Бивши и настоящи съпруги

  • 16 237
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Ми аз ще трябва да ви разочаровам - и настояща съм била, и бивша..И никакви драми не съм имала с предшественици и наследнички..

# 16
  • Мнения: 270
Ми аз ще трябва да ви разочаровам - и настояща съм била, и бивша..И никакви драми не съм имала с предшественици и наследнички..
А в момента коя си???

При мен ситуацията е друга. Настояща съм била, сега съм бивша. А нашата бивша, в момента е настояща  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 175
Официално - все още настояща. Неофициално - от 2 г съм бивша.. Sunglasses
Май и любовница се водя, щото половинката и той официално се води настоящ.. Sunglasses

# 18
  • Мнения: 1 128
Хайде да се изкажа и аз като "бивша". Не знам дали има "настояща", но не ме и интерсува. Млади сме, няма лошо, да си намери друга. Аз проблеми няма да правя, не съм и правила досега. Съгласна съм дори а поопозная жената, за да знам все пак кой ще се грижи за детето ми, докато е при баща си. Ако ще и други деца да има, нямам претенции дъщеря ми да наследява нищо от него. Ако тай има самосъзнанието да не дели децата от "бившата" и "настоящата", това говори само в негов плюс. Но.... ако "настоящата" го настройва срещу дъщеря ми или спре да и плаща издръжката, за да има за другото дете .... е такава вихрушка ще стоваря отгоре и, че ще съжалява, че го е взела.   

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 753
Ми аз ще трябва да ви разочаровам - и настояща съм била, и бивша..И никакви драми не съм имала с предшественици и наследнички..
А в момента коя си???

При мен ситуацията е друга. Настояща съм била, сега съм бивша. А нашата бивша, в момента е настояща  Laughing

Ау не вдянах. Това беше сложно, като онези логически задачи за деца. Сега чакам отговора

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
какво му е сложното - човекът просто се е върнал при първата си жена. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 916
Какво не вдяна? Била е настояща и е плюла по бившата, а когато бившата бивша е станала настояща, сегашната бивша се оплаква, че настоящата плюе.

# 22
  • Мнения: 2 175
Какво не вдяна? Била е настояща и е плюла по бившата, а когато бившата бивша е станала настояща, сегашната бивша се оплаква, че настоящата плюе.

 hahaha Joy
 #Crazy

# 23
  • Мнения: 4 916
За наказание, че не разбирате, сега ще трябва да го повторите в скоропоговорка.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 753
Ми можеше да е: Бившият се върна при първата. А пък то едно увъртяно. Знам, че тия отношения са сложни, ама чак пък толкова  Laughing Това да не знаеш къде да насочиш плюнката. Не е шега.

# 25
  • Мнения: 4 569
Какво не вдяна? Била е настояща и е плюла по бившата, а когато бившата бивша е станала настояща, сегашната бивша се оплаква, че настоящата плюе.
  Joy и на мен ми е сложно за разбиране

# 26
  • София
  • Мнения: 4 035
Като бяхме тийнейджъри наблюдавах много интересно явление - много често момчета, които ме сваляха ми разказваха един и същ сюжет с различни нюанси. Основата беше - колко обичал предишната си приятелка и как тя го е зарязала и как му е разбила съцето, съпътсващите детайли само бяха различни. Постепенно започнах да си давам сметка как по този начин тези младежчета предизвикват асоциацията колко се самораздават във връзките си, колко са обичливи и грижовни, как правят всичко за половинката си, а тя...
За съжаление в много ситуации и на сегшната си възраст гледам същия филм, но с по-мащабни измерения. Много често причината настоящата да плюе бившата е представата, който общия мъж създава за бившата. В момента разбирам за себе си невероятни неща, които даже ме е и забавляват. Явно на доста мъже това им е тертип на поведение - оправдават разбитите си бракове по този начин, за да не излезе пред настоящата, че вината е тяхна.
Ако се позамислиш, същата е схемата и когато си хващат любовница - жена му не го разбира, не прави секс с него, не му обръща внимание, занемарила се е и т.н. И като не познаваш въпросната жена не ти остава друго освен да вярваш и да си мислиш, че той е ангелче, а тя е вещица. И плюеш.
Аз от бившия нищо  не искам, макар че си звъня редовно да ръчкам за издръжката, защото поне това дължи на дъщеря си, след всички врътки, които е правил по време на брака ни само и само всичко да си е само за него. Не знам дали има настояща, но ако има си представям какви й ги ръси за мене, след като приказва небивалиците си пред хора, които ме познават, знаят цялата ни история и му се смеят в очите докато го слушат.
Да, ама въпросната мацка нито ме знае, нито ме познава, нито е била свидетел на всичките му изцепки и простотии. Ми ще ме плюе разбира се.

# 27
  • Мнения: 270
  LaughingС една разлика, че когато съм била настояща никога не съм плюла бившата-настояща.
Но виж, сегаааа, ще се съглася с мнението на Качамаче.

# 28
  • Мнения: 270
bubcheto15 - не съм съгласна с последното ти изречение.Именно след като не те познава, няма право да коментира по твой адрес или пък да говори каквито и да било неща, поради простата причина (ти сама я каза)
Цитат
нито е била свидетел на всичките му изцепки и простотии
П.П - аз нещата ги разбирам по този начин:Настоящата няма право да се меси във взаимоотношенията между бившите съпрузи, бившата няма същото право , т.е между взаимоотношенията на настоящите съпрузи, но ако тези техни взаимоотношения пряко или косвено засягат взаимоотношенията на децата с което им вредят, то тогава бившата има пълното право да се намеси.

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 14:11 от simon9

# 29
  • Мнения: 2 175
С последния ти пост съм напълно съгласна.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт