Секси и красиви и с къса коса - 2

  • 185 620
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
След бърз преход с каре, мисля тези дни да отида за радикална промяна ... Записвам се да следя  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 730
Записвам се да следя,аз съм от тези които ги е страх да си отрежат дългата коса

# 17
  • Мнения: 77
Записвам се да следя,аз съм от тези които ги е страх да си отрежат дългата коса
и мен ме е страх.имам доста дълга коса а искам нещо ново,няккаква промяна.но ме е страх да я отрежа все още а и незнам какво ще ми отива не мога да преценя.
запис да следя.

# 18
  • Мнения: 0
Режете! Не се страхувайте. Аз също бях с дълга коса и ме беше страх но обичам постоянно да променям по нещо .. дали кичури дали степени или др ... Сега съм с каре и се чудя дали да се подстрижа на права черта или нещо подобно ...  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 2 020
Смятате ли, че прическата на русата
водеща е подходяща за чуплива към
къдрава коса?

# 20
  • Мнения: 308
Била съм с много къс коса , но преди повече от 10 години . От тогава не се решавам да я скъся драстично, но пък редовно съм с различна дължина или форма. Моят мъж ме уговаря от около половин година че и повече да я направя пак много къса, но аз все още се дърпам.
Ще видим кой ще надделеее.

# 21
  • Мнения: 9
МИсля си, че повечето мъже предпочитат дълга коса, да има какво да гепята хахах. Иначе аз редовно я пускам за около две години и като ми писн драстично я режа. Сега съм с къса коса и страшно ме кефи, ама е малко по- трудно за поддържане, всяка сутрин я оправям.

# 22
  • Мнения: 0
От няколко месеца и аз съм във вашия клуб  Grinning. След като цял живот съм била само с дълга коса, два месеца след раждането косопада ми помогна да взема решението и да се подстрижа късо - ама наистина късо  Grinning. В началото и на мен ми беше трудно оформянето, но с течение на времето "задобрях"  Wink и смея да твърдя, че вече се справям доста по-добре. Друг е въпроса, че от време на време ми писва след всяко миене да суша и издърпвам, не можеш както с дългата коса просто да вържеш една опашка и да не му мислиш повече. Ама, карай - трай бабо за хубост! Според повечето ми познати късата коса ми отива повече  Blush
Твоето мнение е точно все едно аз съм го писала  Laughing Точно заради това, че ми писва оформянето на косата, постоянно съм в дилема. № дена съм на мнение, че пак си пускам дългата коса, 3 дена си мисля кога да отида да си освежа прическата при фризьорката. В момента съм точно з аподстригване, фризьорката е в отпуска и до другата седмица имам време да реша дали да я режа. Всичките ми приятелики казват, че с къса коса ми отва много повече, но не те се мъчат всеки път с четка, сешоар, преса, стилизатор, лак...

# 23
  • Мнения: 0
Записвам се да следя,аз съм от тези които ги е страх да си отрежат дългата коса
и мен ме е страх.имам доста дълга коса а искам нещо ново,няккаква промяна.но ме е страх да я отрежа все още а и незнам какво ще ми отива не мога да преценя.
запис да следя.
И аз много се страхувах, даже бях шокирана като я отрязах и се видях в огледалото. Една седмица не можех да свикна с образа си, и си поплаках малко за отрязаната коса...Но да ви кажа - заслужаваше си Simple Smile Косата придобива по-голм обем, живва, изглежда по-здрава, а промяната си заслужава, чувстваш се като напълно нов човек. Според мен е супер да се решиш на такава промяна, така че режете смело Simple Smile

# 24
  • Мнения: 222
здравейте, включвам се за съвет  Mr. Green
косата ми в момента е под раменете, на пластове, с идеята да се повдигне обем отзад, с бретон, русичка, чуплива, с кръгло лице съм и не ми отива какво да е - иска ми се да я подкъся, но не мога да си избера прическа, която да отива на лицето, типа коса (тънка) и да е лесна за поддържане....
снимката дето е показала mama na niki ми харесва но не знам как ще се получи при мен  Rolling Eyes
едит - потърсих снимка да ме видите  Flutter
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2940/904042663559317380128100 … vornlSX0Ncwt8.JPG

