Набор 92 - и нашето време дойде!

  • 69 700
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хайде и аз при вас!!! Wink

# 61
  • Мнения: 1
Браво на майките, започнали тази тема! smile3501
Записвам се и аз- син в 91 НЕГ (набор 92).
Надявам се, че заедно ще извървим последната учебна година! Заедно ще се радваме на успехите на децата и ще си стискаме палци!
Като сме в група, лесно ще се справим с матурите и с кандидатстването! А после ще празнуваме заедно!   bye

# 62
  • София
  • Мнения: 900
parizianka  и mimi135   welcome

АЙДЕЕЕЕ зачешаха ме нервите ....
Днес ще имам повод да черпя ....

Мойта отиде в Биад - почти целия клас я чака там - да влезели точно в 24.00  ooooh! ooooh! ooooh!
защото вече била пълнолетна ...

Аз ли не съм в ред или нещо е объркано  Twisted Evil
Отгоре на всичко имаме и гости в къщи и хората се скъсаха да ме успокояват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе читаво ми е детето, ама ако можеше да не ходи  Wink
Пък тя ме бъзика - като че ли отивам в Кербала  Laughing

таксито е наш човек, взе я от къщи, ще я върне към 3.00 и ме майтапят,
че ще я чакам с кварталния .....  Laughing

Майка да имаш - майка да не си!

извинете ме момичета  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 2 724
Милата ми дружка Heart Eyes, у ред си, спокойно .
И това ще мине, друго ще дойде ...
Много ме бива в успокояването  Mr. Green.
Да е жива и здрава прекраснатат ти дъщеря! Красота и ум не е много често срещана комбинация .
Желая и много късмет,  животът и да  бъде изпълнен с много щастливи мигове, с усмивка  да сгрява сърцата на най-близките си хора и всяко нейно дело бъде увенчано с успех!!!
Честит празник и на теб  Heart Eyes  bouquet!
Обичам ви  Heart Eyes!


http://misli.hit.bg/success.html

# 64
  • София
  • Мнения: 16 148
Мина, честит празник на порасналото момиче! Да е жива и здрава, да и се сбъднат мечтите   bouquet
А за ходенето насам-натам - свиква се.
У нас почнахме по от рано, но и досега все треперя.
Да не става това, което майката мисли.

# 65
  • София
  • Мнения: 944
Мина, честито   bouquet!
Нека ти е жива и здрава, умна и разумна! Да постигне мечтите си!

Гледам, всички сме един дол дренки  Mr. Green, аз наскоро пусках сина ми до 12, ама се изприщих цялата, сън не ме ловеше, само лоши сценарии писах  Crazy. Слава богу, всичко приключи ок. Той обаче е далеч от пълнолетие, така че засега удържаме фронта  Mr. Green.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 281
Честит празник, Мина! Желая много здраве и успехи на девойката, от вас (семейството) се иска само да сте здрави и да я обсипвате с любов! Hug
Да споделя за тревогите по нощните приключения - на мен не ми минава ужаса вече година, не зная как се свиква - ако има рецепта давайте я, че е много затормозващо Sad

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 185
Здравейте, тъкмо ме отпусна кандидат-гимназистката сТРЕСка и се сетих, че имам да карам кандидат СТУДентска тръпка Crazy.


 Joy Joy Joy
И мен така.....

За протокола.
Син 18 год. - 164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес"
Взел е едно изненадващо решение поне за мен - операторско майсторство НАТФИЗ. Ще видим дали няма да има промяна по средата на годината  Wink
Мина, честито   bouquet

# 68
  • Мнения: 2 018
Мина  Hug Да ти е жива и здрава щерката, много успехи и радости в живота.

# 69
  • Мнения: 419
Честито пълнолетие на момичето на Мина   bouquet.
По въпроса с излизането - синът ми откакто е пълнолетен, няма определен час за прибиране. Извоювах да носи със себе си личната си карта и телефонът му да е винаги включен, а и успокоение, макар и малко е, че не близва алкохол. . Тормозя го само по телефона, и то само веднъж, за да се осведомя как се развива купонът. Обикновено се прибира към 2-3 часа. Не винаги го чакам - понякога се случва да съм будна, но по други причини, а понякога проспивам прибирането му. Той обаче е много самостоятелен - вече трета година учи в друг град, и малко или много вече съм претръпнала. Рядко ходи на дискотека обаче - веднъж или два пъти месечно, повечето от излизанията му са през деня на кафе.

# 70
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Честито Мина!!! Да е жива, здрава, щастлива!!! Ние направихме пълнолетието. То беше купон, то беше чудо... Ама така е нали затова толкова години си ги гледкаме.Та да порастнат и хайдеее... Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 900
в 3.20 през нощта девойката се прибра
мила, бяла и добра ....  Grinning
а мама с 10 години остаря  ooooh! Tired

Преди 18 години в 18.19 в ръцете на др. Дуковски
проплака мойта малка и страхотна хипопотамка - 4.500кг - 54 см.  Laughing Laughing Laughing

Когато навърши 15г. поръчах торта и спретнах едно стихче ...
от него помня началото ....
Много трудно е да си родител,
на детенце с името на победител
  Wink

Почерпете се виртуално за моята Александрина :

,


Благодаря ви за подкрепата момичета!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ви и за страхотните пожелания!!!  Hug Hug Hug

Да са ни живи и здрави децата!!!

п.с.
Алексче, в сряда ще притреперваш и за твойта - а моята отговорност двойна, а?!
Да идваш и ти, та да се напием дружно  Laughing Laughing Laughing
Две Александрини - две сладки гадини  Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 1 269
Мина, честито пълнолетие на детенцето ти!!! Да ти е жива и здрава и много да те радва!  bouquet

Аз отсега съм подложена на обработка относно предстоящия рожден ден на 12 август, когато моят юнак ще навършва 18г. Дали да е на датата или месец по-късно все още не е решено, колко човека ще са, на заведение ли ще са и кое ще е то- това всичкото ще се изясни в процес. Но се говори всекидневно!  Laughing

# 73
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Нашият купон беше в къщи. Ние с баща му се изнесохме за онази нощ както се досещате. На сутринта намерихме едната от стените в стаята му цялата изписана... Сега предстои ремонт!!! smile3511Но иначе момчето ни е добричко... Насочил се е към НАТФИЗ - драматургия. Казва, че ако едната година не го приемат ще работи по специалноста от училище и на втората пак ще се пробва. Докато не стане.

# 74
  • Мнения: 25 808
Честита пълнолетница, Мина!  Grinning
Да ти е жива и здрава и само радости да ти носи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт