Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 14

  • 33 381
  • 514
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 44 120
1 минаваш нива - на всяко 10-то получаваш по една.
2 купуваш си  ги с мондози
3. купуваш от месечните кутии с надежда да ти се паднат
4 събираш  за рецепти в работилниците във ветото и зоото.

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 380
благодаря   bouquet а има ли някъде списък на елитните нива?

# 482
  • София
  • Мнения: 44 120
ще ти ги пратя на лични, максимално  съм ги  следяла за промени, но не играя от  известно време, та ако има промени в условията последните 2 месеца не ги знам Wink

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 380
много ти благодаря   :bouquet
пак имам въпрос:
в магическата работилница вчера можех да изпълня 4-5 вида рецепти, но реших да си пазя съставките за по-специални такива. днес обаче можех да изпълна само първата рецепта. защо така?

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 06:49 от _az_

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 380
днес от два рализни компютъра, антивирусната ми засича троянец при всеки клик от менюто на играта. някой друг има ли такъв проблем?

# 485
  • София
  • Мнения: 44 120
може би за нещо си изхабила материали, т.е.  съставките се припокриват и ако  изпълниш една рецепта, те свършват за нея и  другите вече не може да изпълниш....

имаше някакви проблеми с троянци заради рекламите и при други...до колкото четох е при хора с AVG и се е самооправило...т.е. не знам, може би е по-точно проблем на антивирусната...идея си нямам....

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 380
Angel_Dust , благодаря, че ми отговаряш на въпросите   bouquet
и при мен се оправи от самосебе си това с вируса.
прасето едмонд може ли да дойде и само или трябва да го викам с рецепта?

# 487
  • София
  • Мнения: 44 120
ще си дойде и сам, рецептата е ако не ти се чака, то преди рецепти нямаше звездите си идваха и без тх;)
само трябва да имаш прасета.

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 380
благодаря  bouquet
имам прасета, ще го чакам  Animal Pig

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 380
2 пъти вече получавам подарък тотеми. в списъкът с подаръците виждам, че имам 60 тотема, но в началното меню и при прасето едмонт имам 0. как да ги ползвам?

някой друг не играе ли в момента? искам да си разменя с някой подарък Simple Smile

# 490
  • София
  • Мнения: 44 120
Може да разменяш подаръци от "Моите Подаръци / Размени своите подаръци"

Тези тотеми би трябвало да се изписват долу на клетката в оранжевият бар под вс др - Имаш:.... тотема, от тях вече може да създадеш тотеми, каквито там искаш и можеш към момента и тогава ще ти се появи при карето на прасето, че имаш еди колко си тотема на дълголетието....
Ако не ти дава тотемите от подаръците пиши на екипа.

На теб за какво са ти на този ранен етап тотеми всъщност?

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 380
явно ще пиша на екипа. не ми трябват още, но си искам подаръците  Simple Smile

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 380
купих си една двойка синя пеперуда от магическата работилница. седя 2 дена в родилното и така и не можах да разбера каква клетка трябва да имам, за да я сложа вътре?  имам изградени за насекоми в джунглата, но не ми даваше опция да я сложа "при родители"

# 493
  • София
  • Мнения: 44 120
пи принцип там живее, пиши на екипа...не знам защо не ти е дало

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Вече 17 ниво е :

Условия за Елитно ниво :

-   Трябва да имаш 5 новородени за един ден в зоопарка.
(За да бъде предизвикателството истинско, няма да броим новородените в Зоомагазина)


Честито Simple Smile Аз имам няколко зоо-та,  но са от преди 2 години, сега пак се зарибих и на 2 от тях сам зациклила на 17-то ниво. Та реших да го отбележа Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт