съмнение за педофилия

  • 12 735
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Поведението на майката, впрочем, също е доста неуравновесено, ако съдим по постовете й тук и в другия форум.

Спокойно може да не дава достъп на мъжа до детето, докато той сам не инициира някакъв съдебен иск и не предяви определени претенции за упражняване на правата си.

Доколкото схващам, той изобщо няма намерение да ходи по съдилища.

А претенциите му да вижда детето си насаме, всеки съд ще ги отхвърли, защото детето е в кърмаческа възраст и режимът на лични срещи може да бъде ограничен с присъствие на майката.

Ако жената има желание да вземе изцяло правата над детето си, трябва да потърси добър адвокат.
Дотогава, ако мъжът не предяви някакъв съдебен иск, спокойно може да му отказва срещи с детето.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 409
Точно  Peace
В момента никой не може да я задължи да позволява на бащата да се вижда с детето.
За другото не смея да коментирам - толкова неуравновесена ми звучи потребителката, че не съм сигурна доколко мога да приема написаното от нея за чиста монета.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Историята ми се струва напълно измислена, а темата съшита с бели конци, дано да съм права.

# 18
  • Мнения: 22
Според мен момичето е много изплашено и объркано.Чуди се какво да направи,търси съвети във форума постоянно.Мило момиче,нали има6 родители,които сигурно те обичат и ти помагат-сподели с тях проблемите си,и заедно направете необходимото.Това което пишеш е ужасно,вземете мерки и бягаи от този 4овек,пази детенцето си.Стискам палци вси4ко да се оправи .Една голяма  Hug от мен!!!!!!!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 125
Nemesea, не знам какво са ти казали последно адвокатите и дали си почнала дело вече.
Но делото ще трае поне до следващото лято.
При всички описани екстри от тази и другите теми обаче имаш пълно основание да отидеш направо в полицията и да се оплачеш от тоя луд.
Пък те може да ти дадат заповед да не се виждате с него.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Няма какво да е объркана,няма брак с този човек и винаги може да откаже среща с него.

# 21
  • Мнения: 2 755
Аз също мисля, че трябва да не допускаш повече срещи между детето и  ненормалника. Ти също не се срещай с него, избягвай по всякакъв начин. Не е зле да информираш Агенцията за закрила на детето - ще ти е в полза при дело за лишаване на бащата от родителски права. Техен безплатен телефон е 116 111 - от цялата страна. Много са мили и ще те разберат. Също и съда може да му наложи ограничителна заповед, да не се доближава до вас. Става бързо.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
То, за да му наложи съдът ограничителна заповед, трябва да има нещо повече от кафяви петна по матрака на детето в къщата му и съмнения за бисексуалност, не мислите ли?

Изобщо, цялата история е безумна и толкова разхвърляно е описана, че дори не е качествена пързалка, а някакви болни писания по много сериозна тема, с която не би следвало никой да се майтапи.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 125
Клонка, аз говоря и за другите теми на авторката, в които пише че човека се държи по принцип много агресивно.
Историята не е пързалка, за съжаление, потребителката е тук от 2007 и има различни проблеми с въпросния елемент поне от година.

# 24
  • Мнения: 2 755
Клонке, не всеки има дар слово и под стрес хората често не могат да си подредят мислите. Не търси правилен словоред. Пък и като майка не бих препоръчала да се случи нещо по-сериозно за да потърси помощ. Много от темите обявени за пързалки са съвсем истински. Преди време и аз бах писала такава, макар и с друго име. Тогава не съм имала намерение да развличам или да "пързалям" никого, търсех съвет и друга гледна точка. Живота е по-невероятен от измислиците. Не обвинявайте жената с лека ръка, ако не можете да помогнете с нищо, поне не нападайте .

# 25
  • Мнения: 1 844
Тази история много ми напомня за Сашко, чийто баща редовно насилвал.Този случай беше много нашумял преди няколко месеца.
Момиче,нямаш време за губене и сортиране на съвети и мнения.Живота на детето и твоя собствен са застрашени.
Вторник е първият работен ден-действай незабавно.

# 26
  • Мнения: 1 726
Да има кръв по памперса на толкова малко бебе и всичко, което си направила е да го смениш и след 2 дена да питаш майка си нормално ли е?   #Crazy

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Признавам, че след втората половина, прочетох по диагонал темата, защото не ми звучи убедително.
Но кажете, не казва ли авторката, че поради съмненията си не оставя бебето с бащата самичко или поне за няколко минути, докато е била в другата стая, или греша? Ако е така, как може да се свърже той с това кървене след като физически не е оставал насаме с детето?

# 28
  • Мнения: 1 844
Иска ми се това да не е истина.Дано е пързалка или просто въображение на объркан човек.
Пък и не мога да приема,че ако една майка наистина за себе си е сигурна,че бащата е педофил,просто ще се чуди и ще пише по форуми.Не знам,друга би била нормалната реакция в такава ситуация. Малко несвързано ми звучи,кафяви петна,акане,дупенца,кръв по памперса без да е оставал с бебето насаме,вампирски погледи..Странна работа.Пък и този човек трябва да е напълно луд,за да е толкова явно-общо взето педофилите са толкова изпипани,че не можеш да ги разконспирираш. Confused
Ох,не знам..не ми се иска да го приема,толкова е гадно и гнусно.Дано е просто плод на въображението.

# 29
  • Мнения: 15 619
Подай жалба за тормоз, заплахи, че ще ти отнеме детето! Цитирай думите, които си чула за делото за педофилия, водено срещу него в друга държава... и не знам, още какво. Всичко в мен отказва да приеме подобна история. За първи път се надявам това да не е истина.

Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 17:21 от luna

Общи условия

Активация на акаунт