Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 14

  • 33 380
  • 514
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 44 120
ами приятно  Tada
другото вероятно утре ще го наредят от екипа Simple Smile

# 466
  • Мнения: 0
да ти се връща стократно  Tada

... вярвам, някой път заедно ...  smile3533

 --- за нареждането от екипа - Не ВеРуИм ...  ей, на ...   bigdance2

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Снощи - щуро ...  всяк`ви емоции ... един селянин от Мало Бучино даже си изяде боя ...   fight
Днес - малко махмурлук  ...

Обаче, отварям си аз зоото и ...

...  гледам и не вярвам на ушите си ...

Екипа - писал съобщенийце ... оправил нещата ... възстановил всичко  ...  newsm10

Сън, мечта  ... забравям даже, че живея в държавата Абсурдистан / България / ...   bg

Евалата! Ашкоолсум! Брависимос!    ukliam1    Щастие!    Hug   Коректност! Лоялност!  cheers

Значи, довечера пак имам повод  да черпя ... от радост ...
...  и да паднем,  и да бием - пак ще се напием ...   Drunk

Благодарско, Angel_Dust -   lovekiss     newsm74    beer

Поздрав от моя син за теб - с това - http://www.youtube.com/watch?v=eeXagStq5T0&feature=related

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 19:46 от QueenMargo

# 467
  • Мнения: 0
Понеже, вече не мога да редактирам  -  
пропуснах да уточня, че и той - Раче-осмокраче - 12.07.1994 г.  Two Hearts

http://www.youtube.com/watch?v=bexYOzkjqwE

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 21:36 от QueenMargo

# 468
  • Мнения: 281
Имам въпрос, свързан с работилницата:
В рецептите (тези за мондо звездите) срещу "Накарай Прасето Едмонд да дойде в твоя зоопарк", тъй като вече го имам ми пише "Източна Зелена Мамба" с катинарче, какво означава?

# 469
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Здравейте на ниво съм за златен медал за архитектура - всички магазини и ограждения са ми на максимално ниво, поддръжката също - какво още ми трябва, че го нямам този медал?  Rolling Eyes

# 470
  • Мнения: 156
Аз го получих на някъде около 45-46 ниво когато имах 15000 посетители. И да всички сгради  да са подобрени, но мисля че има връзка и с посетителите  family 

# 471
  • Мнения: 0
...  привет на всички  Heart Eyes

И аз като вас съм Фен на МондоЗоо, но имам няколко въпроса свързани с играта на които до сега не съм намерил отговор и ще се радвам ако споделите инфо  Praynig

... на първо време имам въпрос касаещ се до колекциите карти които събираме: Мондо албум/Моята колекция .. и наяве са ни картите които имаме, като в дясно на всяка една карта имаме опция да я блокираме ... с това блокиране ние всъщност какво правим  newsm78 ... блокираме я само да не можем да я разменяме или я блокираме изцяло и вече нямаме допълнителен процент раждаемост върху съответното животно  Thinking 

# 472
  • Мнения: 0
  Crossing Arms

... Ще ти кажа колега  #Crazy

НЕ ! ... като блокираме дадена карта ние всъщност я блокираме да не я разменяме, като тя остава да бъде ефективна относно раждаемостта на съответното животно  Flutter Поздрави ..

# 473
  • Мнения: 0

 http://MartinPetrovich.mondozoo.com

... от няколко дена поредни сме първи в класацията по щастие на животните  Party

# 474
  • Мнения: 36
МоляВи помагайте този пуст директор,нямам представа какъв да сложа ,пробвах с общи но всичките му черти са сини,някой може ли да ми каже кой за какво е добър,без нелегални сделки общо взето не правя такива,но другите не знам за какво служат,в какво е най-добър директора-мениджмънт,комуникации и т.н. надявам се,че го обесних правилно.  bouquet  bouquet  bouquet

# 475
  • София
  • Мнения: 44 120
Мениджър, от агенция и вече търсиш най-добрият възможен.

# 476
  • Мнения: 127
Здравейте!!!
Имам един въпрос относно нивата. Аз съм на 225 основно ниво и от няколко дена след като премина дадена задача не ми се появява нова. И при вас ли е така?

# 477
  • Мнения: X
Да,при мен има вече само елитни нива.

# 478
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Този Великден няма ли яйца награди или аз не ги виждам?  Rolling Eyes

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 380
как се получават картите?

Общи условия

Активация на акаунт