Набор 92 - и нашето време дойде!

  • 69 692
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35
Мина, благодаря  Hug

Изпратих моето момиче днес на изпит по български-тест, и сега.....нерви за имам  Praynig

Успех на всички, които днес и утре ще се потят в унитата  Peace

Успех на детето. И моето момиче беше на изпит ...с твоето  Grinning дано са се справили децата.
Както и всички други,които тези дни са на изпити.

# 721
  • Мнения: 2 255
Мина, благодаря  Hug

Изпратих моето момиче днес на изпит по български-тест, и сега.....нерви за имам  Praynig

Успех на всички, които днес и утре ще се потят в унитата  Peace

Успех на детето. И моето момиче беше на изпит ...с твоето  Grinning дано са се справили децата.
Както и всички други,които тези дни са на изпити.
Успех на дечицата  Peace дано те да се притесняват по-малко от нас  Praynig
Аз миналата събота така си припомних, какво е да ти се свива корема на топка, а сина ми вика : Споко бе мамо, изобщо не е страшно  Mr. Green
Другата неделя е на изпит в СУ по география и със сигурност пак ще обикалям нервно, ама нейсе ... #Crazy
Мина, не се предавай, ще се справиш само да поискаш  thumbsup
Моя колежка започна на 42, за да амбицира дъщеря си  Wink Дъщерята спря след бакалавър, че роди  Laughing, а колежката изкара и магистратура след това, та се чудеше и за 2ра, че й харесало сред млади хора  Joy

# 722
  • Мнения: 35
Децата май са по-спокойни от нас Rolling Eyes,което е добре! Сега ще чакаме резултатите от предварителните изпити и после.......следващите!
Дано имат късмет всички от набор`92.
До magi71 : твоята дъщеря доволна ли е от теста и темата във ВТУ?

# 723
  • Мнения: 173
До magi71 : твоята дъщеря доволна ли е от теста и темата във ВТУ?

Тя беше на два изпита - вчера по български, днес по английски. Каза ми че много са я изморили - по 4 часа са били. А по английски се налагало да чакат диктуващия диктовката, после пък всички докато напишат по компоненти....

Само остана да чакаме реултатите, да знаете кога ще излязат?

# 724
  • София
  • Мнения: 4 283
Чакаме отзиви от успешното явяне на изпитите, щото то друго не може да бъде!  Hug
Доволни ли са от себе си?

# 725
  • Мнения: 35
   
Само остана да чакаме реултатите, да знаете кога ще излязат?
Моята беше по български и литература.По-доволна е от теста по български,темата по литература не и е била много по вкуса  Rolling Eyesа темата е била "Диалогът на Вапцаров с човека и времето" или нещо подобно.
Резултатите по литература са им казали,че ще излезат до седмица.Защото са били малко хора. За другите не знае.

# 726
  • Мнения: 2 018
Моето дете е по-доволно от изпита по математика в Техническия, а за Софийския... какво да кажа? Бил доста труден изпит. Решил уж 5-6 задачи, но не бил сигурен в решенията. За по-големи подробности ще говоря довечера с него, като се прибере.
Има ли други от темата явили се на предварителния в Софийския? 

# 727
  • София
  • Мнения: 4 283
Бо_, това намерих в нета за днешния изпит - http://www.znam.li/Pages/News/Default.aspx?evntid=1982598&lng=bg-BG.
Колко са горе-долу бройките, за които се борят кандидатстващите?

# 728
  • Мнения: 2 018
...
Колко са горе-долу бройките, за които се борят кандидатстващите?

това не знам  Rolling Eyes но знам, че за специалността за която кандидатства - този резултат въобще не го устройва. Балът обикновенно в нея е доста висок.

ето ги задачите и решенията http://www.fmi.uni-sofia.bg/priem/ksi2011tema2-reshenia.pdf

Другият ми син, който учи в Техническия е чувал, че Софийския нарочно пускал на предварителния сложни задачи, за да се явят всички кандидатстващи отново непременно и на редовния изпит.

# 729
  • Мнения: 3 366
Успех на всички кандидатстуденти! Ние сме на изпити другата седмица - по математика и англииски. Искам да попитам на изпитите може ли да се влиза с минерална вода? И за изпита по математика навсядъке ли е припоръчително да се влиза с молив, линия и пергел? Предварително благодаря!

# 730
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета! Днес бяхме на предварителен и в четвъртък ще чакаме резултатите. Имаше ТООП и не е много възторжен, защото има 30 психологически въпроса , а там е много субективно. Ще доживеем и ще видим. Мина,на 21.05. пред Шератон, ние сме в 12д, бившия к5. За телефона-не се ядосвай, гадно е, но ще издириш телефоните на близките, а пък другите теб ще издирят! Учи-не се замисляй, не  сме за изхвърляне, я, още можем да помним!Късмет в набралата инерция на младежите и много успехи  на изпитите!

# 731
  • Мнения: 419
Маги, една от проверяващите е казала на сина ми, че до края на следващата седмица трябва да излязат резултатите  Heart Eyes.
Той, човекът, е доволен от себе си. Направил е всичко, за което е имал сили. За мен е по-важно, че се е ориентирал за времето и начина на протичане на изпита. На него например четири часа не са му стигнали - есето е започнал половин час преди края на изпита и го е претупал. Много е умувал върху първите три компонента. Не си спомням дали съобщават колко време остава  Thinking. Следващия път ще знае, надявам се, и ще пита.
Сигурна съм, че всички кандидат-студенти са се представили повече от успешно, стискам палци и резултатите да са такива  Hug

Мина, успех   bouquet

пп: Стана ли време за  нова тема?

# 732
  • Мнения: 173
Танцуваща с вълци , мерси ще проверяваме за резултатите, но в крайна сметка каквото е направила. Нали ще има още два шанса - ДЗИ и редовната изпитна сесия през лятото.  Wink Иначе бях и дала мин.вода, шоколад и два химикала.

Пожелавам успех на останалите през седмицата  Peace Peace Peace

                                                     

# 733
  • Мнения: 12
Аз също бях на тест по български във ВТУ,казаха,че резултатите ще излязат до седмица.На нас не ни казваха колко време остава,затова реших другия път да не си забравям часовника.А иначе тестът не беше много труден, но задачата за пунктуация ми изяде времето и есето ми не се получи особено добре  ooooh!
За Великотърновския сън чувала, че нарочно късали кандидат-студентите на този тест, та да идат  на редовната сесия,т.е да си платят за още един изпит.Доколко е така, не знам, но познавам няколко души,които перфектно се бяха подготвили , а им написаха 2ки преди една-две години.Дано не е така newsm78

# 734
  • Мнения: 3 366
Днес са излезли резултатите от теста по география в Свищов. 50% от децата са с успех над 5. Моят син е на англииски и математика тази седмица там и яко се е спекъл като е видял оценките. Приятелчето му е изкарало 5,75.

Общи условия

Активация на акаунт