Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 419
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 434
Как мислите дали между Хана и онзи дългокосият ще има нещо?

Надявам се,изглежда ми много готин Heart Eyes

# 61
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
На мен ми е интересно какви бяха тези неща, които извади А. накрая на епизода.
Как мислите дали между Хана и онзи дългокосият ще има нещо?

Какви неща извади, не си спомням  newsm78
Иначе, Джена не е тя определено, но незнам за какво толкова се страхува Тоби от нея. Има там нещо, но ще разберем предполагам.
А Дългокоски много повече подхожда за Хана от Шон. Дано стане нещо  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 0
За Хана и за дългодосия(забравих му името) според мен ще става нещо,макар че нейните много станаха  Laughing

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 434
Аз имам чувството,че Хана си отива повече с всички останали,само с Шон не Grinning
Иначе четох,че Алисън е жива и че тя е убила някого Rolling Eyes Но само едно изречение прочетох,защото не исках да зная повече

# 64
  • Deutschland
  • Мнения: 186
На мен ми е интересно какви бяха тези неща, които извади А. накрая на епизода.
Как мислите дали между Хана и онзи дългокосият ще има нещо?

Какви неща извади, не си спомням  newsm78
Иначе, Джена не е тя определено, но незнам за какво толкова се страхува Тоби от нея. Има там нещо, но ще разберем предполагам.
А Дългокоски много повече подхожда за Хана от Шон. Дано стане нещо  Simple Smile

Извади някаква тежест за книги и френски ключ.
На мен пък ми е много странно колко спокойно сестрата на Спенсър прие новината,че са имали афера двамата с Иън.А той вместо да си признае,че имал нещо с Алисън предпочете да каже,че се е виждал със сестра и  newsm78

# 65
  • Мнения: 2
Нормално  е да предпочете да каже за сестра й. Така Спенсър ще излезе права за това, което й каза за лятото с Алисън. А ако каже, че е бил със Спеснър ще излезе, че тя още иска да е с него и да ги раздели със сестра й. Пък и той доколкото разбрах е казал, че са имали връзка като са се били разделили двамата, а то не беше точно така.
На Дългокоско името му беше Калеб Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 5 831
Между другото девойчето, което играе Алисън става на 15 години на 17 февруари според  imdb  Crazy
Другите момичета са между 21-25 годишни.

# 67
  • Мнения: 6 496
Възможно е и Люк да е А-тормозен,отмъстителен,влюбен в Хана.....и добър с техниката.В някоя от предишните серии почти си призна  Grinning.

# 68
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Мдааа,и аз си мислех за Люк.

# 69
# 70
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Абе, Люк и аз си го мислех,ама няма да е той. Прекалено лесно ще е да е той.

Айдеее, днес ще излъчват 17ти епизод, едва чакам да го качат в нета  smile3508

# 71
  • Мнения: 0
Ето ви един тест  Simple Smile

Аз сън Ариа  Grinning

# 72
  • Мнения: 83

Мерси!  bouquet Hug Беше много забавен  Simple SmileАз съм Хана Heart Eyes Тя ми е любимката от всички и без това  Crazy

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 434
Преди няколко дни го намерих същия тест Grinning Ариа съм.И аз така бих се определила,въпреки че съм близо и до Хана Simple Smile

# 74
  • Мнения: 6 496
Мхм аз съм Емили Grinning.Тя и Хана са ми любимки.Някой гледа ли новият епизод?

Общи условия

Активация на акаунт