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 14:57 от маякуб

# 25
  • Мнения: 0
здравейте, включвам се за съвет  Mr. Green
косата ми в момента е под раменете, на пластове, с идеята да се повдигне обем отзад, с бретон, русичка, чуплива, с кръгло лице съм и не ми отива какво да е - иска ми се да я подкъся, но не мога да си избера прическа, която да отива на лицето, типа коса (тънка) и да е лесна за поддържане....
снимката дето е показала mama na niki ми харесва но не знам как ще се получи при мен  Rolling Eyes
едит - потърсих снимка да ме видите  Flutter
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2940/904042663559317380128100 … vornlSX0Ncwt8.JPG


Здравей Simple Smile Аз лично си признавам, че никога не съм можела да преценя каква прическа и цвят на какво лице би отивала. Защото както знаем една хубава и подходяща прическа  може да направи много за външния вид, както и обратното - неподходяща да го развали. Моят съвет е да се посъветваш с фризьорката ти (или с някоя друга, която приятелки са ти казали, че е добра). В крайна сметка никой не знае по-добре от фризьор кое отива на формата на лицето и на самата ти коса.
Иначе къса прическа, която да е лесна за поддържане (освен момчешко подстригване) аз не знам да има. Щом косата ти е тънка, трябва прическата сама по себе си да създава обем и мисля, че твоята прическа в момента  е супер. Може би е добре да си останеш с тази дължина, ако потъмниш малко цвета и с по-светли кичури според мен ще се получи супер Simple Smile

# 26
  • Мнения: 222
мерси много  Peace потъмних я вече....но тя пак си изсветлява  Rolling Eyes засега няма да я бутам

# 27
  • Мнения: 648
Момичета,ето така се постригах днес.
http://images24.snimka.bg/005257121.jpg
Много съм доволна.Косата ми е гъста и плътна и много добре се получи.
Обожавам къси прически,най-дългата ми коса е била до раменете.Сега искам и цвета да променя.Моята е кестенява искам нещо по светло .Дайте предложения.Това на мацката ми харесва,но как се води този цвят.

Моята прическа е същата, но стоеше по този начин само след самото подстригване и издухване със сешоар. След като си я измих, колкото и да се мъча със сешоара не иска да ми застане така. Косата ми е гъста и чуплива и горната по-къса част се чупи нанякъде си, а отдолу по-дългото се извива навън Sad  mama na niki, ти успяваш ли да си я оформиш да изглежда така самичка и как?

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 09:07 от bubanka

# 28
  • Мнения: 114
Момичета,ето така се постригах днес.
http://images24.snimka.bg/005257121.jpg
Много съм доволна.Косата ми е гъста и плътна и много добре се получи.
Обожавам къси прически,най-дългата ми коса е била до раменете.Сега искам и цвета да променя.Моята е кестенява искам нещо по светло .Дайте предложения.Това на мацката ми харесва,но как се води този цвят.

Моята прическа е същата, но стоеше по този начин само след самото подстригване и издухване със сешоар. След като си я измих, колкото и да се мъча със сешоара не иска да ми застане така. Косата ми е гъста и чуплива и горната по-къса част се чупи нанякъде си, а отдолу по-дългото се извива навън Sad  mama na niki, ти успяваш ли да си я оформиш да изглежда така самичка и как?



По принцип я оформям със сешоар,но лятото само с пяна на тафт.Но моята коса държи много на прическа,лесно се оформя.Сига да е добре постригана.Косата ми е гъста и плътна.

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Записвам се и аз в темата от събиращите смелост...вече едва я изтрайвам тази моя коса и започва леко полека да се превръща в цяло мъчение.До кръста е от около 2 две години,много се харесвам с по-къса коса,но не знам просто как ще го възприема да я одрежа ор раз и се чудя дали да не е на етапи или направо да ѝ удрям ножицата,та ще следя темата току виж най-накрая се наканя. Mr. Green

п.п.
Относно карето не мисля,че изобщо може да бъде някога демоде.Това е класическа прическа с хиляди вариации,лично според мен винаги ще е актуална,преди да си пусна дълга коса, като изключим, че на 2 пъти се минавах с машинката през останалото време винаги съм залагала на карето.

Общи условия

Активация на акаунт