна да повярвам, че за съжaление не е пързалка  Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Темата може и да не е пързалка, но пък това не отрича съмненията, че авторката е леко аут ъф спейс.
Историята е пълна с някакви безумия, параноични, нелогични и т.п.

Тя и додо каза, че не е ясно откъде иде съмнението, че бащата е сторил нещо на детето, при положение, че насаме с него той е оставал само за няколко секунди. След тези няколко секунди му се появила кръвта в памперса? Или?
И с тези кафяви петна по чаршафите и матраците хич не разбрах каква е идеята, освен че се намеква за анален секс на бащата с някого си.
Дело за педофилия, което било спряно в Испания? Да, бе...ей така се спира дело и човекът си се прибира. Ако има такова дело, то или той е оправдан, или изобщо е нямало как да се завърне тук.
Че и дело за домашно насилие имало, ама и то не е ясно докъде е докарано...
И всякакви от този род неща...

# 34
  • Мнения: 2 563
Темата може и да не е пързалка, но пък това не отрича съмненията, че авторката е леко аут ъф спейс.
Историята е пълна с някакви безумия, параноични, нелогични и т.п.

Тя и додо каза, че не е ясно откъде иде съмнението, че бащата е сторил нещо на детето, при положение, че насаме с него той е оставал само за няколко секунди. След тези няколко секунди му се появила кръвта в памперса? Или?
И с тези кафяви петна по чаршафите и матраците хич не разбрах каква е идеята, освен че се намеква за анален секс на бащата с някого си.
Дело за педофилия, което било спряно в Испания? Да, бе...ей така се спира дело и човекът си се прибира. Ако има такова дело, то или той е оправдан, или изобщо е нямало как да се завърне тук.
Че и дело за домашно насилие имало, ама и то не е ясно докъде е докарано...
И всякакви от този род неща...

И той бил бисексуален, но си падал и по двумесечно бебе, пък има и два брака...Не става ясно кое е факт и кое е подозрение на не особено образована жена.

# 35
  • Мнения: 7
това за кръв по памперса ми звучи много нелепо..
Тя е оставила бащата на детето си за малко при него..и как той е имал време да махен памперса на детето..да прави каквото прави..та кръв да пусне..и после бащата да сложи памперса и детето да е спокойно.. Струва ми се доста нереално и едва ли той би рускувал да направи нещо подобно..след като знае, че майката е в другата стая..

# 36
  • Мнения: 259
Ако съм прочела правилно,оставяла го е някога за 5,10 минути.
А авторката пише малко разхвърляно,защото сигурно не е лесно да се притесняваш точно за такова нещо. И си мисля,че майчиния и инстинкт не я лъже. Аз на нейно място отдавна да съм разпитала към кого да се обърна. Имам чувство,че не бих живяла с такъв страх и такива притеснения. Но пък наистина,как ще докаже? Хич не е просто явно. А за тези негови дела тя няма как да знае подробности.

# 37
  • София
  • Мнения: 71
Много теми за педофилия, алкохолизъм и психично болни съседи напоследък. Confused

От разказа на авторката не може да се прецени дали бащата наистина е педофил, но при всички положения звучи като някаква откачалка (бил агресивен, гледал като вампир, говорел някакви гадости...). Така че по-добре авторката и детето да стоят по-надалече от него. То и майката не звучи особено уравновесена. Горкото дете...

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте , писала съм по моя случай в други теми.....

Жена..слагай някъде на скришно място една камера,оставяш го за малко у вас насаме с бебето(камерата по възможност свързана  с приемник монитор за да може да наблюдаваш и да се намесиш ако евентуално нещата много загрубеят)и се молиш откачалката да действа!После на бегом със записа у социалните,бебето на лекар и така..отнемаш му родителските права и дишаш спокойно!

# 39
  • Мнения: 17 546
....Такъв горделив човек не съм познавала.Мисля ,че дори от мъст няма да иска да погледне детето и не знам какви са ми опциите?Раждам си го и си носи моите имена?? Това ли е варианта? После той не може да има претенции никога  ?? Моля дайте ми съвет какво ставас признаването на детето защото темата за нашите отношения е изчерпана- сега мисля предимно за детето. Той ми заплаши , че ако си ида не го интересува после нищо  за детето.А как да стоя с него? ...

Nemesea, това е от тема, в която си писала преди да родиш. Защо като си имала намеренията да не носи имената на баща си още преди да се роди, накрая си разрешила на бащата да припознае детето. Като те чета, проблемите ти с този мъж не са от раждането на дъщеря ти насам, а още от началото на бременността ти! Как ги харесвате такива изроди, та и деца им раждате!? Не си ли личи един мъж що за човек е, да му се не види!? Или пък аз не разбирам нищо от хора, и мъже в частност... Thinking

# 40
  • Мнения: 194
Изобщо не и се връзвам на тази тема Stop

# 41
  • Мнения: 1

Nemesea, това е от тема, в която си писала преди да родиш. Защо като си имала намеренията да не носи имената на баща си още преди да се роди, накрая си разрешила на бащата да припознае детето. Като те чета, проблемите ти с този мъж не са от раждането на дъщеря ти насам, а още от началото на бременността ти! Как ги харесвате такива изроди, та и деца им раждате!? Не си ли личи един мъж що за човек е, да му се не види!? Или пък аз не разбирам нищо от хора, и мъже в частност... Thinking

Мдааааам...за съжаление Бижу права си..Всякакви малоумници има...раждат деца от който им падне само за идеята(или пък щото ги е страх,че друг няма да се навие да ги заплоди)после викат олеле...лошото е,че децата се оказват потърпевши...Помня оная лудата,дето викаше на мъжо си"обичам те"докато го отвеждаха с белезници,заради сексуален торзмоз над собственото им дете..Май беше случая със момченцето Сашко..не помня вече,но в главата ми е иконата на мърлява,малоумна  мизерница викаща след съпруга"обичам те".... #Crazy

# 42
  • Мнения: 2 755
Озаптете се малко  с обидните квалификации, още повече, че не познавате жената. Разсъждения за характера и интелекта въз основа на неправилен словоред са най-малкото неоснователни. Пък и сочат за интелекта на авторите си.

# 43
  • Мнения: 17 546
Озаптете се малко  с обидните квалификации...
Не ми разрешаваш да обиждам мъж, който е разследван за педофилия!? Или жена която казва "бий ма, обичам те"?  Thinking Хайде, моля ти се, да не ми забраняваш!

# 44
  • Мнения: 1
Озаптете се малко  с обидните квалификации, още повече, че не познавате жената. Разсъждения за характера и интелекта въз основа на неправилен словоред са най-малкото неоснователни. Пък и сочат за интелекта на авторите си.
Е,айде да не си говорим за интелект..точно в този форум..
Малоумница означава жена с малко ум!Според теб много ум ли има една жена която ражда дете на мъж,съден за педофилия и тормоз над собственото си отроче? Whistling

Към авторката:Съветът ми за камерата е съвсем сериозен.Ако имаш финанси,има и детективски агенции които биха могли да свършат тая работа.

Общи условия

Активация на акаунт