съмнение за педофилия

  • 12 734
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 722
Мненията от форумите не се взимат за доказателство, нали? Ако се взимаха под внимание и ако бях съдийка със сигурност бих отнела родителските права на Nemesea. За бащата не знам дали е педофил, дали не е, но на майката нещо в психическото здраве куца.  Confused

# 136
  • Мнения: 2 401
Искам само да кажа, че ми идва да разчекна психоложката, съветваща в специално създадения подфорум. И имам предвид конкретно питането на момичето с предишната педофилска тема.  Sick http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520778.0
Съжалявам за офф-а.

# 137
  • София
  • Мнения: 71
Те почти всичките й отговори на психоложката са такива едни...

# 138
  • Мнения: 1
вече ще се откажа да споделям и да търся подкрепа или съвети щом има такива гадни изказвания.
......

Ей такива типажи са ми любимите. Ама ти какво очакваш?!? Ще има хора които  ще ти повярват и такива които не. И -  да упреци към теб ще има, защото и ти носиш вина, ако това наистина се случва. Вярно е, че не ти е лесно, но по-добре в една такава ситуация се замисли реално над това което ти казват хората дори и то  да не ти харесва. Защото никой тук не ти е влязъл в къщата да ти дава съвети насила, а  ти сама ги искаш като пускаш тема във форума

Мдаам..Още повече,че госпожицата още в 5-ят месец се е усетила,че таткото е "нередовен кириз"ма голям зор за бащинството и издръжката даваше.Според по-стари нейни постове де.Бил е агресивен към нея още по време на бременността,и нам си още кво..Ми за къв зор ти беше да си дава името на детето newsm78...От криворазбран морал(сякаш е голяма гордост бебето ти ся като носи името на такава откачалка)или заради  мижавата държавна издръжка?Пък ся...олелеле....
Ако детето ти не беше на негово име,сега той евентуално щеше да е този,дето щеше да мисли за съд,адокати,днк проби  и т.н.А не ти!И като гледам какви ги пишеш за господина,силно се съмнявам,че щеше да се разправя..Ма пусти 70/80лв дето ги присъжда държавата..как да не се полакоми човек Mr. Green
Искам само да кажа, че ми идва да разчекна психоложката, съветваща в специално създадения подфорум. И имам предвид конкретно питането на момичето с предишната педофилска тема.  Sick http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520778.0
Съжалявам за офф-а.
#Crazy #Crazy #Crazy


Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 17:49 от psyhea2007

# 139
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Искам само да кажа, че ми идва да разчекна психоложката, съветваща в специално създадения подфорум. И имам предвид конкретно питането на момичето с предишната педофилска тема.  Sick http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520778.0
Съжалявам за офф-а.

Браво бе, сега ще изкарат майката луда, простете, "нещастна и объркана" #Cussing out
Ето така помагат психолозите, няма що ooooh!.
Много се ядосах, сори за офф-а.

# 140
  • София
  • Мнения: 17 409
Не всички психолози са така, но това тук е ужасно, не знам и в другите ли теми съветва така ...

# 141
  • Мнения: 76
Мненията от форумите не се взимат за доказателство, нали? Ако се взимаха под внимание и ако бях съдийка със сигурност бих отнела родителските права на Nemesea. За бащата не знам дали е педофил, дали не е, но на майката нещо в психическото здраве куца.  Confused
ето това е което не мога да търпя!!!
Ами ти като изживееш тези неща тогава говори за психично състояние ... абсолютно гаден коментар !

# 142
  • София
  • Мнения: 17 409
Nemesea, не знам дали си даваш реална сметка, че всъщност нищо не си изживяла.
Само се съмняваш  в разни неща, но реално нищо няма - или бъркам?

