съмнение за педофилия

  • 12 733
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Е,айде да не си говорим за интелект..точно в този форум..
 
 

Искаш да кажеш, че в този форум пишат само малоумници ли???  newsm78

# 46
  • Мнения: 1
Е,айде да не си говорим за интелект..точно в този форум..
 
 

Искаш да кажеш, че в този форум пишат само малоумници ли???  newsm78
Айде сега..сякаш не ме разбрахте какво искам да кажа...Форумът е сбирщайн от кол и въже...Има както и много интелигентни сафоронки,така и уникално проЗти..(справка темата за прЪвописТните грешки примерно....)

# 47
  • Мнения: 289

това с камерата е подсъдимо, забранено е да се шпионират хора........но съм за в случая,
по голяма оригофрения никога не бях чела - за историята де, но незнам, много откачалки има вече, много е лесно човек да полудее в този живот, че има педофили има, но чак пък бебе на 2 месеца и то твоето ще повърна.       

# 48
  • Мнения: 73
Между бисексуалност и педофилия няма никаква връзка и изобщо не разбирам какво авторката намесва тук отношенията на мъжа и с някой си.

Останалото са глупости. Това което е взела за кръв може да не е, а може да е следствие от запек. Отношението на бащата към детето не ми се струва неадекватно, но реакциите на майката - много пресилени.

Не знам дали бащата е в ред, но майката силно ме съмнява.

Цялата история ми прилича на бълнуване на откачила от желание за мъст жена.

# 49
  • Мнения: 1

това с камерата е подсъдимо, забранено е да се шпионират хора........но съм за в случая,
по голяма оригофрения никога не бях чела - за историята де, но незнам, много откачалки има вече, много е лесно човек да полудее в този живот, че има педофили има, но чак пък бебе на 2 месеца и то твоето ще повърна.       

Принципно да.Но в случая,ако го хване в"издънка",вдига на крак,всяка възможна инстанция,социални,закрила на детето и пр.позовава се на предишното дело на таткото и..би трябвало да има ефектА дори смехотворните ни съдилища отново да се направят на заспали,то не мисля,че ще има медия която да си замълчи.Особенно след зачестилите случаи на насилие над деца.Има ли медиен натиск,доста по-лесно ще се справи с татенцето.....

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, бе подсъдно било да си сложиш камера вкъщи или на дрехата на детето си, или на количката...
Можеш да си  снимаш, колкото си щеш, стига да не поставяш камери в чужда къща или на обществено място. Ако поставяш такива, трябва да има надпис - видеонаблюдение Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 217
Още при първата поява на кръв по памперса след минути насаме с бащата бих завела детето на лекар. Особено след сигналите за педофилия срещу него и широкоспектърната му сексуална ориентация. Бих търсила съдействие от всички възможни институции. Аз всъщност не разбрах, досега авторката потърсила ли е помощ и съвет от полиция/ закрила на детето и т.н. Исканията на бащата да вижда бебето само насаме не са нормални. Ако трябва и до Президента бих писала.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, моля ви се!
НЕ били нормални исканията му да вижда детето насаме. Ами, ако не може да поняся майката? Нормално би било да иска да си се радва на детето на спокойствие.
Не казвам, че това е причината, казвам, че не може желанието на един родител да бъде насаме с детето си да се приема за ненормално, особено когато има конфликт с другия.

# 53
  • Мнения: 1 428
Искрено се надявам тази тема да е поредната пързалка във форума, но ако не е и всичко в нея е истина трябва да се реагира светкавично.Сигнал в полицията и закрила на детето по най-бързия начин.
  А съветът ви за поставяне на камера е глупав, защото видеозаписите не се считат за доказателство в съда.

# 54
  • Мнения: 2 563
видеозаписите не се считат за доказателство в съда.

 newsm78

# 55
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
В крайна сметка, той припознал ли е детето?

# 56
  • Мнения: 17 546
В крайна сметка, той припознал ли е детето?
Е, добре де, това точно го пише още в първия пост! Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 399
Между бисексуалност и педофилия няма никаква връзка и изобщо не разбирам какво авторката намесва тук отношенията на мъжа и с някой си.

Останалото са глупости. Това което е взела за кръв може да не е, а може да е следствие от запек. Отношението на бащата към детето не ми се струва неадекватно, но реакциите на майката - много пресилени.

Не знам дали бащата е в ред, но майката силно ме съмнява.

Цялата история ми прилича на бълнуване на откачила от желание за мъст жена.
И аз това си мислех. Нормално е, когато друг държи детето, а то види майка си, да иска при нея и да се разплаче.

# 58
  • Мнения: 1
видеозаписите не се считат за доказателство в съда.

 newsm78

Бе то да успее да го запише как посяга на детето(ако има действително има такова нещо)пък нека да не се приема в съда за доказателство..Такъв пушек може да вдигне с подобни записи,че г-инът да забрави форевър за бебето...

# 59
  • София
  • Мнения: 2 623
Погнусих се от този разказ.
Не знам дали е истина или не, но ако беше
и аз бях на мястото на майката, този ръб нямаше
да види детето и през крив макарон дори.
Хич нямаше да ме интересува, припознал ли е детето, не е ли ... изобщо  Naughty
Веднага щях да пусна жалба и щях да заведа детето на лекар.
Не разбирам реакциите на майката  Shocked
След толкова сигнали и неща, които да й правят впечатление,
да седи и да си пише по форумите ... нещо не ми се връзва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт