Бивши и настоящи съпруги

  • 16 212
  • 272
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Явно в този форум темите за бившите и настоящите съпруги са доста. Обикновено настоящите доста оплюват бившите и много рядко се среща обратният вариант. Но не дай боже да се срещне такъв, то се изсипва лавина от помия върху бившата съпруга.
Та за това предлагам да направим една обща тема за бивши и настоящи , където да се разискват именно тези взаимоотношения.
П.П Не казвам , че всички са под един знаменател.

# 1
  • Мнения: 212
Тази тема ще се превърне в светотвен скандал...

# 2
  • Мнения: 4 916
Авторката на темата има много бегли наблюдения над форума и склонност към опростено мислене. Сегашните плюят, бившите...

# 3
  • Мнения: 212
Еее,що бе. Донякъде е права. Според зависи каква тема и от кой е пусната можеш да се начетеш на такива невероятни мнения,че ум да ти зайде.
Аз в повечето случаи не съдя по бивша и настояща,а по поведение и конкретна личност.
И ако авторката се замисли-за да плюеш един човек,винаги има някаква причина. И аз по-често съм чела теми и съм чувала от други жени кофти думи по адрес на настоящи приятелки/съпруги.

# 4
  • Мнения: 4 916
Ами в такъв случай да си направи труда да прочете повече и по-разнообразни теми, та да види, че схемата не е толкова проста.
Тя сигурно още не е стигнала до мисълта къде да позиционира жените с втори бракове - те от добрите ли са или плюят по бившите на сегашните си мъже. Примерно.

# 5
  • Мнения: 270
Цитат
Публикувана от: Hass 
Вмъкни Цитат
Тази тема ще се превърне в светотвен скандал...

Ха, ха. Хайде почна се. Laughing
Hass  , май ще се окаже права.

# 6
  • Мнения: 270
argun  -така си е. Винаги по големият процент от това е че настоящите "плюят" бившите. Пак казвам, че не слагам всички под един знаменател.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 053
На темата и давам 4 страници до ключ. Най-много.  Crazy

# 8
  • Мнения: 4 916
Авторката, явно си водила статистика. Давай направо процента.
Аз за годините в този форум съм видяла еднакъв брой плюнки и от двете страни - щото не е важно от коя страна е, а какъв човек е жената. Обаче ти може да ме изненадаш.

# 9
  • Мнения: 2 401
Чудя се дали  някой все пак ще се изкаже по темата  Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Аз,като първа настояща,няма как да плюя по бившата ,щот такваз няма...
Обаче,ако стана бивша...    smile3512   дупе да й е яко на бъдещата настояща.
Плюенето ще е най-малкия й проблем...    #2gunfire
По темата ли е ?   Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Аз обещавам да я чета  Embarassed

# 12
  • Мнения: 12
краси.мира

E, то е  ясно. Как  беше  там " гранде  скандале "  ще има  до  насита? Popcorn Popcorn Hands Clap

# 13
  • Мнения: 589
Чудя се дали  някой все пак ще се изкаже по темата  Simple Smile
Да пукна, ако кажа и думичка! Joy

# 14
  • Мнения: 270
Авторката, явно си водила статистика. Давай направо процента.
Аз за годините в този форум съм видяла еднакъв брой плюнки и от двете страни - щото не е важно от коя страна е, а какъв човек е жената. Обаче ти може да ме изненадаш.
Е за това става въпрос. Че за настоящите ,бившите са най лоши, не са хора, все им пречили, все звънели на бившите си мъже, нахални били, използвали децата си за пари и да държели бившия. И още какво ли не. Все бившите им виновни.От друга страна се хвалят че били избрани те, защото били по добри от бившите.
А относно процента не е нужно да го цитирам, защото почти всяка тема засягаща тези отношения, завършва с нападки срещу бивша съпруга.

Общи условия

Активация на акаунт