# 143
  • Мнения: 76
От темата стигнах до извода, че ние сме семейство педофили  ooooh! Аз къпя сина, бащата бърше дупенцето на щерката и разни други "ненормални" неща  ooooh!  Всички постове на авторката лъхат на озверяла за мъст жена, която няма да се поколебае да използва детето си като инструмент за да го постигне. Жалко е!
Това са пълни глупости!Че аз какво има да мъстя???На мен реално ми се сриват мечтите да имам семейство каквото си мечтаех със съпруг и деца .. за какво да мъстя, да разочарована съм ужасно, но съм се притеснила за детето си , това е и извинявай мъжа ти говори ли по този начин на щерката си - с такива епитети??? И обвиняван лие  за педофилия преди ??? Не - нали, така че млъквай по -добре ... като не ти е на гърба много знаем, сега поне се радвам че получавам  в ЛС - предлжения за помощ -реална!!!!! От човек, който живее в Испания и който че провери поне някой неща там докато някои тука само кудкудякат .. врели некипели .. били семейство педофили???Ама че лудост, ами квалифицирай се както си искаш - себе си и семейството си, не вярвам срещу мъжа ти да има сигнали за педофилия и не вярвам да има някой който да каже че се е опитвал да блудства или е блудствал с него ... и не вярвам ид а е бисексуален мъжа ти ... което е една характерна черта на педофила .. а ти за каква мъст ми говориш??
Интересува ме само детето ... ясно ли е?И то не е интрумент, ако е - то може да е такъв за другата страна - да си задовеолява болните фантазии , но за мен не е интрумент а е моята радост.Не ми трябват интрументи за нищо.Всеки по пътя си и това е , но ако ще ми правят проблеми и ако  има реална заплаха за детето ми няма да си трая или да слушам такива глупости като твоите.

# 144
  • Мнения: 1
От темата стигнах до извода, че ние сме семейство педофили  ooooh! Аз къпя сина, бащата бърше дупенцето на щерката и разни други "ненормални" неща  ooooh!  Всички постове на авторката лъхат на озверяла за мъст жена, която няма да се поколебае да използва детето си като инструмент за да го постигне. Жалко е!
Бе едва ли е баш пък озверяла от мъст..По-скоро си има основателни причини за притеснения жената.
Авторката...докато се чудиш и маеш  из форумите,и се нервиш с хорските писаници,вземай У ръце докато е време!

п.с.Ся виждам и долният ти пост.Спри да се нервиш на това кой какво написал...Мобилизарай се,и съсредоточи акъла и еенргията си върху проблема който имаш!

# 145
  • Мнения: 76
От темата стигнах до извода, че ние сме семейство педофили  ooooh! Аз къпя сина, бащата бърше дупенцето на щерката и разни други "ненормални" неща  ooooh!  Всички постове на авторката лъхат на озверяла за мъст жена, която няма да се поколебае да използва детето си като инструмент за да го постигне. Жалко е!
Бе едва ли е баш пък озверяла от мъст..По-скоро си има основателни причини за притеснения жената.
Авторката...докато се чудиш и маеш  из форумите,и се нервиш с хорските писаници,вземай У ръце докато е време!

п.с.Ся виждам и долният ти пост.Спри да се нервиш на това кой какво написал...Мобилизарай се,и съсредоточи акъла и еенргията си върху проблема който имаш!

THANK YOUUUU, WOMAN!  Hug

# 146
  • Мнения: 4 569
вече ще се откажа да споделям и да търся подкрепа или съвети щом има такива гадни изказвания.
Като споделяш тук не очаквай трели в твоята тоналност.Колкото различни хора,толкова и различни мнения.

да се оправям всеки дне с този човек , ту да не го ограничавам , ту да пазя детето и да търпя милион заплахи ... и нкрая ми казват че ид а подам жалба ... все тая .. Sad
Колко имена на служби ти дадоха девойките в темата?На колко от тях подаде сигнал?Ти въобще чете ли внимателно темата?

приключвам темата сега и ако някой го интересува може да пита какво се случва с мен или да ми помогне морално.
Темата си беше писане без реални действия.В смисъл-леле,помогнете ми ама аз сама няма да си помогна.

# 147
  • Мнения: 76
вече ще се откажа да споделям и да търся подкрепа или съвети щом има такива гадни изказвания.
Като споделяш тук не очаквай трели в твоята тоналност.Колкото различни хора,толкова и различни мнения.

да се оправям всеки дне с този човек , ту да не го ограничавам , ту да пазя детето и да търпя милион заплахи ... и нкрая ми казват че ид а подам жалба ... все тая .. Sad
Колко имена на служби ти дадоха девойките в темата?На колко от тях подаде сигнал?Ти въобще чете ли внимателно темата?

приключвам темата сега и ако някой го интересува може да пита какво се случва с мен или да ми помогне морално.
Темата си беше писане без реални действия.В смисъл-леле,помогнете ми ама аз сама няма да си помогна.

ТОВА НЕ Е ВЯРНО! А СЕГА СТИГА ВЕЧЕ! ПИШЕТЕ СИ ПО ДРУГИ ТЕМИ НА ДРУГИ ХОРА

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 3 054
Щом се стигна до викове е крайно време темата да приключи.

Общи условия

Активация на акаунт