Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 14

  • 33 381
  • 514
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 44 120
то от много, много отдавна е такова...те и други са променяни.

# 496
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Да предполагам че има и други промени. Улеснили са играта  newsm10

# 497
  • Мнения: 42
Здравейте! Днес се зарадвах, че пуснатата преди време тема от мен, се е поддържала толкова дълго. Истински ме стопли чувството, че не само аз играя на Зоопарка. Преди бях член на една група и много си помагахме - много държах да сме всеички заедно, но постепенно започнаха да се отказват членовете: кой спря да играе, кой реши, че няма полза да членува като не му кликват на линка... и се стопихме. А от личен опит ви казвам, че е много важно всеки ден да получавате подаръци от групата за да имате попълнение за Магическата работилница. Та така се преместих в друга група с много членове и сега съм полущастлива. Как да кажа, то тя се състои само от французи, но се оправям, макар да не зная да говоря френски. Затова пък редовно пращам и получавам от тях подаръци и това много м ипомага в играта.

# 498
  • Мнения: 28
Здравейте , момичета . Някоя от вас знае ли как да мина 19-то ниво ? Трябва да имам 100 произведени и 100 продадени буркана за ден . От 2 седмици се мъча вече Sad

# 499
  • София
  • Мнения: 44 120
с добър медар, обучен, с  лошо време и много посетители, с мениджър директор, реклами, сърца на меда, подаръци за продажби, посетители и т.н.

# 500
  • Мнения: 3 861
Абе хора, ка се минава това ТЪПО ниво с 120 новородени за един ден. Стигала съм до 116 макс...
Боря го от...година сигурно...

# 501
  • Мнения: 28
Подобрението на магазина за мед ще помогне ли ? Сега ми е на първо ниво и мисля да го ъпгрейдна . Медара ми е с 2 зелени ленти
 Продавач : Мед
 
Производство
(81.58% => 88.75%)

Продажба
(88.25% => 91.17%)
   

Колкото до производството на мед, твоят продавач е специалист по пчеларство и производителността на твоите кошери е много добра!

Твоят продавач е истински виртуоз в продажбите ! Цар ! Посрещане, усмивка, чар, представяне на продукта, нищо не пропуска ! Не можеш да се надяваш за по-добър продавач за твоя магазин !!!



# 502
  • София
  • Мнения: 44 120
пробвай, аз го минавах последно с магазин на 2 ниво, медаря на 91,25 на производителност и 99,25 на продажби. И пак отне известно време

# 503
  • София
  • Мнения: 44 120
Абе хора, ка се минава това ТЪПО ниво с 120 новородени за един ден. Стигала съм до 116 макс...
Боря го от...година сигурно...


нивото не е кой знае какво, че да се бориш толкова време с него, трябва ти  мн добър мениджър, гледачи, озеленители, сърца на зоните, достатъчно животни и някой подарък за раждаемост ще ти е от полза. По-нагоре има и ниво със 180 новородени и то се минава, не трудно.(естествено и повече карти помагат също)

# 504
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Абе хора, ка се минава това ТЪПО ниво с 120 новородени за един ден. Стигала съм до 116 макс...
Боря го от...година сигурно...


нивото не е кой знае какво, че да се бориш толкова време с него, трябва ти  мн добър мениджър, гледачи, озеленители, сърца на зоните, достатъчно животни и някой подарък за раждаемост ще ти е от полза. По-нагоре има и ниво със 180 новородени и то се минава, не трудно.(естествено и повече карти помагат също)
Не мога да повярвам, че още играете, хора!
Лили, друга работа нямаш ли си Душицо?  Mr. Green

# 505
  • София
  • Мнения: 44 120
 не зарязах я всъщност преди месец-два...просто темата ми изкача и пиша....

# 506
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте! Аз от почти година се мъча да мина нивото, за което трябват 10 000 посетители... Стигам до 9000 и нещо и не мога да ги докарам до 10 000. Сменях директора, сега пак купувам нови животни, че временно бях спряла да играя, някакви съвети?

# 507
  • Мнения: 3 861
Вал, излови ме. Имам си в изобилие, но ме е яд и чат пат я отварям тъпата игра. Всъщност не играя сериозно от много време, но....място не мога да си намеря от яд, че  ми се опъва това ниво.
Angel_Dust, уж всичките тези неща ги имам, къде се къса нишката незнам...

# 508
# 509
  • Мнения: 1 329
Яяяяяяяя да се цопна при вас. Защо не пишете,а? Имам зоопарк сигурно от 4 години, но пред последните 7 го бях зарязала от днес пак съм вътре. До 45 ниво съм. Има доста изменения, които не са ми ясни...

Общи условия

Активация на акаунт